• Psycho.R

Tenhle film má vážnej problém a ten začíná u režie. Na detektivku to není příliš komplikované a vraha znáte od začátku, na thriller nemáte obavy o žádnou postavu. Většina herců tu přehrává a je to zřejmě tím, že pan vedoucí neměl opratě u svých svěřenců přitažené a sám nevěděl, co s tím. Nakonec jediný, kdo byl v tomhle filmu dobrý a trošku zajímavý, to byla paní Medvecká, která je zkrátka dobrá herečka a svůj charakter matky, která omlouvá svého syna za všech okolností zvládla dobře. Pokračování měl v rukou někdo jiný, tak tomu dám šanci.(30.10.2018)

• netWoor

Ačkoli solidně obsazené, jde o špatně natočený scénáristický paskvil, kde jedna kravina stíhá druhou, umocněný navíc špatnýma hereckýma výkonama (snad až na Dlouhýho). Závěr je naprostá šílenost (spoiler: jít proti vrahovi s nenabitou pistolí, protože tušim, že mě přepadne a pak místo svých dvou použije na mé zabití mojí prázdnou, je opravdu zhovadilost. Stejně jako jak se pistole dostala k matce ...).(25.8.2015)

• Gilmour93

Šňupání koksu ještě dřív, než na vedlejším Kanále popřeje Koranteng hezký večer? Sex kolem půl deváté? A co ta krvavá přestřelka mezi traktoristou a psychopatem, jenž nese autorské prvky začínajících Coenů (z období někdy před jejich pubertou)? Rada pro rozhlasové a televizní vysílání by měla zasáhnout! Zabavit těkavou kameru, Kotkově režisérské židli uříznout nohu a divákům vrátit alespoň část koncesionářského poplatku za měsíc červen.. Kriminalistické postupy sice vnesly řadu otazníků, nicméně mělo to v sobě jakési nepopsatelné kouzlo zvrhlé lacinosti..(30.6.2014)

• Enšpígl

Mě to přišlo jako výsměch policajtům, počínaje nemocnicí přes převoz a konče závěrečnou akci. Nevím neznám policejní postupy, ale podle mě naši policajti nejsou takový kreteni jak tady vypadaj. Michal Slaný jako psychouš je mistrovskej a námět taky není špatný, ale mělo se to pojmout víc jako kriminálka nebo thriller a ne groteska.(9.7.2018)

• rakovnik

Scénárista asi nebyl úplně při smyslech, když dával v život tento "příběh" a režisér asi také neměl zrovna silnou chvilku. Námět nemusel být špatný, nicméně jeho realizace nedopadla dobře. Mnohé scény jsou na hraně trapnosti, chování protagonistů je neuvěřitelné, motivy činů často taktéž. Zpomalené záběry, rádoby šokující scény, včetně závěru jsou spíše k pousmání. Ovšem, najdeme ve filmu i světlejší okamžiky, a to především díky hercům ve vedlejších rolích. Podruhé se již dívat nebudu.(19.8.2015)

• - Ve scéně, kdy veze vrah Zbyněk Jansa (Michal Slaný) svou oběť, paní Hánovou (Pavlínu Mourkovou), na invalidním vozíku do výtahu, jeho ruce jsou v chirurgických rukavících. V zápětí si však rukavice teprve navléká. (Jizni Tlapa)