poster

Monte Carlo

 • USA

  Monte Carlo

 • Maďarsko

  Csajok Monte Carlóban

 • Slovensko

  Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *

  Tři americký pipiny vyletěj ze svýho americkýho slepičince do Francie, kde v rámci scénaristické superoriginality, potkávaj hezounky, který vizáží připomanaj propagaci největšího gay festivalu, pak jedna ze slepic během večeře vstane a začne dělat čísnici, protože jí je nepříjemný že jí obsluhují a ona sedí a žere a chlastá. Pak se do toho nasere ještě přítel jedný ze slepic co přiletí z Juesej, aby dokázal dotyčný slepici, že jí miluje a aby bylo originalitě a jedinečnosti uděláno za dost, je tam další slepice, která je podobná jedný z těch tří slepic, ale chová se hnusně, kdyžto tamta hezky a pak je tam matěj co miluje tu hodnou slepici, ale narazí na zlou slepici a je z toho chudinka malinkej úplně pomatanej. žrát před tímhle filmem, tak by teď byl koberec z pokoje na cestě do čistírny fakt že jo.(25.11.2012)

 • rialilly
  ****

  Od tohoto filmu jsem nic moc nečekala, ale musím říct, že mě docela překvapil. Katie Cassidy byla neuvěřitelná a stejně tak Leighton, která je jednou z mých oblíbených hereček. Tak nadšená jsem už nebyla ze Seleny Gomez, ke které jsem nikdy nechovala větší sympatie, a v postavě Grace byla docela nudná. Naproti tomu jako Cordelie byla skvělá. Děj lehce plynul, a i když mě vlastně nic nepřekvapilo a všechno bylo hodně předvídatelné, stejně se mi to docela líbilo. Atmosféra a prostředí bylo hrozně sympatické, o to víc, když jsem sama v Monte Carlu byla a začaly se mi vracet všechny vzpomínky na něj. Celý film bych ohodnotila asi za tři hvězdičky, ale musím přidat ještě jednu za krásného francouze Pierra Boulangera.(13.8.2012)

 • Elyssea
  ***

  Recyklace Italských prázdnin? Všechna možná klišé holčičích filmů už od Olsenek? Předvídatelný děj? Monte Carlo je přesně takové. Ale stejně neurazí. Díky Leighton Meester, která sice prodělá ukázkovou proměnu z brůči na zamilovanou holku, ale je to její postava, která je dostatečně sympatická a má sympatický protějšek. Selena Gomez má nejnudnější dějovou linku a Katie Cassidy s tím scénářem nic lepšího ani udělat nemohla. Monte Carlo je celkem milý mix všech možných holčičích filmů a alespoň má hezké exteriéry. Navíc, co bych neudělala pro film, kde se objeví i Cary Grant? I když jen v pozadí...(16.11.2011)

 • Tsuki
  *****

  Po delším časovém odstupu jsem nucena krapet přehodnotit svůj původní názor, protože mi tenhle film od té doby pořád leží v hlavě. Podle mého názoru je trochu nedoceněný. Už podle obalu to může vypadat jako pohádka pro třináctileté holky - a skutečně tam nějaké ty "princeznovské", naivní prvky najdeme v docela hojné míře, ale řekla bych, že tento film působí určitým způsobem vyzráleji než klasické romantické holčičí filmy a má svoje kouzlo. Ta příjemná atmosféra celého filmu mě tehdy zkrátka dostala. A hodně se mi ve svých rolích líbily Leighton Meester a Selena Gomez. Leighton bylo příjmené vidět v něčem jiném než Gossip Girl a u Seleny jsem naopak ocenila její dvojroli, kterou zvládla více než obstojně. Už nějakou dobu mám pocit, že ta holka se na svůj věk nezdá. ~(4,8)~(11.12.2011)

 • Martrix
  *

  Sedmiletá dívenka sedící vedle mě si zakrývala oči při scénách, kdy se hrdinka filmu rozhodla říct pravdu o tom...že je někdo jiný, ale že je Jiná a že...to myslela dobře... . No, nevím kdo je Thomas Bezucha, který tu věc nejen napsal, ale i sám zrežíroval, ale jistojistě je to velký znalec křehkého dívčího srdíčka. Problém je, že já jsem staré tupé hovado, které ne a ne pochopit, že svět je tak krásný a zábavný, když si jen tak vyrazíte do Evropy, flámujete, blbnete s fajn klukama a ...nikdy se vám nestane nic horšího, než že si zlomíte nehet... . Prostě jsem pesimistický evropan a protože mi pánbůh přiletoval do rozkroku bimbulu, tak takový nádherný film prostě nikdy ocenit nedokážu. A já se do toho ani nutit nebudu.(5.8.2013)

 • - Zhruba ve 41. minutě, kdy se Cordelia (Selena Gomez) setká s tetou, její náhrdelník několikrát změní polohu. Jednou ho má níže k prsům, jindy zase výše ke krku. (OndrejKW)

 • - Film se natáčel čtyři dny v Paříži a dva týdny v Monacu. Zbytek natáčecí se pak konal v Maďarsku. (maluti)

 • - Film, který Emma (Katie Cassidy) sleduje v hotelu v televizi, je thriller Chyťte zloděje (1955). (Elyssea)