• Tommassi3

"Vy máte uši jako rys, paní Bémová !! Ale na férovku.. Kolik jste měla v sobě piv ?? Štyry ?? Pět ??" ;) Parádní herecké výkony Taťjany Medvecké a Vladimíra Dlouhého patří k tomu nejlepšímu, co tahle (Kr)Kavčí kriminálka nabízí, zejména v kontrastu k tomu, co předvádí učebnicově nevěrohodná Lucie Zedníčková, přičemž tento castingový laps hlasitě asociuje jiný, další konkurenční novácký s Hankou Vagnerovou z Expozitury..(19.5.2013)

• netWoor

Ačkoli solidně obsazené, jde o špatně natočený scénáristický paskvil, kde jedna kravina stíhá druhou, umocněný navíc špatnýma hereckýma výkonama (snad až na Dlouhýho). Závěr je naprostá šílenost (spoiler: jít proti vrahovi s nenabitou pistolí, protože tušim, že mě přepadne a pak místo svých dvou použije na mé zabití mojí prázdnou, je opravdu zhovadilost. Stejně jako jak se pistole dostala k matce ...).(25.8.2015)

Trochu moc televizní, trochu přetažené a trochu nevěrohodné, jinak v bažině českých televizí celkem osvěžující záblesk. Výkony herců, snad až na topornou Zedníčkovou, byly dobré, místy výborné - T.Medvecké jsem její výkon věřil, padouch Jansa byl nechutný.-) Potkat takový hovado, je asi nejlepší dělat mrtvýho:-)(3.9.2007)

• rakovnik

Scénárista asi nebyl úplně při smyslech, když dával v život tento "příběh" a režisér asi také neměl zrovna silnou chvilku. Námět nemusel být špatný, nicméně jeho realizace nedopadla dobře. Mnohé scény jsou na hraně trapnosti, chování protagonistů je neuvěřitelné, motivy činů často taktéž. Zpomalené záběry, rádoby šokující scény, včetně závěru jsou spíše k pousmání. Ovšem, najdeme ve filmu i světlejší okamžiky, a to především díky hercům ve vedlejších rolích. Podruhé se již dívat nebudu.(19.8.2015)

Po dlouhé době česká kriminálka, za kterou se tvůrci nemusí stydět, a u které může mít divák pocit dobře stráveného televizního večera. Našla by se tam místa, o kterých by se dalo diskutovat, ale vzhledem k dosavadní mé zkušenosti s podobnou televizní produkcí, se mi to jeví jako nepodstatné šťourání. Musím ocenit i výborné herecké výkony, ať už padoucha samotného, či jeho matky, nebo jako vždy spolehlivého Oldřicha Vlacha. Jsou to poctivé čtyři hvězdičky.(2.9.2007)

• - Ve scéně, kdy veze vrah Zbyněk Jansa (Michal Slaný) svou oběť, paní Hánovou (Pavlínu Mourkovou), na invalidním vozíku do výtahu, jeho ruce jsou v chirurgických rukavících. V zápětí si však rukavice teprve navléká. (Jizni Tlapa)