Hlavní účetní Wesley Gibson je mladý sympatický muž, jen se mu v životě příliš nedaří. Deptá ho tlustá šéfová, přítelkyně je mu nevěrná, a navíc trpí záchvaty panického strachu, kdykoli se dostane do stresové situace. Jednoho dne se za dramatických okolností Wesley od tajemné Fox dozví, že je synem jednoho z nejlepších zabijáků tajného bratrstva bojujícího za vyšší dobro. Shodou okolností ho ale nedávno někdo zavraždil. Wesley svého otce nikdy neviděl a historce o tom, čím se zabýval, zpočátku moc nevěří. Okolnosti a působení krásné a tajemné Fox jsou ale silnější. Vstupuje tedy do řad prastaré organizace Fraternity, vedené záhadným Sloanem, který Wesleyho přesvědčí, že je zrozen k tomu, aby byl jedním z nich. Absolvuje náročný a naturalisticky pojatý výcvik, při kterém se přehlížený beránek změní ve vlka, který v něm vždycky číhal. (TV Nova)

Liduskaa

Zabitím jednoho možná zachráníš tisíce....uf-utírám si pot z čela a pomalu začínám přemýšlet co budu v příštím životě dělat...asi budu superhrdina, hlavně ne řidič pendolina:) ()

kamil0606

Proboha, proboha ! Co to do prdele bylo ?! Bolo to kurva dobré !!! Neuveriteľná šialenosť ktorá zachádza do 2 veľkých extrémov. Do šialenej psychiky alebo do šialenej akcie ! Režisérsky veľmi kvalitne spracovaný jeden z najuletenejších scenárov, ktorý však v sebe skrýval veľkú silu, ktorá sa prejovavala v psychologickej časti Wanted-u. Miestami zmätená kamera bola priam božská(!!!), hudba geniálna (!!), efekty famózne(!) a herci výborní ! Jednoducho ŠIALENÝ AKČNÝ A PSYCHOLOGICKÝ NÁRĚZ(musím si toto slovko požičať z češtiny pretože v slovenčine takéto slovo nie je) ... a ako som zistil tak takéto šialenosti mám veľmi rád, keďže som z toho nemohol spustiť zrak ()

Beo.wulf

Určitě jsem od toho čekal vic.Ale na konec pruměrna podivana s nejen nereálníma odbočujcíma kulkama.Angelina Jolie byla prostě k nakousnutí!! ()

Mashak

Film, který se mnou nic neudělal. Možná jsem až moc fajnový, ale tenhle snímek ve mně nevyvolal žádné emoce. Jediné co mě vyvedlo z průměrnosti byla fotka Klause v pendolínu. Jako akční film do nečasu obstojné. ()

savage3303

Film je veľmi pohladný, nenudí, akcie je viac než dosť a výborné herecké obsadenie. Príbeh nie je extra a zápletka mohla byť tiež lebšia. Niektoré scény sa mi zdali byť až moc prehnané ale z druhej strany, jednotlivé postavy mali určité schopnosti, kt. nemajú bežný smrteľníci. Slabšie 4*. ()

Ssoumess

Uplně jsem zapomněl že jsem ten komix četl, nicméně hned od začátku filmu mi připadalo že jsem to už viděl. I když to možná každýmu nesedlo, tak mi se líbilo že to není uplný opis předlohy. V komixu sice tajné spolky superpadouchů působí bezvadně, ale to že ve filmu se jedná "jenom" o assassiny mě překvapilo příjemně. Akční scény jsou nabušený jako prase. A všechny scény s "chudákem" Wesleym, např ty kancelářský jsou uplně excelentní. Mimochodem ty jsou asi udělány podle komixu nejpřesněji. Když to shrnu, tak nemám co moc vytknout, přeju si do budoucna víc takových filmů:)) 9/10 P.S. Morgan v záporných rolích mi sedí, ať chcete nebo ne:) ()

Carthorias

V kině to splní svůj účel, ale nemá to ten šmrnc, stejně jako ho neměla Noční Hlídka, sorry Timure, tahle parta mě nebaví ()

Fionor

To, co se na počátku jevilo jako nadějný přepis komiksové předlohy Marka Millara, se záhy ukázalo být slabým čajíčkem o boji "těch hodných" proti "špatňákům." Film je zábavný, místy dechberoucí a rozhodně svižně akční, ale původní poselství, ke kterému směřoval úvod, vyznělo do ztracena. Škoda. Přesto jsem se dobře bavil a to se počítá. ()

emdvojka

Viac ako tri hviezdy nemôžem poskytnúť kedže aj keď je Wanted hlasný a výbušný jak piráty na silvestra aj tak je to len obyčajna akčna blbostička, ktorá okrem pekných efektov a dvoch známych hercov neponúka nič čo by v dnešnej dobe človeka nadchlo... Ani výber hlavného hrdinu nebola trefa do čierného! ()

Naki

Spousta akce, krve a detailních záběrů. Nápad dobrý, ale smylsl děje poněkud zaostává. Nejlepší na filmu je asi herecké obsazení a taky přestřelkové scény, kde si divák může vychutnat záběr z pohledu letící kulky. :) ()

NiaWolf

A/B Film začíná slibně. Nabízí akci, efekty, kusy těl..zkrátka vše co by divák od akčního filmu očekával. Později se však akčňák komplikuje a začíná připomínat drama ve stylu Ulice. Nejvíce film kazí závěr, který pohřbívá jinak slibný film. A herec hlavního hrdiny mi prostě nesedl, stále na mě působil dojmem slizouna jako byl Tobey Maguire (alias Peter Parker) ve Spider-manovi. Škoda. ()

Lucas87

Pro mě příjemné překvapení a tak hodnotím vysoko. Herecké obsazení, filmařské triky, hudbu i napětí to vše musím vyzdvihnout. ()

mupimup

Nedávno jsem tenhle film z recese doporučil svému kamarádovi, který se za prvé: věnuje závodně střelbě z pistole, a za druhé: nesnáší nereálné akční scény u snímků, které se neprofilují jako parodie. Uhodnete výsledek? Zhruba po několika minutách poctil autora filmu prvním nevěřícím výdechem „Ty pí.o“ a bylo po projekci. Nejsem taková citlivka a i díky své schopnosti (naneštěstí omezené) vypínat okruhy svého mozku až na první signální, jsem prošel celým filmem až do závěrečné balistické hyperkřivky. Po opětovném nahození systémů jsem však zděšeně seznal, že i přes všechny sofistikované štíty se do mé soudnější části vědomí otiskl jakýsi reálný negativ právě shlédnutého. Jeho příčinou se náhle z pokusů o drsnost stala lehce trapná záležitost a znásilnění fyzikálních zákonů doslova vykoplo dveře místního oddělení mravnostní policie (a to zdaleka nemluvím jen o střelbě). Vzhledem k (samozřejmě subjektivní) nesympatičnosti ústředního chcípáka už celý dojem nezachránil ani můj oblíbený Morgan Freeman. Jedna hvězda za vtip s klávesnicí a možná ještě něco jiného (tak zřetelný ten otisk chvála Bohu zase není). ()

Kaucuk

Do půlky filmu pecka, pak přišlo obrovský zklamání. Beru cokoliv originálního, beru spoustu krve, beru hraní si s fyzikou, ale co je moc to je moc. Vybuchující, burákovym máslem přecpaná myš je opravdu vrcholem. Herci dobrý, trenink dobrý, ale je to až moc předvídatelný, triky pokulhávají a dost rychlozáběrů je bez šancí na zorientování se. Konec neřešim, ale je mi líto zpackanýho potencionálu. ()

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

21.08.2013

Matthew Vaughn v tajných službách

Matthew Vaughn v tajných službách

28.03.2013

Poté, co nečekaně přenechal režii X-Men: Days of Future Past Bryanu Singerovi, spekulovalo se o skutečných důvodech tohoto kroku. Jedna verze jej spojovala se Star Wars: Epizodou VII, ale jak už… (více)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V