Najprv to vyzeralo na akčné krimi na americký spôsob, našťastie to tak úplne nebolo. Prišlo aj na mravčiu prácu kriminalistov, ktorí napokon slávili úspech v práci. Hoci mal scenár niekoľko nelogických dier, kamera sa mi páčila ( hlavne ručná mala zaujímavý šmrnc ), z hereckých výkonov by som vyzdvihol Taťjanu Medveckú vo vedľajšej úlohe - malo to slušné tempo a nenudilo to.(3.9.2007)

Trochu moc televizní, trochu přetažené a trochu nevěrohodné, jinak v bažině českých televizí celkem osvěžující záblesk. Výkony herců, snad až na topornou Zedníčkovou, byly dobré, místy výborné - T.Medvecké jsem její výkon věřil, padouch Jansa byl nechutný.-) Potkat takový hovado, je asi nejlepší dělat mrtvýho:-)(3.9.2007)

• Kimon

Scénář Viktorína Šulce jako vyšitý z dílny Hollywoodské produkce - prostě pro popcornového jelinama. Pane Šulci, pochopte prosím, že tady jsme na starém evropském kontinentu, kde prozatím vládne divák inteligentní a moudrý (Homo sapiens). Alespoň doufám a věřím, že to tak zůstane. Mimo jiné, ten závěr s Taťánou Medveckou zámořskou scénaristickou produkci dokonce předčí. Zkuste nabídnout, pane Šulci, svou práci v Jú Es Ej. Třeba vyděláte balík. Tady už to na nás nezkoušejte, prosím prosím. Ani slušné herecké výkony Vaše dílo nezachránily.(20.5.2013)

• Tommassi3

"Vy máte uši jako rys, paní Bémová !! Ale na férovku.. Kolik jste měla v sobě piv ?? Štyry ?? Pět ??" ;) Parádní herecké výkony Taťjany Medvecké a Vladimíra Dlouhého patří k tomu nejlepšímu, co tahle (Kr)Kavčí kriminálka nabízí, zejména v kontrastu k tomu, co předvádí učebnicově nevěrohodná Lucie Zedníčková, přičemž tento castingový laps hlasitě asociuje jiný, další konkurenční novácký s Hankou Vagnerovou z Expozitury..(19.5.2013)

Já jsem si myslela, že mi blbne obraz u televize a ona to byla chyba u kameramana. Škoda, že je tu tolik nelogičností, které byly až do očí bijící. Nad nimi jsem přimhouřit oči nemohla. Herecké obsazení výborné, zvláště některé vedlejší postavy stojí za povšimnutí a samozřejmě i ten magor, kvůli kterému se všechno odehrálo. Nemyslím si, že Taťjána Medvecká nějak moc přehrávala, vždyť byla taky tak trochu pošuk jako její milovaný synáček. Ten si nezasloužil nic jiného než kulku do palice. Doufám, že taková stvoření mezi námi nechodí. A jestli ano, tak by se jich měl někdo rychle zbavit.(16.4.2012)

• - Ve scéně, kdy veze vrah Zbyněk Jansa (Michal Slaný) svou oběť, paní Hánovou (Pavlínu Mourkovou), na invalidním vozíku do výtahu, jeho ruce jsou v chirurgických rukavících. V zápětí si však rukavice teprve navléká. (Jizni Tlapa)