Sejmi ho a běž

• Itálie Inferno in diretta (více)
všechny plakáty

Dobrodružný příběh nás zavede do džungle, kam přijíždí mladá reportérka, která se zde pouští do hledání muže, a přitom netuší, že zde číhá obrovské nebezpečí v podobě bandy brutálních zabijáků. (Chupacabre)

Knor

Tak Ruggero Deodato je rozhodně ten z těch lepších tvůrců taliánsýho trashe a dokazuje to i tímhle filmem. Není to tradiční kanibalskej film, ti domorodci nebo co to je tu vyjímečně nikoho nežerou, jen masakrujou koho potkají pod velením hororovýho veterána Michaela Berrymana, kterej je jako vždy pěkně hnusnej zmrd .-D Gore je fakt drsný, když dojde k nějakýmu masakru, tak to stojí za to, scéna s přepůlením je best of: :-) no a příběh ?! Je to tradiční přihlouplá taškařice, která doplňuje ty masakry, útěky a akci. Takže komu nevadí tenhle žánr, měl by určitě vidět a určitě uncut verzi, jinak to nemá smysl :-) ()

G04T

Píčovina, ale gore je fakt na slušný úrovni. Hlavně scéna s umírajícím Steinerem - ta nemá chybu! Příběh je o hovně, postavy nepříjemný, a horor to určitě není :). Teď si vlastně říkám, že Zelený peklo (1988) je docela kopírka tohodle filmu... ()

Carnosaurus

I am sorry for your loss...but you know...life is a bitch, nebo tak nějak. Deodato má na víc, to je jasný, ale na béčkovou akční slátaninu, bez špetky inteligence, docela zábava. Překvapivě krotký film, který zaujme jen pár chuťovkama a výstupem Richarda Lynche a Michaela Berrymana. ()