poster

Monte Carlo

 • USA

  Monte Carlo

 • Maďarsko

  Csajok Monte Carlóban

 • Slovensko

  Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  **

  Tak moc jsem se nenasmála, ale herecké obsazení v podobě Leighton Meester a Katie Cassidy vůbec nebyla špatná volba. Opět dokáže člověk na takovém "skvostu" předpovědět snad úplně všechno, ale kupodivu mě to celkem i bavilo. Konec jsem si představovala přesně tak, jak by natočen. Nevím, jestli bych do role Grace obsadila právě Selenu, protože se herecky moc neukázala. Pobavila mě Catherine Tate, kterou jsem si oblíbila díky filmu Love and Other Disasters.(23.12.2012)

 • Ellise
  ***

  Zdá se mi to nebo je to doopravdy taková napodobenina příhod Lizzie McGuire? I kdyby ano, toto je daleko snesitelnější a herecky povedenější. Není to sice nějaký zázrak, příběh není originální a už od začátku je všem jasné jak to dopadne. Nicméně musím přiznat, že je tu pár vtipných momentů, které přimějí diváka se alespoň pousmát a známí herci dělají z Monte Carla docela příjemný film.(28.12.2012)

 • Martrix
  *

  Sedmiletá dívenka sedící vedle mě si zakrývala oči při scénách, kdy se hrdinka filmu rozhodla říct pravdu o tom...že je někdo jiný, ale že je Jiná a že...to myslela dobře... . No, nevím kdo je Thomas Bezucha, který tu věc nejen napsal, ale i sám zrežíroval, ale jistojistě je to velký znalec křehkého dívčího srdíčka. Problém je, že já jsem staré tupé hovado, které ne a ne pochopit, že svět je tak krásný a zábavný, když si jen tak vyrazíte do Evropy, flámujete, blbnete s fajn klukama a ...nikdy se vám nestane nic horšího, než že si zlomíte nehet... . Prostě jsem pesimistický evropan a protože mi pánbůh přiletoval do rozkroku bimbulu, tak takový nádherný film prostě nikdy ocenit nedokážu. A já se do toho ani nutit nebudu.(5.8.2013)

 • Pompaj
  ***

  Bylo nebylo, za sedmero horami a sedmero oceány. Nemůžu říct, že bych se nudil, ale ani jse nedostavil moment překvapení. Herecké obsazení bylo pestré, ale ničím nevyniklo. Scénář ničím taky nevynikl a i hudba byla docela v průměru. Oddechovka. 60% PS: Selena vypadá líp nenalíčená než, když se zmaluje:). PS2: Kdyby jste to chtěli vidět rychle stačí kouknout na trailer:).(27.10.2011)

 • suzanne1997
  ****

  Tenhle film byl něčím zajímavý a to se nedá popřít, nadchl mne ten jeho styl, to, jak se vydávaly za někoho jiného a dokonale jim to vycházelo, nedokážu tomu nic moc vytknout, nic moc od toho filmu očekávat nelze, ale ani není až tak úplně špatný, ono nejde jenom o to, jak je natočený, ale taky o to, že každá si něco uvědomí, každá pozná štěstí, i když Grace mohla být na konci filmu trošku déle. Tenhle film bych doporučila těm, kteří nemají co dělat a chtějí si jen zkrátit dlouhou chvíli, protože tenhle film se na to dokonale hodí.(13.8.2014)

 • - Původně si měli ve snímku zahrát Nicole Kidman a Julia Roberts, producenti si ale přáli obsadit mladší herečky. (oje)

 • - Film, který Emma (Katie Cassidy) sleduje v hotelu v televizi, je thriller Chyťte zloděje (1955). (Elyssea)

 • - Zhruba ve 41. minutě, kdy se Cordelia (Selena Gomez) setká s tetou, její náhrdelník několikrát změní polohu. Jednou ho má níže k prsům, jindy zase výše ke krku. (OndrejKW)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace