Když se plachý účetní dostane mezi newyorskou smetánku, která se baví v erotickém klubu, netuší, co ho čeká. Žena, do níž se zamiloval, zmizí a s ní i 20 milionů dolarů…  „Máte dnes večer čas?“ Je to snadná otázka, ale když na ni Jonathan McQuarry odpoví, jeho život se navždy změní. Osamělý plachý účetní doposud žil jen pro svou práci, ale když ho jeho nový přítel, právník Wyatt, uvede do tajemného erotického klubu, Jonathan se ocitá ve světě newyorské smetánky, o jehož existenci doposud neměl tušení. A také potkává krásnou tajemnou cizinku, kterou považuje za ženu jeho snů. Jenže počáteční štěstí se mění v hrůzu, když se stane hlavním podezřelým při vyšetřování jejího zmizení a loupeže dvaceti milionů dolarů. V hlavních rolích amerického thrilleru režiséra Marcela Langeneggera hrají Hugh Jackman, Ewan McGregor a Michelle Williamsová. (oficiální text distributora)

PEZ

Prve co ma napadlo, "toto je modernejsie Following". Az na to, ze Following je velmi sikovne ukoncene, tu naopak. Je skoda, ze zaver je tak (zbytocne) prekombinovany a polopatisticky, az na hrane gycu, pretoze to co sa odohravalo pred nim bolo dost kvalitne natocene, s hudbou podtrhujucou melancholicku naladu a kamerou so sytymi farbami a tromi dobrymi hercami (ale nadovsetko kraluje Michelle Williams). Bohuzial casom sa velmi lahko da uhadnut, ktorym smerom pribeh pojde. Este raz, skoda - keby mal Deception lepsiu pointu, bol by to vyborny kus. 6/10 ()

prasklinka

Dost zajímavá zápletka se Seznamem, který vás vtáhne do děje a ani vás nenapadne dát si přestávku nebo dokoukat film jindy. Dobří herci, svižný děj. Příjemná zábava. ()

Petulka88

Tak tohle je blbost jak bič. V tomhle filmu nefunguje absolutně nic. Postavy se chovají jak obyvatelé ústavu pro choromyslné, dialogy doslova tahají za uši, každý zvrat v ději očekáváte už 15 minut dopředu... A takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho. Jediná záhada pro mě je, proč herci formátu McGregora nebo Jackmana na tuhle příšernost kývli. Herecké obsazení je taky jediný důvod proč dávám 1*. Jinak je to totální ztráta času. ()

josieaddms odpad!

Některý filmy asi opravdu neměli být natočeny. Někdy si říkám jakej vlastně má takovejhle snímek přínos pro divaká, pro svět filmu a pro svět celkově. Kdyby radši lidi dělali něco užitečnýho... ()

vikino1

Trošku překombinovanej, lehce odhadnutelnej thriller, ve kterým si Jackman zahrál konečně toho špatnýho a jak je vidět, je to pan herec, protože i tyhle role mu hrozně sluší. Není to nic extra, není to zas tak hrozný.... ()

Petula009

Pronásledovala mě naivní představa o tom, že duo Hugh a Ewan by nemuseli být jenom zárukou dobrého pokoukání ale také dobrého herectví. Nějak to nefunguje, Ewan přehrává roli stydlína a Hugh je takový...nemastný neslaný záporák, z kterého jde občas strach a agrese. Michelle se mi jaksi nelíbí a celkově mi tam nesedí. V polovině už se veškerý děj dá předpokládat. Celkově bych ho řadil spíš k průměru a to je škoda. ()

tančísvlky

Film sa pohybuje na hrane priemernosti. Zlou volbou pre tento príbeh bola predovšetkým Michelle Williams, ktorej je ťažko niečo uveriť. Hlavne vizuál sa celkom podaril a nahradzuje vlastne zmysel zostatku čo na plátne vidíme... ()

SKreyn

V celku podarený thriller. Bojazlivý Jonathan sa nechtiac dostane do sex klubu, ale rýchlo si to obľúbi. Zamiluje sa do "kolegyne", slečny "S" a potom začne ten kolotoč udalostí. Celé to je trošku zmätené ale celkovo film patrí medzi lepší priemer. 3* ()

stiewe

Špatný scéná, špatný řežisér, špatné.. takhle bych mohl psát dlouho. Ewan a Hugh evidentně při výběru filmu vůbec nepřemýšleli, nedovedu si ničím jiným ospravedlnit jejich přítomnost v takové slátanině. ()

seiffs

Ewan, Hugh a Michelle v jednom filmu jsou výborná kombinace. Scénář má hromadu slabých míst a režije i kamera stojí za starou bačkoru. Korunu tomu dala ta úplně poslední scéna, která shodila celý film. No prostě starý špatný americký Hollywood. ()

dj_kure

Jednoduchá, předvídatelná pointa s jedinými klady a to McGregorem a Jackmanem. Bohužel nechápu jejich důvody k natočení takové hlouposti. Prachy se asi hoděj kažýmu no :). 38% ()

TommyDiamond

Přemýšlím a pohybuji, že by se i úspěšné ženy z vyšší společnosti nechali bodat jen tak pro členství v nějakém němém klubu nymfomanů od nějakých vyklepaných skoro paniců, někde na hotelovém pokoji. Když pominu, že ano, tak nechápu proč si Waytt neukradl ty špinavý prachy sám, když byl takovej frajer. Nemusel vymýšlet šílenej plán, kde navíc Jonathan ke konci dostal návod co a kam z penězi, jinak by nevěděl která bije. Mohl to na něj jen narafičit a nešpinit si ruce. Nakonec i na Waytta došlo ve velmi komickém závěru. Ve filmu je sice možné všechno, ale aby nás někdo až takhle zkoušel? To mi přijde už moc... ()

papadoce

Hrôzostrašné. Kurnik ja teda vyberám filmy. Herecký výkon Mišky Wiliamsovej je na zlatú malinu. A vôbec, jedná sa tu o 100 minútovú nudu bez prekvapení. Odvar z dobrých thrillerov. ()

Shitonit

Podle obsahu bych si myslel, že se jedná o totálně jiný žánr, jiný film, jiný příběh, než kterého se mi dostalo. Docela dlouho trvalo, než jsem se do toho kousl, s příchodem bloncky v metru mi to docvaklo, a pak jsem se už jen nechal unášet dokonale prokoumanou hrou, která nečekaně graduje, a s hlasitým zasténáním deroucím se z hloubi mého nitra vyvrcholuje výkřikem JES KURWA! To jsem přesně potřeboval! ()

ewing

Kedze bol Iron man uplne vypredany, rozhodol som sa pre Deception aj ked sme nemal ponatia o com to je. Prvu pol hodinu som teda tapal aj ked mnozstvo zien a sexualnych scen ma zo zaciatku celkom bavilo. The list resp. Zoznam je niekolko cisiel v telefone ktore dotycny vytoci a dohodne si sexualne stretnutie. Hra ma niekolko jednoduchych pravidiel, ktore ak sa nedodrzia mozu viest k nemilym nasledkom. Film bol zaujimavy aj ked Evan nepodal svoj najlepsi vykon a Michelle Williams mi ako oslniva a zvodna kraska rozhodne nepripadala. To by vsak nebola tragedia ako to, co predviedli tvorcovia na zaver filmu. Nebolo to horsie ako MI2 ale daleko to rozhodne nema. V kazdom pripade Hugh Jackman si zasluhuje male plus za svoj vykon aj napriek tomu, ze si ho stale podavaju v Scrubs. ()

mekele

40%...Jen za herecké obsazení.Velká škoda,z tehle ustřední trojce se moh vyklubat genialní drama(thriler) a místo toho komorní drama..Doporučuju jen pro otrlé, ostatní v pulce filmu vypínáte. ()

Dragonessa

Tak nevím, jestli už snižuju laťku já, nebo jestli je to tím, že jak Hugh, tak Ewan patří mezi mé oblíbence, ale mně se tento thriller opravdu líbil. ()

Elyene

Prvních 40 minut nuda, spíš to vypadalo jako nějaký pornosnímek. Pak se něco málo děje, ale opravdu jen něco málo. Jackmana nemám ráda, ale tady se mi moc líbil, což se o McGregorovi říct nedá. Konec předvídatelný. 2 a půl hvězdičky. ()

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)