Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  **

  Česká novodobá televizní akční kriminálka. Zní to poněkud podezřele, že? Projekt, který dojel na režii. Roztřesená kamera a zběsilý střih z vás ještě druhého Greengrasse neudělají. Na to by Petr Kotek musel mít talent či alespoň cit pro tempo vyprávění. Scénář sice není úplně nejvyšší kvalitativní třída, ale myslím, že kdyby byl podpořen slušným rozpočtem a solidnějším režisérem, tak mohl být základem pro dobrý film. Po Škodné sice zůstala aura sympatického projektu, ovšem ne již zároveň i aura kvalitního počinu. Snad příště.(3.9.2007)

 • rt12
  *

  Naprosté fiasko. Proč se čeští tvůrci, chtějí za každou cenu vyrovnat americkým akčním snímkům ? Vždy je z toho pouhý pokus, který je trapný. Nejhůř dopadnou Ti v první linii - HERCI, kteří v těchto slátaninách hrají. Ve Škodné, kromě Táni Medvecké vypadali všichni uboze. Dialogy chtějí vyznít tvrďácky, ale kdo takhle u naší policie mluví ? Snad největší přehmat bylo vybrání Lucie Zedníčkové do role detektivky. Jako herečka stojí skoro vždy za ,,pendrek". Ovšem když z ní zde vypadávaly hlášky ,, ala Bruce Willis", kroutily se mi prsty u nohou a bylo mi jí až líto.(12.7.2014)

 • Gilmour93
  **

  Šňupání koksu ještě dřív, než na vedlejším Kanále popřeje Koranteng hezký večer? Sex kolem půl deváté? A co ta krvavá přestřelka mezi traktoristou a psychopatem, jenž nese autorské prvky začínajících Coenů (z období někdy před jejich pubertou)? Rada pro rozhlasové a televizní vysílání by měla zasáhnout! Zabavit těkavou kameru, Kotkově režisérské židli uříznout nohu a divákům vrátit alespoň část koncesionářského poplatku za měsíc červen.. Kriminalistické postupy sice vnesly řadu otazníků, nicméně mělo to v sobě jakési nepopsatelné kouzlo zvrhlé lacinosti..(30.6.2014)

 • Tommassi3
  **

  "Vy máte uši jako rys, paní Bémová !! Ale na férovku.. Kolik jste měla v sobě piv ?? Štyry ?? Pět ??" ;) Parádní herecké výkony Taťjany Medvecké a Vladimíra Dlouhého patří k tomu nejlepšímu, co tahle (Kr)Kavčí kriminálka nabízí, zejména v kontrastu k tomu, co předvádí učebnicově nevěrohodná Lucie Zedníčková, přičemž tento castingový laps hlasitě asociuje jiný, další konkurenční novácký s Hankou Vagnerovou z Expozitury..(19.5.2013)

 • Jizni Tlapa
  ****

  Škodná má zásadní plus oproti podobným českým krimi. Její příběh ja založený na principu "poznání" vraha v úvodu. Tenhle frajírek je navíc poměrně inteligentní a navíc je jeho postava bravůrně zahraná. Režisér obstává i v umění dramatizace a gradace několika momenty. Když přidám překvapivě svůdnou a akční Lucku Zedníčkovou, dostanu čtyř-hvězdu krimi napínáku, který,jako vždy, několik místních "čsfd ikon" neprávem hází do odpadních shitek..(16.4.2012)

 • - Ve scéně, kdy veze vrah Zbyněk Jansa (Michal Slaný) svou oběť, paní Hánovou (Pavlínu Mourkovou), na invalidním vozíku do výtahu, jeho ruce jsou v chirurgických rukavících. V zápětí si však rukavice teprve navléká. (Jizni Tlapa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace