Troy, Gabriella, Chad a ostatní spolužáci po skončení střední školy hledají na léto brigádu. Troy dostane nabídku pracovat v hotelovém komplexu s golfovým klubem s názvem Lava Springs. Práci přijme jen s podmínkou, že zaměstnají také jeho spolužáky, tedy i Gabriellu. Troy ale netuší, že majitelem klubu je otec sourozenců Evansových a práci pro něj zařídila Sharpay. Když se Sharpay dozví o ostatních spolužácích, donutí správce Fultona, aby se jich zbavil. Troy s Gabriellou plánují, že půjdou večer do klubu Lava Springs na soutěž talentů, protože se jí mohou zúčastnit i zaměstnanci. Sharpay, aby získala Troye, nasadí novou taktiku. S pomocí otce začne Troye od ostatních izolovat. Na spolužáky a Gabriellu přestává mít čas. Sharpay oznámí bratrovi, že na soutěži bude zpívat s Troyem, čímž ho de facto vyšachuje ze soutěže. Bratr se dokáže rychle začlenit mezi spolužáky, kteří poznávají, že není tak špatný, jak si o něm dosud mysleli. Společně začnou nacvičovat taneční vystoupení a on je učí vše, co zná, jen aby v soutěži uspěli. (TV Nova)

ThomasCrown

O niečo slabšie ako prvá časť, zrejme tu chýbalo to prostredie školy. Skladby sú však na stále dobrej úrovni, dve a s privretými očami možno až tri tanečné čísla sú fakt dobré. ()

angloumene

Dnešní náhodné párminutové znovushledání mi připomnělo, jak moc jsem trpěla při první projekci. Mohu jedině varovat, že zhlédnutí má negativní vliv na inteligenci (sama se s tím pořád nemůžu vyrovnat). Navíc nechápu, proč v rámci českého dabingu tak 70 % herců mluví jako šmoulinka :D ()

Blazin

Stejný příběh a v podstatě i děj jako jednička, samozřejmě i stejný konec, jednička byla ještě v pohodě, protože to bylo poprvé, ale dvojika byla prostě jako přes kopírák a těch písniček bylo až moc, jednu hvězdičku dávám, že to nebyla tak hrozná nuda, abych dal odpad. ()

Angie91

Krása... sice je dvojka malým zklamáním písničky a choreografie jsou pořád dobré. Léto! Už aby tu zase bylo... ()

patrik221

Unavná, trápna a hlavne zbitočná teenegerská ptákovina na ktorú ma prinútila pozerať moja ex. Herecké výkony, scénar a príbeh stoja za konské lajno. Prečo teda až dve hviezdičky? Pretože s porovnaním dvoch zvišných dielov(bohužial som videl aj tie) je tento film preca o niečo lepší - choreografia tanca je dosť dobrá, pesničky sú ako tak chytlavé, prostredie pekné a Ashley Tisdale s Vanesou Hudgens dostatočne sexi. Plus tento diel má aj ako takú atmosféru - je to taká lepšia sračka.Tento film odporúčam naivným teenegerkám. Iným ludom to moc nedá. ()

lucinkapes

Jednicka byla rozhodne lepsi. Tam mne obcasne prehravani a prastenost nekterych postav nevadila. Bylo to neco noveho (ve smyslu, ze jsem neznal charaktery jednotlivych postav). V tomto dilu jsem misty uz pretacel a zdaleka mne nezaujal jak ten prvni. Taky uskodil fakt, ze se hlavni postavy od sebe brzy po zacatku vzdalili a nabralo to pro divaka na 110% predvidalny dej, ktery smeroval k opetovnemu sblizeni Happy Endu. Ja bych to pri vsi skromnosti napsal jinak :-) Kazdopadne opet chvalim herecku hlavni postavy a zase povedene songy. Tentokrat mne nejvic zaujal ten posledni - Everyday. ()

rcorp

Po první půlhodině to vypadalo na jasných 5*, ale pak se nějak zapomnělo zpívat a začalo se mluvit. Zkrátit to o půl hodiny a je to bez chyby. :) ()

Xsi odpad!

Film, který jsem viděla z donucení, film, jehož každou vteřinu jsem ukrutně nenáviděla. Nevím, jestli víc když zpívali, nebo když "se tam něco dělo", ale ono to asi vyjde nastejno... Vždyť jsou to přece krásné americké děti, takové, které mají rovné bílé zuby, žádnou nadváhu, nikdy nemají akné, natož pak nějakou jizvu, bohaté rodiče a růžovou realitu... Přeju jim to, jen pokud se mně to nebude týkat.... ()

kujon odpad!

Pokavaď patříte do 4% menšiny a nevíte jak zabít čas, pak je tento film stvořen právě pro vás.. ble ()

Lilloos

HSM 2 jsem vždycky měla radši než první díl, možná právě proto, že je ještě víc kýčovitý, naivní, roztomilý, přehnaný...Letní atmosféra a hromada skvělých písniček navíc roztančí každého. A v závěru jsme se konečně dočkali! Pár středoškoláků si po půl roce vztahu konečně dal pusu, no není to sladký? ()

Zeek

Druhé pokračování vcelku úspěšné teenagerovské komedie. Stejně naivní jako první díl, ale stále ještě koukatelné. Moje hodnocení: 30%. ()

MAJkLSON odpad!

Jeste hloupejsi a horsi nez jednicka, takze pravoplatny odpad! Neni zde ani jedna scena, pri ktere byste neobraceli oci ve sloup. ()

elisheva

Stejně jako u trojky, kdybych měla hodnotit jen taneční scény, tak pět hvězdiček. Jinak samé přehrávání a klišé. ()

Darth Vader

No popravdě na tu volovinu si člověk musí zvyknout. Nejlépe pustit si sebevražednou kombinaci všech tří dílů po sobě a věřte nebo ne po prvním dílu si zvyknete na ty stupidní dialogy a po tomto opojení si to začnete i užívat. Jé to odpadová záležitost, ale to té barevné volovině rozhodně udělat nemůžu. ()