Lovec pokladů Ben Finnegan touží najít poklad zvaný Královnino věno, který se potopil společně se španělskou lodí Aurelia. Zatím se však potýká s finanční tísní, která je stále horší. Dluží peníze gangsterovi přezdívanému Velký Králík. Navíc nestihne rozvodové stání a přijde nejen o manželku Tess, ale také o zbytek skromného majetku. Finn využije náhody, která mu do cesty přivedla milionáře Nigela Honeycutta, pro něhož pracuje Tess jako stevardka. Díky záchraně klobouku jeho dcery se dostane na jeho jachtu a milionáře natolik zaujme, že získá jeho pomoc při hledání pokladu. Ukáže se však, že není jediný, kdo po něm pátrá. Při honbě za pokladem jde o život a Finn se musí rozhodnout, jestli je pro něj přednější poklad, nebo Tess. (TV Nova)

Andre3000

Ale co, dnes mám dobrou náladu, tak budu štědrý a přikloním se ke 3 hvězdám. Jak co si budeme povídat Indiana Jones a seriál Lovci Pokladů, už vyplýtvali snad všechny možné pžíběhy o hledání pokladů, takže by se mohlo zdát, že už není z čeho brát. Autoři to věděli, samotné hledání pokladu nebylo zase až tak těžké a neobvyklé a proto vsadili na trochu jiné pojetí. Rozvedený páreček, raper co vlastní ostrov, milionář se znuděnou dceruškou a samozřejmé nepřátelský lovec pokladů. Chvílemi to bylo zajímavé, chvílemi méně. Celkově, jako zaujatý kritik filmů o hledání pokladů bych to shledal jako průměrný pokus. V kabátě komediálním pak film není žádný průlom, ale tak zase sem se na druhou stranu nenudil, takže taky průměr. Onao není to ten pravý šálek kávy, ale když už sem si to levný kafe dal, tak sem si ho v pohdě vychutnal až do konce a kašlu vám na nějaký strhávačský recenze, na to mám jiný filmy, že jo kluci z Roxbury :-)))) ()

sulimo

Tohle je tak utahanej film, že mi po jeho shlédnutí bylo asi sto let....aspoň duševně. Neoriginální, nevtipná zbytečnost. ()

c.tucker

Dle mého míňění Kate a Matt podali celkem dosti slabé výkony oproti jiným filmům, ale zato to opálení bylo znatelná a sedící k tématu. Téma je prostý, ale není sprostý. Gemma (Alexis Dziena) opravdu blbka na třetí a to sem dost mírnej. Celkově je ot takovej bezmozek relax. ()

animaxis

Asi nejnudnější film jaký jsem viděl. Nápad nic moc, ale pořád nějaký je. A i když to podle trailerů vypadalo, že si s tím řežisér dá práci, tak se nestalo. Herecky tu hraje dobře snad jen McConaughey a ani ten tentokrát nic moc. Od ostatních radši nic nečekejte. Dej se hrozně vleče a nechápu jak to mohlo někoho bavit. Kdybych dal odpad bych bych krutý, ale jedna hvězdička je myslím dostačující. ()

dr.fish

Brilantní úvodní scéna. Pak klesající tendence. Z tohoto námětu se dala vytěžit veliká řachanda. Je to ale nakonec dosti bezradné. 60% ()

bartias

Dobrodružný koktejl Honby za diamantem, Lovců pokladů a Sahary se ani nesnaží brát vážně. Když Matthew McConaughey a Kate Hudson rovnou nepředvádí scénky jako vystřižené z kreslené grotesky, vzájemně se bombardují rychlými hláškami. Někdy je i ten nejprostší vtip dokonale úderný, jindy se zasekne na půl cesty, důležité ale je, že i přestože tahle akční komedie není ničím jiným než obyčejnou trhlou prostoduchou taškařicí, děj se nezadrhne - a navíc končí šťastně. ()

tom88

Nečakal som žiadnu slávu, ale túto nezaujímavú nudu som si mohol aj odpustiť. Nemám príliš v láske filmy s tématikou hľadania pokladov a navyše, keď z toho vznikne takáto zlátanina, ktorá disponuje akurát dobrou kamerou a perfektným vizuálom či príťažlivým obsadením. Škoda 70tich miliónov. Za tie peniaze mohlo vzniknúť podstatne lepšie dobrodružstvo. Oddychovka to je, ale nie každému stráviteľná. Lepšie 2*. 45% ()

nemorino

Nech si vraví kto chce, čo chce no mne sa tento film napriek tu všadeprítomnej negatívnej kritike páčil. Nie je to super trhák no svoj účel dobrodružného a ľahko komediálneho príbehu splnil. ()

Radiq

Koho by nebavilo hledání pokladů v moři. Bavilo mě to asi tak stejně, jak Do hlubiny. Matthewa McConaughey míval tohle období, kdy hrál v hollywoodskejch jistotách a romantickejch komediích, ale v podstatě proti tomuhle filmu nemůžu říct nic moc špatnýho. Jasně, nebylo to kdovíco, ale chtěl jsem to už dlouho vidět a věděl jsem, že tohle se přesně hodí na večer, kdy nebudu muset moc přemejšlet. A co jsem čekal, to jsem taky dostal. ()

Sabrewulf

On to není nijak extra výjimečný film, ale já ho mám rád pro tu letní atmosféru. Úplně vždycky cítím tu mořskou vodu, jak na mě šplouchá a slunce mi pálí až do obýváku. Podvodní scény, jsou fajnové, hlavně ta s kotvou. Pohodový odpočinkový film na nedělní odpoledne ke kafíčku. ()

chelseaman22

Ne, že bych se nezasmál. Úvodní scénka filmu mi dala naději, že uzřím alespoň zábavný film. Bohužel jsem se "trošku" nudil. Tuctový scénář "o hledání pokladu". To už tu bylo mnohokrát... A lépe zpracováno. Hádky Finna s Tess táhly film dolů. Bohužel, bylo to slabé. Poklad se "samozřetelně" našel a žili šťastně až do smrti. 35% ()

Mrkvič

Někdy před rokem jsem vydržel jen polovinu a shodou náhod jsem teď vydržel tu zbylou půlku. Je to blbost, kde mají dámy prázdnější vršek plavek než Matthew McConaughey, ale celkem se to dá. Ono kdyby se to bralo vážně a vynechaly se všechny ty blbosti, tak by to bylo o ničem. Takhle je to aspoň pro někoho zábavný výplach. Po letech bych skoro i jednu hvězdičku přidal, protože jsem film vydržel celý a dokonce na závěr čekal, jak to teda dopadne. Navíc jsem až časem (s přibývajícími lety a ubývajícími vlasy) ocenil rozkošnou postavičku Alexis Dzieny. ()

Tyny

Bohužel, od filmu jsem čekala mnohem víc, než milostné tokání dvou čerstvě rozvedených lidí. Dobrodružná, podprůměrná komedie. ()

Lachtaan

Nijak extra zábavné, po anglicku musím citovat "gripping" ani po česku klasicky ohromující. Film jsem si ale kdysi z nezjistitelných důvodů stáhl a když už jsem za něho položil těch několik málo haléřů, musel jsem se k němu také přes všechny (ne)možné výmluvy a nechutě dohrabat. Můj počáteční odpor k další znuděné akční romantice o rozhádaném páru, který si k sobě najde cestu skrze všechny možné druhy nesnází se změnil ve chvíli, kdy mi pro mě kdysi ještě neznámý McConaughey padl přímo do oka. A možná právě Bláznovo zlato odstartovalo můj obdiv tohoto talentovaného herce. Asi právě díky tomuto zjištění se nic nenabízející dobrodružná podívaná přes všechny výhrady může pyšnit čtyřmi hvězdami. ()

Beky

Neuvěřitelná nuda v překrásném prostředí!! Normálně by se zdálo, že Andy Tennant je ten správný muž, který dokáže natočit slušnou romaticko-dobrodružnou komedii...ale pravda je bohužel úplně někde jinde, pravděpodobně na dně moře!! Občas se divim, co se dá všechno zkazit, exemplárním případem jsem většinou já:), ale momentální komentář je úplně o někom jiném, zase na druhou stranu všechno zlé je pro něco dobré a já tedy pevně doufám, že dvojici Kate Hudson, Matthew McConaughey minimálně dlouuuuho pospolu neuvidíme, všeho moc totiž škodí!! Ještě mě mrzí to, že si režisér jasně neujasnil (...to je dobrý:), co vlastně chce točit, protože ty drsné scény my přišly dost nesympatický v tomto druhu filmu, je to jako kdybych napsal z ničeho nic dvacet sprostých slov za sebou!!:( Jednou větou: Krásné moře, krásná pláž...kde se poklade schováváš?? ()