Grindhouse: Don't

všechny plakáty
Celý film

Krátka vtipná "inštruktáž" o tom, čo by ste nemali robiť ak sa nechcete ocitnúť v situáciách ako vystrihnutých z hororových filmov. (ethos)

Mort09

Z počátku vtipné, ale moc rychle to přechází do sekvencí vražda-don’t. Škoda, čekal jsem od toho více. ()

Hrobař

U celýho projektu Grindhouse mám rád hlavně to balancování někde u hororu a zesměšnění hororu. Udržet se na tý hranici není jednoduchý protože pokud to člověk přežene zvrhne se to v trapnost nebo to skončí jako obyčejnej oldschool horor. Tohle i v případě fiktivního traileru splňuje bezesporu druhou část, ani náznak něčeho co by celou záležitost trochu odlehčilo. Možná gore, ale to je spekulace k neexistujícímu filmu. Ale což třeba jednou něco přijde a bude pak co hodnotit. Takhle 4 za pro mě lehce vybočující trailer v celém projektu Grindhouse. ()

macclain

Režisér žánrových parodií Edgar Wright znova povolal spriatelených komikov Simona Pegga a Nicka Frosta. Vďaka tomu môžme inak milích britských chlapíkov vidieť ako hladných kanibalov (Frost dokonca žerie dieťa) zabývaných v hrozne veľkom a strašideľnom dome. ()