poster

Monte Carlo

 • USA

  Monte Carlo

 • Maďarsko

  Csajok Monte Carlóban

 • Slovensko

  Popoluška v Monte Carle

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA / Maďarsko, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kacitr
  ***

  Pro slečny do 13 let jako stvořené .... prvních deset minut jsem tedy zkousla i já, ale pak se vše změnilo v naprostou hovadinu bez smyslplné zápletky. Uznejte, není příliš pravděpodobné že v Paříži narazíme na osobu která je nám podobná jako vejce vejci .... Ale kdybych byla o pět let mladší? Byla bych z toho celá pryč a trvala na opětovném přehrání. A Gomez není coby herečka tak špatná ;) Ovšem víc preferuji "Ramonu".(6.1.2012)

 • freddy
  ***

  Podoba se známou osobností může mít zajisté své výhody i nevýhody, ale když už si vás někdo s takovou osobností splete, tak proč z toho něco nevytěžit? Právě na tom je založena tato romantická komedie, která je ve své podstatě velice prostá, ale to jí vůbec nic neubírá na zajímavosti. Naopak zde se jedná o překvapivě pohodový film, který příliš nenudí, který docela rychle odsýpá, a který je příjemný, milý a docela atraktivní díky prostředí, ve kterém se odehrává. Ale zároveň je to film, který si na nic nehraje, a který chce diváka pouze pobavit, a to přesně se filmu v mém případě povedlo. Na jedno zhlédnutí je tohle ideální chuťovka a o to tady šlo. Co se týče hereckých výkonů, tak tam nemám co vytknout, Selena Gomez nám od dob, kdy začala natáčet pro Disneyho trochu povyrostla a je v jejím případě nač se dívat, a Cory Monteith mi zase připomněl, jak zajímavým a sympatickým hercem byl, než letos v létě zemřel. Celkově film tedy hodnotím kladně a myslím si, že na poli romantických komedií je to jeden z těch výraznějších kousků. Uděluji lepší tři hvězdy.(1.9.2013)

 • rialilly
  ****

  Od tohoto filmu jsem nic moc nečekala, ale musím říct, že mě docela překvapil. Katie Cassidy byla neuvěřitelná a stejně tak Leighton, která je jednou z mých oblíbených hereček. Tak nadšená jsem už nebyla ze Seleny Gomez, ke které jsem nikdy nechovala větší sympatie, a v postavě Grace byla docela nudná. Naproti tomu jako Cordelie byla skvělá. Děj lehce plynul, a i když mě vlastně nic nepřekvapilo a všechno bylo hodně předvídatelné, stejně se mi to docela líbilo. Atmosféra a prostředí bylo hrozně sympatické, o to víc, když jsem sama v Monte Carlu byla a začaly se mi vracet všechny vzpomínky na něj. Celý film bych ohodnotila asi za tři hvězdičky, ale musím přidat ještě jednu za krásného francouze Pierra Boulangera.(13.8.2012)

 • johhny007
  ****

  Tak tenhle film byl pro mě jedna velká ohranná rutina!Jak bych to zlepšil asi nijak já jsem se na to podíval a řekl si , že o tom nebudu přemýšlet a budu se jen a jen dívat a v pohodě.. , ale bohužel jak jsem čekal nic nového pod sluncem a proto by nebylo spravedlivé kdybych dal víc , než 3 hvězdy , jenže kdo je v dnešní době spravdelivý ?? :D jen prdel to kvůi Seleně kterou bych šukal až bych pukal :OO /Rozpočet/:$20,000,000 /Výdělky/:$39,665,826 (23.1.2012)

 • suzanne1997
  ****

  Tenhle film byl něčím zajímavý a to se nedá popřít, nadchl mne ten jeho styl, to, jak se vydávaly za někoho jiného a dokonale jim to vycházelo, nedokážu tomu nic moc vytknout, nic moc od toho filmu očekávat nelze, ale ani není až tak úplně špatný, ono nejde jenom o to, jak je natočený, ale taky o to, že každá si něco uvědomí, každá pozná štěstí, i když Grace mohla být na konci filmu trošku déle. Tenhle film bych doporučila těm, kteří nemají co dělat a chtějí si jen zkrátit dlouhou chvíli, protože tenhle film se na to dokonale hodí.(13.8.2014)

 • - Film se natáčel čtyři dny v Paříži a dva týdny v Monacu. Zbytek natáčecí se pak konal v Maďarsku. (maluti)

 • - Film, který Emma (Katie Cassidy) sleduje v hotelu v televizi, je thriller Chyťte zloděje (1955). (Elyssea)

 • - Původně si měli ve snímku zahrát Nicole Kidman a Julia Roberts, producenti si ale přáli obsadit mladší herečky. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace