Chris Pratt (Joseph Gordon-Levitt) byl hvězdou středoškolského hokejového týmu. Až do oné osudné noci, kdy za volantem přecenil své možnosti. Po tragické nehodě zůstali dva mrtví spolužáci, zmrzačená přítelkyně a on sám s trvalými následky po těžkém zranění hlavy. Dnes pracuje jako noční uklízeč v místní bance, bydlí v podnájmu se slepým přítelem a bývalým kriminálníkem Lewisem (Jeff Daniels) a snaží se překonávat svůj mentální handicap, projevující se neustálými výpadky paměti. Díky svému zaměstnání se stává snadným terčem bandy, jež chce banku vyloupit. (Televize Seznam)

magu

Celkom dobre sa to pozeralo. Príjemný filmík. Nápad je veľmi zaujímavý, niektorým veciam chýba logika, ale dá sa to pozerať. V záplave US sračiek, celkom pekný počin. ()

matass

Inteligentni dramo, ktere si vypujcuje motiv z Mementa, ale predstavuje jej v novem kabate a po svem. Herci hraji naplno, scenar je slusnej, ja jsem se bavil, ale tak nejak mam pocit, ze tohle uz nemusim videt podruhe. 3,5* ()

blackout

Prijemna prvotinka, kdyby se vypustili nektera hlucha mista a kdyby nebyl Joseph trochu drevo, tak to muze aspirovat ne mety nejvysii. Jeff ho ve vedlejsi roli bohuzel valcuje. Jsem zvedavy na dalsi pocin rezisera. Kdybych nekomu mel popsat film, tak bych rek zkus michnout Memento a Fargo dohromady a jses nekde mezi tim. P.S. Skoda ze Carla nedostala vice prostoru... 70% ()

david666

Asi v půlce filmu jsem nečekal, že se z něj ještě něco bude. Bylo to natahovaná kaše, která popisovala jak se hrdina vyrovnává s tragédií, kterou zbůsobil. Jedniné co mě u filmu udrželo byl herecký výkon Levitta. Ale v druhé polovině už se začínalo něco dít - takže se z filmu nakonec vyklubal vcelku slušný thriller. ()

FandaF

U nás neprávem opomíjený a hůře hodnocený filmeček. Mě se to líbilo. A jinak ;-) co se týká Avril - ano, je to výborná zpěvačka. ()

djcremo

Je to skôr dráma ako thriller. Film má jednoduchý scénar, ľahko predvídateľný a trocha nudný dej, ktorý sa vlečie až po záverečnú thrillerovu vsuku, ktorá trocha zvýši tempo, ale nejak zvlášť to už filmu nepomôže. Ale v celku sa na to dá pozerať. Chcelo to len viac prepracovať a mohol byť s toho lepší film. ()

Janie.

Na mě tenhle film zapůsobil mnohem silněji, než celá kampaň Nemyslíš-zaplatíš dohromady. Místy to sice bylo trochu slabší, ale vždycky to zachránil skvělý výkon Josepha Gordon-Levitta, který je podle mě nejnadějnější mladý herec současnosti. A tu scénu, jak v ukradeném autě s penězi prchá z banky a zatímco projíždí onou osudnou silnicí si vybavuje, co se tehdy stalo, nejspíš nikdy nezapomenu. Máloco mi vžene slzy do očí, ale tady jsem snad i kvůli tomu dokonalému hudebnímu podtónu slzela. ()

ZaFi.

Film, který se nacházel v modrých vodách ČSFD, a tudíž jsem od něj vůbec neočekával nic velkého a nechal se napnout s tím, že mě třeba příjemně překvapí. A přesně to se taky stalo! Poutavý příběh chlapce, který má problémy s pamětí a zaplete se do takové nepovedené partičky gangsterů. Upoutalo, zaujalo. Zřejmě největší překvapení dne. Zasloužené čtyři hvězdičky. ()

numan

Ráno jsem se probudil, umyl jsem se mýdlem - na rozdíl od hlavního hrdiny tekutým - a pak jsem se 98 minut díval na úplně zbytečný film o úplně zbytečných lidech. Ztráta času. Světlušky ani výborný Jeff Daniels z toho Americkou krásu neudělají ani kdyby se pan režisér rozkrájel a Joseph Gordon Levitt je bohužel asi tak dobrý herec, jako je Avril Lavigne dobrá zpěvačka. ()

josmart

Na to, že jsem od toho celkem nic nečekal, se z filmu vyklubalo opravdu solidní drámo, kde se dokážete vcítit do kůže hlavního hrdiny. Za chyby se platí. I když, je vůbec možné chybu takového kalibru někdy splatit? ()

demonikus

Velmi zaujimava drama, s nadychom trileru o stratených životných hodnotách a nová snaha integrácie sa do spoločnosti. Až na ten zaver, vcelku doverihodne. Davam 3* ()

Další těla pod Neesonovy náhrobky

Další těla pod Neesonovy náhrobky

19.02.2013

Neeson vztyčí pár nových náhrobků

Neeson vztyčí pár nových náhrobků

20.05.2012

Božský Liam momentálně natáčí Taken 2 a má spoustu plánů do budoucnosti. Většinou se počítá s tím, že bude pokračovat v tom, co mu jde nejlépe – být ultimátní bad-ass. Výjimkou není ani thriller A… (více)