Chris Pratt (Joseph Gordon-Levitt) byl hvězdou středoškolského hokejového týmu. Až do oné osudné noci, kdy za volantem přecenil své možnosti. Po tragické nehodě zůstali dva mrtví spolužáci, zmrzačená přítelkyně a on sám s trvalými následky po těžkém zranění hlavy. Dnes pracuje jako noční uklízeč v místní bance, bydlí v podnájmu se slepým přítelem a bývalým kriminálníkem Lewisem (Jeff Daniels) a snaží se překonávat svůj mentální handicap, projevující se neustálými výpadky paměti. Díky svému zaměstnání se stává snadným terčem bandy, jež chce banku vyloupit. (Televize Seznam)

Holina

Příjemný thriller, kde je amnézie hlavního hrdiny naprosto zbytečná, nehraje vůbec žádnou roli. Jinak ale koukatelná věc ()

Castorr

Pěkné krimi, které je nápadem podobného ražení jako Memento(chlápek co všechno zapomíná a zapisuje si to). Nejdřív jsem měl v úmyslu dát 4*, ale nakonec jsem se rozhodnul o jednu míň. Moc se mi líbila Isla Fisher a její postava se vytratila a už se neobjevila, což mě zklamalo. Jinak plusové body za Danielse a docela dobrý výkon předvedl i Gordon - Levitt. Dobře rozjetý filmek svojí atmosférou a pro mě až moc rychlím koncem. ()

dopita

První půlka je velmi dobré drama, druhá půlka je jen průměrnej thriller. Film zůstal někde v půli cesty, což je docela škoda. Z výchozího nápadu se dalo vytěžit o dost víc. ()

666Carnage

Docela slušný film. Našel jsem si to přes herce ale nijak jsem nezkoumal o čem je a byl jsem příjemně překvapen. mělo to nápad a tempo. Dost známých lidí a díky tomu je to solidní drama s nádechem thrilleru. 60% ()

Káronoš

Lookout nevyužil možného potenciálu, postižení, jenž hrdina utrpěl nebylo podáno ani tak zdaleka efektivně a "chytře", jak by mohlo být (viz famózní memento). Čekal jsem více zvratů, napětí, klišé, vůbec více mysteriózních vsuvek, ale dostalo se mi průměrného dramatu s mírně napínavou konečnou "rozhodni se" situací a slušnými hereckými výkony. Daniels i Levitt zahráli opravdu slušně a solidní příběh drželi v určitém stupňujícím tempu, Fisherová vše svým krásným úsměvem zpříjemňovala a i pár hlášek celkem ušlo, však o žádné převratné dílo se nejedná a "Lookout" stéká do průměrných (možná lechce nadprůměrných) filmových řek. Jednoduše řečeno: nic pamětihodného a originálního se neudálo, radši si stokrát pustím memento, přičemž si vychutnám to náromnou a maximálně využitou stylizaci zůčastněných postav, což zde drobánek pokulhávalo. Hodnocení: 6/10. BTW: že "peníze jsou moc" je sice pravda, ale jak by řekl Alexander Supertramp "peníze a moc nutí lidi k lžím a přetvářce, to kvůli penězům, jsou lidé opatrní.." -to je však z trochu jiného soudku=) ()

laFei

Nemohl jsem si pomoct, ale pořád se mi při sledování tohohle filmu připomínalo o dost vydařenější Memento. Levitt na tom není tak špatně (ve skutečnosti jsem přesně ani nepochopil, co má za konkrétní problémy)...snad jen ta posloupnost. Psát si seznam,...Zabít Bonea, Zabít Garryho, zachránit kámoše....a joooo, nesmim zapomenout pušku mělo něco do sebe. Hl. hrdina je sympatický a nemůžu říct, že bych se u filmu nějak moc nudil. Prostě zlatý průměr.. ()

Chundys

k překvapení celkem koukatelný film. Užil jsem si to i přes hluchá místa. Vynikající konec :-)! Nemusim psát víc! ()

adriane9

Hodně hodně dobrý filmový počin Scotta Franka, kde exceluje můj oblíbenec Joseph. Film o bolesti, vyrovnání se z vinou a hlavně ... o hledání začátku v koncích.. tam kde by to člověk nejraději vzdal, ale musí hledat, odpustit si a znovu začít. Potože z nějakého důvodu přežil. ()

mala_kea

Myslím, že jeden z nejlepších výkonu Josepha Gordona-Levitta, ale i ostatních herců ve skvěle napínavém thrilleru, který začíná být už od začátku velmi zajímavý. Jediná nevýhoda filmu je taková, že se odehrává pouze v jedné dějové linii, která je sice zajímává, jak už jsem říkal, ale po chvíli začne docela nudit, protože se těšíte už na konec a ten né a né přijít. Jedno skouknutí však ale stačí ()

JirKrato

Film nemá zbytečně natažený začátek a začíná doslova první scénou, která vás hodí do poutvého příběhu člověka, který se z ničeho nic, díky poranění mozku při dopravní nehodě, ocitne v partě lidí plánující přepadnutí místní banky. Velmi dobré s propracovaným scénářem ( hodnotím 75% ) ()

Rokle

Původně jsem chtěl napsat, že mi vadilo to pomalejší tempo vyprávění. Po delší úvaze jsem to ale shledal přesně tím pravým pro popisování stavu hlavního hrdiny. K tomu je potřeba si připočítat výborného záporáka Matthewa Goodea, dokonale přesného Jeffa Danielse a hlavně vypointovaný závěr. ()

Hapretor

Málo vtipné, málo akční, nevýrazné, bez pořádných herců/ček, J. G. Levitt mi nebyl sympatický - a na hokejistu mi přišel moc rachitický. ()

Faila

Cením si toho, že ta akční část nebyla nijak výrazná a vše se odbylo bez zbytečných dramatických vložek. Takhle to byl totiž zajímavý film se silným tématem, které se ani ke konci příliš nevzdálilo tomu, co je reálné. ()

Barak

Joseph Gordon-Levitt se své role zhostil opravdu dobře a toho zapomnětlivého chlápka jsem mu vážně baštil. Dle mého originální zápletka, s povedenou hudbou Jamese Newtona Howarda (jojo, taky jsem byl překvapený, když jsem ho viděl v titulkách ;) ), která by mohla mít svižnější scénář, nicméně provedení je dobré. Co se mě nelíbilo vůbec, je jediná "větší" akční scéna, která vypadala jak z nějakého levného seriálu - hrůza.... 6.5/10 ()

Kingjiri

Řekl bych, že je to z větší části hlavně drama o životě člověka, který má problémy s pamětí. Pokud čekáte nějakou zběsilou akční jízdu, honičky atd., budete zklamáni, protože trochu akce se objevuje jen na konci filmu. Mně absence akce tentokrát nevadila a snímek jsem si docela užil. Zase nějaké veledílo to nebylo, avšak dobře se na to kouká a díky střídmé stopáži děj příjemně rychle utíká. Jde prostě o takovou nízkorozpočtovější podívanou, která člověku nezůstane dlouho po shlédnutí v hlavě, takže je to slušný průměr na tři hvězdy, nic víc, nic míň. ()

Další těla pod Neesonovy náhrobky

Další těla pod Neesonovy náhrobky

19.02.2013

Neeson vztyčí pár nových náhrobků

Neeson vztyčí pár nových náhrobků

20.05.2012

Božský Liam momentálně natáčí Taken 2 a má spoustu plánů do budoucnosti. Většinou se počítá s tím, že bude pokračovat v tom, co mu jde nejlépe – být ultimátní bad-ass. Výjimkou není ani thriller A… (více)