poster

Monte Carlo

 • USA

  Monte Carlo

 • Maďarsko

  Csajok Monte Carlóban

 • Slovensko

  Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johhny007
  ****

  Tak tenhle film byl pro mě jedna velká ohranná rutina!Jak bych to zlepšil asi nijak já jsem se na to podíval a řekl si , že o tom nebudu přemýšlet a budu se jen a jen dívat a v pohodě.. , ale bohužel jak jsem čekal nic nového pod sluncem a proto by nebylo spravedlivé kdybych dal víc , než 3 hvězdy , jenže kdo je v dnešní době spravdelivý ?? :D jen prdel to kvůi Seleně kterou bych šukal až bych pukal :OO /Rozpočet/:$20,000,000 /Výdělky/:$39,665,826 (23.1.2012)

 • Radek99
  odpad!

  Americká limonádová variace na Popelku (tedy pardon - Cinderellu) pro mladé rebelky v tradici červené knihovny čtoucí (tedy pardon - listující si) v Bravo Girls. Sledování téhle ,,romantické" komedie bylo opravdu ,,dobrodružné", ale jedině proto, že jsem ji sledoval (tedy pardon - byl nucen sledovat) v letadle při cestě z Izraele, která také ctila všechna pravidla a klišé žánru...tedy co se bezpečnostních prověrek na letišti týče. Ani zdaleka ale nebyly tak zdlouhavé a zbytečné jako tenhle film...(7.10.2011)

 • hellstruck
  **

  Selena Gomez je hrozná herečka s ještě horším "britským" akcentem, ale říkala jsem si, že když jí asistuje Leighton Meester a Katie Cassidy, tak Monte Carlo nemůže být tak špatné. Je to ale stále průměrný film, který potěší diváky, co hledají jednoduchou a otřepanou zápletku se zřejmým koncem. Každopádně linka Leighton s atraktivním Australanem mě docela bavila, zrovna tak jako pohled na krásná města. A za to ty dvě hvězdičky. Jinak se chce člověku téměř brečet nad scénářem ("Chci najít sama sebe", "Věděla jsem to už když jsem tě poprvé spatřila") a naplněným klišé. Které by vážně tak nebolelo, nebýt odpudivé hlavní herečky (kolik jí mimochodem je, patnáct ?), hloupých dialogů a absence humoru. Na jedno shlédnutí se to dá. Druhé bych už prospala.(3.4.2014)

 • rialilly
  ****

  Od tohoto filmu jsem nic moc nečekala, ale musím říct, že mě docela překvapil. Katie Cassidy byla neuvěřitelná a stejně tak Leighton, která je jednou z mých oblíbených hereček. Tak nadšená jsem už nebyla ze Seleny Gomez, ke které jsem nikdy nechovala větší sympatie, a v postavě Grace byla docela nudná. Naproti tomu jako Cordelie byla skvělá. Děj lehce plynul, a i když mě vlastně nic nepřekvapilo a všechno bylo hodně předvídatelné, stejně se mi to docela líbilo. Atmosféra a prostředí bylo hrozně sympatické, o to víc, když jsem sama v Monte Carlu byla a začaly se mi vracet všechny vzpomínky na něj. Celý film bych ohodnotila asi za tři hvězdičky, ale musím přidat ještě jednu za krásného francouze Pierra Boulangera.(13.8.2012)

 • Tsuki
  *****

  Po delším časovém odstupu jsem nucena krapet přehodnotit svůj původní názor, protože mi tenhle film od té doby pořád leží v hlavě. Podle mého názoru je trochu nedoceněný. Už podle obalu to může vypadat jako pohádka pro třináctileté holky - a skutečně tam nějaké ty "princeznovské", naivní prvky najdeme v docela hojné míře, ale řekla bych, že tento film působí určitým způsobem vyzráleji než klasické romantické holčičí filmy a má svoje kouzlo. Ta příjemná atmosféra celého filmu mě tehdy zkrátka dostala. A hodně se mi ve svých rolích líbily Leighton Meester a Selena Gomez. Leighton bylo příjmené vidět v něčem jiném než Gossip Girl a u Seleny jsem naopak ocenila její dvojroli, kterou zvládla více než obstojně. Už nějakou dobu mám pocit, že ta holka se na svůj věk nezdá. ~(4,8)~(11.12.2011)

 • - Film se natáčel čtyři dny v Paříži a dva týdny v Monacu. Zbytek natáčecí se pak konal v Maďarsku. (maluti)

 • - Původně si měli ve snímku zahrát Nicole Kidman a Julia Roberts, producenti si ale přáli obsadit mladší herečky. (oje)

 • - Zhruba ve 41. minutě, kdy se Cordelia (Selena Gomez) setká s tetou, její náhrdelník několikrát změní polohu. Jednou ho má níže k prsům, jindy zase výše ke krku. (OndrejKW)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace