To, že v den svatby zemřela, ještě neznamená, že dovolí snoubenci, aby se zamiloval do jiné. Kate a Henry se měli brát, v den svatby však Kate zemřela. Zabila ji ledová socha anděla. O rok později podlehne stále ještě truchlící Henry naléhání své sestry Chloe a neochotně souhlasí, že navštíví okultistku Ashley, která by mu prý mohla pomoci spojit se s Kate. Duch jeho zesnulé snoubenky by mu totiž jistě řekl, že má znovu začít žít. Henry netuší, že Chloe dala Ashley deník, který si Kate psala, aby mohla působivě demonstrovat své schopnosti. Navzdory Henryho počáteční skepsi je výsledek mnohem lepší, než Chloe čekala. Henry a Ashley se totiž do sebe zamilují. Problém tím však zdaleka není vyřešen. Ze záhrobí se vrátí Kate, přesvědčená, že jejím úkolem je chránit Henryho. Potíž je v tom, že ji nikdo kromě Ashley nevidí, a tak jí nezbývá než ji přesvědčit, aby Henryho opustila. Ashley se po počátečním šoku sice vzpamatuje a odolává všem Katiným snahám, potom však Henry odhalí podvod s deníkem a opustí ji. Radost Kate však netrvá dlouho. Setká se s duchem sochaře, který také zemřel, a po rozhovoru s ním pochopí, že jí vlastně jde o to, aby byl Henry šťastný. A tak se pokusí dát ho s Ashley zase dohromady. Má šanci udělat Henryho šťastným, aby současně nebyl nikdo nešťastný? (TV Nova)

_aandyy_

Vlastně to není vůbec tak hrozné, jak jsem čekala: je to docela originální romantická komedie - pro mě bohužel se smutným koncem. Tak moc jsem si přála, aby ta Eva vstala z mrtvých a vdala se za svou lásku! Bohužel to nešlo :( ()

SKreyn

Trapošina trápna, hlavne to, ako tam ten chlapík prdel akoby zjedol mech fazule. Vôbec ma to nebavilo a úplne to zaklincoval slovenský dabing. ()

DadysGirl

Dlouho jsem se tomuhle filmu vyhýbala, z obavy, že to bude totální blbost... a taky je... Ale upřímně jsem se několikrát zasmála a házím to tedy do průměru... Škoda, že Paul Rudd se neprojevil víc a hlavní (pro mě neznámá) míň... ()

TaNya_

Nenadchne, neurazí, párkrát se člověk i třeba zasměje, ale jinak jsou to spíše velmi průměrné dvě hvězdy. Takový to, když se zapne televize a ono tam zrovna něco běží. ()

Majo911

Tento film som pozeral vo vlaku ked som siel z internatu domov. Svoj ucel splnil, nenudi a scena ked sa snazili ti dvaja dostat psa na stol ma pobavila statocne, uz len koly tomu sa oplati ten film pozriet. A aj koly Lindsay Sloane ktora je v tomto filme strasne zlata. Davam tak 3,5 * ()

Marrianna

Pro nudné odpoledne, kdy je ještě venku zima a člověk neví do čeho by píchl a z té nudy se mu nechce ani uvažovat, jen relaxovat. Naprostý průměr, nenadchne, ale ani neuškodí. ()

CaMMe

Film, ketrý ničím nemůže překvapit, ale ani urazit. Nicméně pokud vemu scénář Just like heaven a dám ho na kopírku dostanu toto a pokud v něm bude trochu rozdíl, scénárista viděl film Ghost. Ale Eva Longoria je bezchybná. Kdybych tento snímek viděl před Just like heaven, bylo by to o hvězdu víc, takhle se dostaneme na 40%. ()

jafuska

tento film jsem viděla už dřív,a docela průměrný film, mohlo to být, víc romantičtější, ale když se tam objevil duch zemřelí, to už bylo na mě moc, taková hloupost ()

Renie42

Průměrný film s duchařskou tématikou. Neurazí, ani nenadchne. Sem tam vtípek viz tahání těžké labradorky, nebo vystříknutá hořčice. Hlavně že to dopadlo, jak to dopadnout mělo. ()

Miloško

Okrem pekných hlavných predstaviteliek nič zaujímavé.Nuda,romantika,všetko nasilu.zahodte za hlavu,sú aj iné filmy :-) ()

hwnd

V kategorii "romantické komedie" bych vklidu dal plnej počet, nic tomu nechybělo, neurazilo, příjemně pobavilo, prostě na páteční veček, kdy si člověk léčí rýmičku, naprosto ideální... Ale uznávám, že kvalitou to padá někam do šedého průměru filmů, které si za pár dnů už nebudu ani pamatovat. ()

m.xFuck

Pokud někdo chce vykrást všechny možný romantický DUCHařiny, co mě napadaj měl by to umět slepit... Tihle to neuměli. Slabé. A hlavní hrdinka se mi nelíbila ani trošku... ()

Unterschleif

Tisíc krát prevarené klišé o duchovi ktoré fungovalo iba v Duchovi... Na moje prekvapenie je tu ale niekoľko podarených vtipov ktoré kazí absolútne nesympatické obsadenie. Film skôr pre ženy. ()

lobo87

Film priam vyšitý na nedeľné popoludnie. Osobne nemám príliš rád, keď sa do týchto romantických komédií ťahajú nejaké fantasy motívy, takže to trošku zráža moje hodnotenie, takisto ako nevhodné obsadenie. Lake Bell sa hodí do uletených vedľajších úloh (napr. Hlavne nezáväzne), ale nie do role hlavnej romantickej hrdinky... 55% ()