Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  *

  Výsměch. Jedna hvězda fakt za tu snahu. Dramaturgové a šéfové dramatické tvorby z České televize by měly zvednout své bohatě honorované zadele a dobelhat se do nejbližšího kina nebo videopůjčovny. I kdyby se podívali na nějakou trapnou kriminálku druhého sledu z Francie, dozvěděli by se, jak má zhruba žánr vypadat v 21. století. Škodné by to prospělo. Tuhle hrůzu plnou šablonovitých postav, nemotorných pokusů o napětí, přehrávajících herců a zoufalých snah o akci (zmatená rozklepaná kamera, naprosto ztracená v prostoru) by se pak neodvážili nasadit bez úprav do hlavního vysílacího času. Ptám se: Jak dlouho budou ještě Kavky dírou, do níž se hážou koncesionářské poplatky kvůli obžive neschopných režisérů a dramaturgů? Bože...(4.9.2007)

 • Radek99
  **

  Akční detektivní televizní film ,,made by Česká televize". Je to smutné dívání, my tohle tedy skutečně ještě neumíme natočit. Problematické je už obsazení rolí. Lucii Zedníčkové věřím, že je drsná policistka asi stejně, jako bych věřil Heleně Růžičkové roli neodolatelné sexbomby. Taťjana Medvecká nemá co hrát, zajímavý je Oldřich Vlach coby detektiv ze staré školy (à la mord parta pana rady Vacátka), který ještě osobně zná většinu galerky. Hereckou laťku jednoznačně drží Vladimír Dlouhý, který v roli feťáka jako vždy exceluje, je to skutečně jedna z nejvýraznějších tváří této herecké generace. Dějová osa a příběh jsou celkem zajímavé, ale svým tuctovým až zpackaným zpracováním ji vesele pohřbí. Šílený střih, šílené záběry ruční kamery, šílená kompozice záběrů, nulová akčnost... Smutná podívaná... Vykastrovaná kriminálka...(7.9.2007)

 • DaViD´82
  **

  Česká novodobá televizní akční kriminálka. Zní to poněkud podezřele, že? Projekt, který dojel na režii. Roztřesená kamera a zběsilý střih z vás ještě druhého Greengrasse neudělají. Na to by Petr Kotek musel mít talent či alespoň cit pro tempo vyprávění. Scénář sice není úplně nejvyšší kvalitativní třída, ale myslím, že kdyby byl podpořen slušným rozpočtem a solidnějším režisérem, tak mohl být základem pro dobrý film. Po Škodné sice zůstala aura sympatického projektu, ovšem ne již zároveň i aura kvalitního počinu. Snad příště.(3.9.2007)

 • rakovnik
  **

  Scénárista asi nebyl úplně při smyslech, když dával v život tento "příběh" a režisér asi také neměl zrovna silnou chvilku. Námět nemusel být špatný, nicméně jeho realizace nedopadla dobře. Mnohé scény jsou na hraně trapnosti, chování protagonistů je neuvěřitelné, motivy činů často taktéž. Zpomalené záběry, rádoby šokující scény, včetně závěru jsou spíše k pousmání. Ovšem, najdeme ve filmu i světlejší okamžiky, a to především díky hercům ve vedlejších rolích. Podruhé se již dívat nebudu.(19.8.2015)

 • Enšpígl
  *

  Mě to přišlo jako výsměch policajtům, počínaje nemocnicí přes převoz a konče závěrečnou akci. Nevím neznám policejní postupy, ale podle mě naši policajti nejsou takový kreteni jak tady vypadaj. Michal Slaný jako psychouš je mistrovskej a námět taky není špatný, ale mělo se to pojmout víc jako kriminálka nebo thriller a ne groteska.(9.7.2018)

 • - Ve scéně, kdy veze vrah Zbyněk Jansa (Michal Slaný) svou oběť, paní Hánovou (Pavlínu Mourkovou), na invalidním vozíku do výtahu, jeho ruce jsou v chirurgických rukavících. V zápětí si však rukavice teprve navléká. (Jizni Tlapa)