Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

všechny plakáty
Celý film

Jedná se o fiktivní trailer, který na požádání Tarantina a Rodrigueze vytvořil talentovaný režisér hororů Rob Zombie v průběhu natáčení jeho remaku HALLOWEENU. WEREWOLF WOMEN OF THE S.S. je krátkometrážní horor zahrnutý do projektu GRINDHOUSE. Zobrazuje snahu nacistů o vytvoření dokonalých zabijáků a je to jeden ze tří fiktivních trailerů. (Nixon)

Forsberg11

Ústa dokorán, veľká očakávanie, nádej a nesmierna natešenosť. Žiadne iné pocity z tohto fake traileru ani u mňa prevládať nemôžu. Stará dobrá Zombie zostava je späť a tentoraz aj s Nicolasom Cageom. Podarí sa to natočiť? Všetci veríme, že áno... ()

mikulíšek

V téhle podobě je to nuda a o ničem, což je škoda, přotože téma špatné není. Mohl z toho být skvělý horor, prasárna, porno i komedie a to vše v jednom, ale je to jen nuda. Ale kdyby ten film vzniknul i přes to bych se na něj asi podíval. ()

Arkanoid

Tento fiktívny trailer s vlkolakmi so samopalmi, árijkami v latexe a diabolským smiechom Nicolasa Cagea ma nevzrušil ani na 3*. Škoda nevyužitého materiálu pre celovečerák. ()

Sdoom

Tak tohle je jediný Grindhouse trailer, který mě fakt nebavil. Nepřišel mi vtupný ani originální. (Blu-ray, orig.) ()

BlackTom

Tak na toto by som sa teda pozrel! Nicolas Cage ako Fu Manchu a démonický Udo Kier. Psychotický a HUSTÝ trailer na film, ktorý (bohužiaľ asi) nikdy neuvidíme. A tak by som si to prial! Rob Zombie je magor. ()

666Carnage

Dvě neuveřitelný minuty! Proč nevznikne tenhle film? proč z toho neni celovečerák? :) Já bych to osboně moc rád uvítal :) LUXUS!!! ()

borec999

Bezpochyby najslabší z Grindhouseových trailerov. Zombieho štýl a celovečerné filmy mi nesedia a nesadol mi ani tento jeho krátky filmík. 10% ()

Arach.No

Asi budu jediný, ale tento trailer se mi ze všech Grindhousovských trailerů líbil nejvíc. Nejoriginálnější nápad, krásná Sheri Moon Zombie, můj oblíbený Bill Moseley, úžasný Nicolas Cage a ke všemu to má i příběh. Narozdíl od hodně povedeného Thanksgiving by z tohoto určitě mohl být i vcelku vtipnej celovečerák. ()

Tydlidáš

8/10 - Né, že bych ještě neviděl kozatý němky v plynovejch maskách, ale tohle je trošku jinčí kafe. Ale nápad to má. Nápad na pořádný novodobý béčko s neskutečnym příběhem, sexy ženama, vlkodlakama a Nicolasem Cagem. U mě dobře strávený dvě minutky =) ()