Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

bari68

Hodnotiť trailer je vždy zavádzajúce, ale ani z tejto 3-minútovej režby nie je nijak patrný režisérov talent. ()

jondoe

Je skoda ze je to fiktivny trailer, lebo dokazall celkom nanadit a vela dobrych napadov. Bohuzial zda sa, ze Eli roth dokaze kvalitne a napadito natocit len kratkometrazne filmy. ()

BlackTom

Vyzerá to sľubne. Fajn gore scénky, dobrý námet (veď prečo musia všetci vraždiť len na Halloween?), béčková hviezda Michael Biehn a všetkému kraľuje psychopat Eli Roth. Ostáva mi len skonštatovať, že každý fiktívny trailer z Grindhouse má niečo do seba a každý plne vystihuje svojho režiséra (zmagorený Rob Zombie, Rodriguez a Danny Trejo, psycho Eli Roth). Dúfam, že tieto trailery budú časom zrealizované. ()

borec999

Machete bola za mňa jednoznačne kráľom grindhousových fakeových trailerov, ale aj Eli Roth sa pochlapil a natočil 2 minútový kraťas, ktorý by som si rád pozrel v celovečernej podobe. Štýlové, špinavé, krvavé a správne béčkové. Proste Grindhouse. 80% ()

Scytale

Až se mi nechutí kroutí prsty na nohou, že dávám 4* režisérovi Hostelů. Zřejmě díky trailerové stopáži neměl možnost tento "neexistující" film zmrvit. ()

Tydlidáš

9/10 - Super kapitola projektu Grindhouse. Prosím, prosím ať to židovský golem Eli Roth natočí. Z toho traileru béčkovost stříká jak ze šťavnatýho krocana... Ještě k tomu Liliana Malkina a Petr Vančura. No já bych si na to ten lupen koupil. =) ()

Tessie

Safra, na co jsem to jen natrefila. Vrchol nevkusu, hrůzy, nočních můr.. Bojím se, že o nebohé slečně na trampolíně se mi bude zdát.. scéna v autě následuje hned jako druhá nejhorší.. ta šmátrající ruku po volném krku.. Brr. ()

Sayko

Cože? Na co jsem se vlastně koukal? Pokud máte někdo chuť se kouknout na pár useklých hlav, vřele doporučuji! ()

Arach.No

Překvapivě docela vtipné, i když je to jenom obyčejná vykrádačka. Dobře jsem se pobavil, ale jsem si skoro jistý, že pokud by měl Roth natočit celej film byla by z toho bezduchá sračka. ()

ondrula

Tak docela dost mě překvapilo, že tam hraje Liliana Malkina, estonská herečka, která žije v Praze, dobře známá z filmu Kolja. Jinak bych nejvíc vyzdvihl atmosféru hororů sedmdesátejch/osmdesátejch let, kterou trailer vystihuje, zvláště pak hlas oznamující "Thanksgiving". Mimochodem, nechápu, proč pan režisér Eli Roth za posledních pět let natočil akorát dva trailery. ()

Prochy38

To jsem vážně jedinej, komu to připadlo totálně nechutný, přehnaný a zvrácený? Divné. Na film bych se asi podíval, ale přijde mi to celé natolik vyumělkované, že to snad ani nemůže bavit. Koukl bych se asi jen ze zvědavosti, kam až je schopen tvůrce dojít. Ale upřímně nevím, komu se tato zvrácenost může fakt líbit... ()

iampatrik

Ujeté, vtipné, nechybí "Grindhouse vizuál". Nezapomenutelné scény s trampolínou, detektiv, co zkouší "červenou tekutinu", slečna místo krocana na stole - stačily na to dvě minuty. Po Machete druhý nejlepší Grindhouse trailer. ()