Intimní tajemství

• USA Teeth (více)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiální text distributora)

Tyler:D

Námet vyzeral zaujímavo, originálne, očakával som hororovú komédiu, no nakoniec z toho nebol horor ani komédia. Je to dosť divný film, ktorý sa dokonca občas snaží tváriť seriózne. Hrozný scenár, slabí herci, nuda...ani neviem, prečo nedávam odpad, asi vďaka kamere a hudbe. ()

Torision

Ani horror, ani komedie, ale na hodinu a půl fajnová zábava. Těžko říct, jestli se dal tenhle námět natočit kvalitnějš, ale mně je to jedno, protože to byla fakt sranda. Trvá docela dlouho, než se přijde na to, jaký rozuzlení skrývá svatyně hlavní hrdinky, ale i tak jsem se prvních zhruba 45 minut bavil skvěle. Furt se tu povídá o panenství až do statby, bratr hlavní hrdinky tam klátí jednu za druhou a je u toho děsně úchylnej. Proč je tam furt záběr na atomovou elektrárnu v pozadí domu, kde bydlej, jsem sice nepřišel, ale i tak to byla hotová CGI pecka. A když se to rozjede, je to už zábava. Lidi přicházej o penisy a prsty a úchylnej dědek na konci tomu dal korunu. Palec nahoru za odvahu tohle natočit. ()

Lama.Lama

Pokud člověk tenhle film nebere vážně (jakože se to ani brát vážně nedá), opravdu se pobaví :) Já jsem se docela nasmála. Ty scény jsou opravdu absurdní :D ()

ConanVJ

Tak tento filmek se mi vůbec nelíbil, pořád jsem čekal co z toho vyleze a jaký bude zakončení filmu. To stálo za prd jako celej tenhle rádoby horor. 5% za Vagínu dentátu u toho jsem se i zasmál :D ()

Kryton

Doslova se jedná o píč*vinu, která nemá tolik gore efektů, ale spíše comedy ráz. Začne to u nesnaživých (ne)herců a končí u totálně nudných a trapných dialozích. Prozradím, že celkově se přijde o tři penisy. Nečekaný hit na festivalu Brutal Assault v rámci akce HOROR CINEMA. Mimochodem poučení z filmu: Anální sex vás zachrání! ()

mysiak

Ťažko povedať čo na tom vidia tí Američania...podľa ak to bolo myslené ako seriózny film...tak to skončilo nakoniec ako krutý komediálny hororový žart...idea bola originálna...ale film je proste slabota...ani hlavný "killer" nie je pekný ()

Jillen

Horror? NE...Komedie? NE...námět působí zajímavě, ale je to tak sterilní, až to bolí...celou dobu jsem čekal něco šťavnatého a ono to ne a ne dorazit...čert vem slabý scénář, ale tenhle čajíček by nevyděsil ani malé děcko :) ()

UncleG

Tenhle film jsem jako viděla, když jsem šmejdila bráchovi ve videotéce. Já vím, že se to nemá, protože člověk tak může narazit na věci, který by nikdy neměl vidět. No a právě jsem si jako pustila tenhlecten děsnej film a úplně zděšená jsem ho dokoukala až do konce. Já jsem prostě něžná duše a vůbec se mi to nelíbilo. Je to takové ošklivé a necitlivé a vůbec po všech stránkách nepěkné. Opravdu nevím, jak někdo může točit tak hloupé komedie. Třeba jako "Prcičkám" to jako nešahá ani po kotníky, protože takhle já si zábavu pro mladé nepředstavuju. My mladí se chceme bavit a být veselí a na tomhle filmu mi nepřišlo veselého vůbec nic. Nechápu, proč nám někdo servíruje takový hnus až do domu. No prostě trapas! A teď jdu na dydčinu a budu se snažit na tenhle hnusný film zapomenout. Tak pááá a posílám vám tisíc pusinek :-Xoxoxox ... Ehm, tak tohle by nejspíš napsala moje mladší a hloupější sestra. . . Pokud bych nějakou měl. ()

Vyrida

Tak už jsem toho viděl hodně, ale natočit něco takového by mě nenapadlo snad ani ve svých nejbláznivějších snech. Už jen za celou tu pointu v kousavé pochvě si film zaslouží automaticky jednu hvězdičku ke svému celkovému hodnocení. Líbilo se mi, že snímek nepadá do té pubertální kategorie, kterou k smrti nesnáším, ale snaží se působit seriózním dojmem prakticky po celou svou stopáž. Bohužel je to absence nějakého příběhu, který film nejvíce sráží. Film je vlastně pouze o ukousnutých ptácích, což možná šokuje spoustou krve, ale postavit na tom nějaký smysluplný děj se nepovedlo. ()

Freemind

Čtyři hvězdy v rámci žánru - zároveň bych chtěl ale zdůraznit, že to rozhodně není film pro ty, kdo mají rádi škatulky. Není to třeskutá komedie ani děsivý horror, což ale nemění nic na faktu, že jsem byl po celou dobu zvědavý, co bude dál - je to napsáno svižně a originálně, škoda, že podobných filmečků nevzniká více. ()

Vojcl odpad!

Trapná a nechutná ptákovina, kterou snad musel napsat nějakej totální úchyl!!! Doporučuju vyhnout se velikým obloukem... ()

kagemush

Asi nejvíc se mi líbila ta rovina příběhu,kdy je jasně nalajnováno: ,,Buďte na mě hodný a i já na vás budu,-budete li mě ale vy svině mačistycký ubližovat i já vám ublížím"-nejdřív náhodně (instinktivně) a následně s chutí, schválně a promyšleně! A protože mám rád, když se holky usmívaj (viz.třeba Bye Bye Sally) tak ten Dawnin úsměv na konci-ano hned potom co olezlej děda začne dělat ty svoje ksichty-mi ten film málem vytáhly ještě víš než na těch zasloužených 3/4 hvězd co mám. ()

honajz2

Taková srandička, která se zároveň tváří naprosto vážně - a to úplně vším - a zároveň si ze sebe co chvíli dělá srandu. Takže z toho ve výsledku je takový podivný hybrid s docela podmanivou atmosférou, který se dá chápat po celou dobu jak vážně, tak i jako komedie. Což je poměrně zajímavý nápad, vlastně se jen mohlo jednat o experiment, jak moc by diváci takový nápad dokázali brát vážně, kdyby byl natočený úplně vážně, ale já v tom viděl spíš tu komedii. V první půlce s takovým tím humorem ve stylu Cronenberga (tz. sotva je poznat, že v tom je), v druhé půlce s normálním. Ten vážný vzhled mě ale u toho stejně překvapil, protože se to navíc snaží pomalu budovat atmosféru a celou první polovinu tam je záhada ohledně toho, co se s tou holkou vlastně děje a vše se odhalí až v druhé polovině. Možná by ta atmosféra i fungovala mysteriózněji, kdyby to nezkultovnělo kvůli svému námětu, ale těžko říct. Znova už to ale vidět nemusím. Má to něco do sebe, je to zajímavé, ale ne tak, že by mě to nějak víc oslovilo. Ale přiznávám, že za SPOILER ten happy end, ve kterém se z Dawn teoreticky stane superhrdinka, protože se rozhodne se svojí zubatou vagínou svět zbavit všemožných úchylů, KONEC SPOILERU jsem chtěl tu čtvrtou hvězdu chvíli i dát, protože to bylo dost dobře vymyšlené :D Ale nakonec zůstanu u silných 3* ()

SallyZen

Je to sice neskutečná "ptákovina", ale za zpracovaní a především za tak debilně originální nápad dávám o hvězdu více. Šokující. 50% ()

dezorz

Na tento film som si po precitani komentaorv brusil zuby. Zbytocne. Vo filme bolo nabrusenych zubov az az. Vsetko ostatne, co vo filme divak hlada tam vsak nebolo. ()

cariada

No to byla zase jednou šílenost na entou. Už jsem viděl ledacos vraždit ovce, či mini tele a pod, ale aby masakrovala zubatá vagína tak to teda je síla. Sice "jenom kouše penisy a prsty" ale i tak je to hustý. Pustil jsem si to v domění, že je to horor, ale po půl hodině jsem nevěděl na co, že to koukám a musel jsem se tady přesvědčit cože to je zač. Ta holka byla tak cnostná až hejbala s kde kým. Docela mě zajímalo co se stalo s tím prvním co mu zůstal penis v jeskyni. Přesto je to poněkud bizardní a poměrně feministický. Kam na to ty tvůrci chodí? Ps.chudák brácha ,ale aspoň si pejsek pochutnal. ()

Nautila

Hahah, doprčic, mě to bavilo! Doporučuji shlédnout s přáteli, zasmějete se. Tak skvělé hlášky a dialogy (obzvláště toho učitele) jsem už dlouho nikde neslyšela. A hlavně spoustu perliček, jako přelepená vagína v učebnici, googlování a gynekolog. Hrozná p*tchovina a to doslova, ale stojí to za to. Pravda, je to nějaké pomalé a když už tvůrci dělali takovouhle...věc, mohli to pořádně rozjet a okořenit. Co se týče nápadu, je zpracování totiž zbytečně střídmé. Ale člověk se i tak hned pobaví. Ps: Hammerácká Gorgona v Tv a slovenský název filmu WIN. ()