Kurt Russell jako vraždící maniak za volantem nezná slitování. Jungle Julia, nejlepší DJ ve městě, se dnes chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky, co na ně mlsně civí, je i kaskadér Mike. Vyšumělý rebel pokrytý jizvami sleduje dámskou jízdu zpoza volantu svého bouráku. Zatímco se holky usazují v baru, Mike žhaví svou zbraň - nadupané kaskadérské auto - do životu nebezpečných otáček... (Palace Pictures)

Meinhart

Narozdíl od průměrného hodnocení kill billa, které dopadlo výborně a mě se film nelíbil, se stal auto zabiják jedním z mých nejoblíbenějších filmů. Mimochodem mě se líbiliy i ty dialogy, nemluvě o honičkách a osudu zabijáka. ()

dinho_

Očekávání byla z mé strany veliká, film samotný tak trochu zůstal za očekáváním. Solidní nadprůměr. ()

Metzger

Kurt Russell se vrací jako Stuntman Mike se svou nabušenou károu a jede zabíjet mladý holky . Samotný příběh je prakticky o ničem , ale to by nesměl seďět na štokrli režiséra ( a za kamerou ) mistr Quentin Tarantino . Pod jeho vedením se rozjíždí kolotoč hlášek a odkazů a když už přijde nějaká ta akce , tak je akčnější než většina ,, akčních ,, filmů . Po dlouhý době jsem se opravdu přistihl jak hltám každou hlášku a někdy když Quentin vytáhl zvlášť pikantní sousto , přišla opakovačka - například kulervoucí crash uprostřed filmu ( když v pozadí zní známá Hold Tight ) a honička na konci . U tohoto filmu boduji následovně - tři hvězdičky za mistra Quentina a jeho práci , hvězdička za nadupaný káry v čele s Novou SS v první části ( to je neskutečná mašina ) a pak bodík za ty překrásný holky jako Mary E. Winstead ( moje no.1 ) , Sydney Tamiia Poitier ( neskutečně sexy baba) a Rose McGowan ( ta léta zraje jako víno :) ) - závěrem snad jenom můžu říct , že jsem Death Proof viděl v jeden den s Temným Rytířem a u mne zvítězil o hvězdičku právě Tarantinův bonbónek ... ()

Tolf

Zo začiatku som si niekoľkokrát overoval, či vôbec pozerám na ten "veľký film" Quentina Tarantina. Prvých aspoň 30 min. sa nič nedeje, akurát dlhé a nudné babské kecy v bare, kde sa skôr Tarantino asi viac sústredil na svoju rolu barmana ako na celý film. Aspoň dialógy mohli byť trochu prepracovanejšie. Potom už konečne prišla očakávaná, ale len chvíľková akcia a následne akoby sme sa vracali na začiatok, s ale iným zložením dievčat. Naštastie druhá polovica so skvelou naháňačkou a zaujímavým koncom Stuntmana Mika celkový dojem zachránila a úžasne pobavila. ()

Ajay

Asi zatím nejslabší snímek od Quentina Tarantina, v projektu Grindhouse ho zastínil Robert Rodriguez, že by žák přerůstal učitele?? Pár scén mě určitě zaujalo, ale celkový dojem byl spíše negativní.. ()

@nthr4X

Nene Kill Bill měl něco do sebe. Až na tu závěrečnou honičku která nebyla bůhví jaká, nuda nuda a nuda..40% ()

Andre.w

No jak to jen nazvat - snad konverzační thriller. 90 % zabíraj dialogy holek, který pak buď skončej nebo by měli skončit na kapotě Russellova auta. Ty jejich rozhovory působěj až dokumentačnim stylem - nemám zdání zda se opravdu takhle holky bavěj, ale tipuju, že to Quentin docela vystih. Dirty... Nejsvětlejší okamžik je hned ten první masakr, kterej je fakt pěkně po detailu zachycenej. Příjemný retro. PS: Po konci filmu sem přemejlel, kde sem kruci ve filmu mohl zahlýdnout Sydneyho Poitiera, no až při čtení obsazení tady na csfd.cz mi došlo o koho se jedná:) ()

Brainback

Quentin Tarantino a Robert Rodriguez jsou záruka pro dobrý film. Tento kousek od Quentina Tarantina Je drsný, plný černého humoru a obohacený o přemýšlení lidí, o na první pohled bezvýznamných věcech. Dávám 85% a už se nemůžu dočkat na Planet Terror. ()

JoKKeR

3* jen za ten konec jinak to zdlouhavé čekání mě važne nudilo:-( ne že bych měl neco proti stavbě přiběhu ale když už to ma bejt bečko tak at se tam furt něco děje ne sakra!!! a Eli roth je Luzr herec nechapu proč ho všude Tarantino cpe ()

májovec13

Ach těch ženských keců na mě bylo moc. Jasně je to áčko, který je natočený jako béčko a má být áčko, ale přesto je béčko, nebo možná áčko s čárkou. Druhá půlka je zajímavější, ale představoval bych si jiný konec. SPOILER - prostě sem fandil Kurtovi ()

Vozataj

Když se člověk připraví, že od Tarantina může přijít cokoliv, nemůže být zklamán. Poslední honička se mi líbila, ale první nehoda, zabraná z více úhlů, pro každou cestující zvlášť, mě rozsekala. Jako celek na tři hvězdy, ale odkaz detailů na jiné filmy a již zmíněná bouračka => hvězda navíc. ()

Mawete

Já nevím.. Poslední půl hodina opravdu dobrá. Zbytek mě moc nebavil. Nejsem si jistý jestli jsou jen tři hvězdičky po závěru dost, ale zbytek filmu opravdu o ničem. ()

gpx odpad!

Pokud jsem si dosud nebyl zcela jist, tak nyní mohu jistojistě říci, že Tarantino točí filmy pouze proto, aby u nich mohl později masturbovat ve stylu Ken Park (přivázaný za krk ke klice dveří). Jiný smysl jsem tam nenašel a upřímně, tohle se dalo odbýt během 15 minut, což by Quentinovi určitě bohatě stačilo. PS: Faster, Pussycat! Kill! Kill! ()

aannemer

Jednu hvězdičku za první vraždu, pak už mě ti lidé na obrazovce tak vytáčeli, že bych je nejradši pozabíjel sám. ()

0kozel

Příšerně zdlouhavé, strašně dlouhé čekání na akční scény vyplněné holčičím tlacháním...pro mě je tento film spíše zklamáním. 50 % dávám za akční scény, které jsou opravdu vydařené a za výkon Kurta Russella, škoda že nemá film větší spád. ()

jopal

mrzi ma, ze cinnost, ktora bola najlogickejsia v zavere filmu reziser nepouzil za cenu budovania a gradovania napatia a to ma u mna velke minus. ***SPOILER: Zena so zbranou a s dalsimi dvomi koleginami sa necha nahanat a ohrozovat na zivote, miesto toho, aby zastavila a odstrelila prenasledovatelovi hlavu po prvom naraze. A tiez mi nie je jasne, preco zo supervykonneho auta sa odrazu stal ten pomalsi. Mohol tam reziser zapracovat aspon poskodeny motor, alebo zahadzanu sviecku. ***SPOILER ()

blekekeke

Tolik nudy a od takového mistra? Kdo by to čekal, já to tedy nečekal, vlastně jsem furt čekal, a až na konci jsem zjistil, že nebylo na co čekat. ()

Russell v sedle, Waltz ze sedla

Russell v sedle, Waltz ze sedla

04.10.2011

Zhruba před týdnem Kevin Costner kvůli „vytíženosti“ odstoupil z projektu Django Unchained, vysněného Tarantinova westernu. Přejeme mu, že je po něm opět taková poptávka. Náhradník? Parádní – Kurt… (více)

První Tarantinův bastard

První Tarantinův bastard

04.08.2008

Quentin Tarantino po komerčním neúspěchu Grindhouse přišel o pozici režiséra, který si může dělat co chce (což zahrnovalo většinou citování filmů, které nikdo nezná a obsazování herců, o nichž si… (více)

Smrtonosný útěk z New Yorku

Smrtonosný útěk z New Yorku

23.08.2007

Jen nedávno jsme psali, že Len Wiseman po úspěchu Smrtonosné pasti 4.0 nemá nouzi o nabídky a rozhoduje se mezi adaptací počítačové hry Gears of War a remakem Carpenterova kultovního Útěku z New… (více)