• Radek99

Akční detektivní televizní film ,,made by Česká televize". Je to smutné dívání, my tohle tedy skutečně ještě neumíme natočit. Problematické je už obsazení rolí. Lucii Zedníčkové věřím, že je drsná policistka asi stejně, jako bych věřil Heleně Růžičkové roli neodolatelné sexbomby. Taťjana Medvecká nemá co hrát, zajímavý je Oldřich Vlach coby detektiv ze staré školy (alá mord parta pana rady Vacátka), který ještě osobně zná většinu galerky. Hereckou laťku jednoznačně drží Vladimír Dlouhý, který v roli feťáka jako vždy exceluje, je to skutečně jedna z nejvýraznějších tváří této herecké generace. Dějová osa a příběh jsou celkem zajímavé, ale svým tuctovým až zpackaným zpracováním ji vesele pohřbí. Šílený střih, šílené záběry ruční kamery, šílená kompozice záběrů, nulová akčnost... Smutná podívaná... Vykastrovaná kriminálka...(7.9.2007)

• CheGuevara

Filmy by se měli točit aspoň z nějakého nápadu. Jenže tahle televizní záležitost vznikla pouze z nápadu: "Natočíme akční krimi na zaplácnutí nedělního večera." Neumětelství pana Kotka je do nebe volající, zejména co se týče střihové skladby. Kamera je až odvážně inovativní, ale ta je bezpečně zadupána do země stádem naprosto nepatřičných střihů. Scénář je plný postav, které jsou pouhou šablonou a mnohé jsou jednoduše zbytečné. To vše by se dalo odpustit, kdyby ten film byl aspoň trošku napínavý. Dramaturgicky špatně odvedený snímek, kdy půl stopáže sledujeme pátrání po vrahovi, aby se nakonec zvrtl ve vrahův survival. Jediné, co můžu pochválit je touha natočit něco svižného a jiného v tomhle českém rybníčku, jenže tentokrát to vyznělo, jako když se Jihoafričani snaží hrát hokej. PS: To jak byl film špatný, jsem si však nejvíc uvědomil, když jsem se díval půl hodinu poté na Horem Pádem. Takže točit kvalitně lze i na tomhle malém písečku, ale musí se to umět!(3.9.2007)

• Tommassi3

"Vy máte uši jako rys, paní Bémová !! Ale na férovku.. Kolik jste měla v sobě piv ?? Štyry ?? Pět ??" ;) Parádní herecké výkony Taťjany Medvecké a Vladimíra Dlouhého patří k tomu nejlepšímu, co tahle (Kr)Kavčí kriminálka nabízí, zejména v kontrastu k tomu, co předvádí učebnicově nevěrohodná Lucie Zedníčková, přičemž tento castingový laps hlasitě asociuje jiný, další konkurenční novácký s Hankou Vagnerovou z Expozitury..(19.5.2013)

Jak už tady napsali ostatní, Lucie Zedníčková byla opravdu úplně mimo. Ještě navíc má pořád nějaký hlášky, který jako kdyby vypadly z huby Clinta Eastwooda v roli drsnýho Harryho. Tuhle postavu měli ze scénáře úplně vyškrtnout. Jinak je to celkem průměrný krimi, který se ve druhý polovině snaží chvílema vypadat akčně, ale to bylo spíš na škodu. Nicméně nenudil jsem se u toho a to je hlavní.(17.10.2012)

• rt12

Naprosté fiasko. Proč se čeští tvůrci, chtějí za každou cenu vyrovnat americkým akčním snímkům ? Vždy je z toho pouhý pokus, který je trapný. Nejhůř dopadnou Ti v první linii - HERCI, kteří v těchto slátaninách hrají. Ve Škodné, kromě Táni Medvecké vypadali všichni uboze. Dialogy chtějí vyznít tvrďácky, ale kdo takhle u naší policie mluví ? Snad největší přehmat bylo vybrání Lucie Zedníčkové do role detektivky. Jako herečka stojí skoro vždy za ,,pendrek". Ovšem když z ní zde vypadávaly hlášky ,, ala Bruce Willis", kroutily se mi prsty u nohou a bylo mi jí až líto.(12.7.2014)

• - Ve scéně, kdy veze vrah Zbyněk Jansa (Michal Slaný) svou oběť, paní Hánovou (Pavlínu Mourkovou), na invalidním vozíku do výtahu, jeho ruce jsou v chirurgických rukavících. V zápětí si však rukavice teprve navléká. (Jizni Tlapa)