Troy, Gabriella, Chad a ostatní spolužáci po skončení střední školy hledají na léto brigádu. Troy dostane nabídku pracovat v hotelovém komplexu s golfovým klubem s názvem Lava Springs. Práci přijme jen s podmínkou, že zaměstnají také jeho spolužáky, tedy i Gabriellu. Troy ale netuší, že majitelem klubu je otec sourozenců Evansových a práci pro něj zařídila Sharpay. Když se Sharpay dozví o ostatních spolužácích, donutí správce Fultona, aby se jich zbavil. Troy s Gabriellou plánují, že půjdou večer do klubu Lava Springs na soutěž talentů, protože se jí mohou zúčastnit i zaměstnanci. Sharpay, aby získala Troye, nasadí novou taktiku. S pomocí otce začne Troye od ostatních izolovat. Na spolužáky a Gabriellu přestává mít čas. Sharpay oznámí bratrovi, že na soutěži bude zpívat s Troyem, čímž ho de facto vyšachuje ze soutěže. Bratr se dokáže rychle začlenit mezi spolužáky, kteří poznávají, že není tak špatný, jak si o něm dosud mysleli. Společně začnou nacvičovat taneční vystoupení a on je učí vše, co zná, jen aby v soutěži uspěli. (TV Nova)

Streeper

Horší než jednička, hlavně proto, že příběh není tak silně poutavý a tenhle díl je dost kýčovitý. Písně jsou také o poznání horší, snad krom dvou (I Don't Dance, Everyday). Příběh se soustřeďuje spíše na Sharpay, která mi tam celkově dost vadí. ()

Trainspotter odpad!

Když se zaposloucháte do zvuků odpadního potrubí při splachování záchoda, zní to úplně stejně jako tento "luxusní filmek". ()

carly

tento film je rovnako úžasný ako jeho predchodca a to hlavne vďaka entuziazmu, s ktorým bol vytvorený a ktorý čiší z každého políčka. príbeh je relatívne jednoduchý a je fakt, že v niektorých momentoch trochu zadrháva, ale toto bohato vyvažujú ostatné jeho klady. tým prvým sú prepracované tanečné scény. tým druhým úžasná hudba - ešte o trochu lepšia ako v prvom diely a neuveriteľne chytľavá. tým tretím je osadenstvo filmu. Zac je jednoznačne hviezdou filmu a má tu aj najviac priestoru, ktorý dokonale využíva. skvele mu pri tom asistuje Corbin ako jeho najlepší priateľ a Lucas v roli brata, ktorého už nebaví hrať druhé husle (moja najobľúbenejšia postava) a taktiež Ashley ako zlá čarodejnica príbehu prehráva presne v rámci svojej úlohy. Vanessa nemá veľa priestoru, zato mala najlepšiu pesničku (Gotta go my own way). a jej a Zacove spoločné scény sú tak prirodzené, že snáď do celej tej show, ktorú Sharpay rozohrala snáď ani nepatria. samozrejme, že je to prehnané. samozrejme, že to má šťastný koniec. samozrejme, že sú všetci mladí a krásni. samozrejme, že to vo vás zanechá príjemný pocit v okolí srdca. len ich musíte nechať :) ()

Morzael

Jedna hvězda stále za tu kočku v hlavní roli. Bohužel na tu druhou to nemá ani ve snu. Písně jsou trapné a to sólo, co si tam vystřihne Zac Efron s rádoby dramatickým nádechem, byl nejlepší vtip celého filmu. Prostě trapné, stupnidní, a ještě horší jak jednička. ()

pufina odpad!

Kdyby mě někdo chtěl donutit to vidět znovu, tak sepíšu závěť. "Jdu blejt, velebnosti!" Na žebříčku hnusů jistě kraluje. ()

Sammya

Jednička obelčená do přeslazeného kabátu. Písničky o trochu horší, (i když I Don't Dance je úžasná) a prostředí ještě kýčovější. Opět stojí za to hlavně hudební a taneční čísla. ()

Eviator

Dojemné!!! Vyfintěná blondýna zvedala mírně úroveň celého filmu, jinak velmi podprůměrný muzikál, který se legendární Pomádě vyrovnat nemůže ani zdálky. ()

c.tucker

Přišlo mi to značně slabší než předchozí díl. Je to moc roztáhlé a některé chvíle jsou velmi nesnesitelné. Děj je zase naprosto nepodstatný a neužitečný, takže žádná změna. Jinak je to zase to pěkné pozlátko. ()

KajusaK

Nejslabší díl celé trilogie ale celkem pěkné prožití prázdnin se studenty střední. 3* zaslouží :) písen Bet on it je skvělá. Scénka na golfu taktéž. ()

Lachtaan

Naprosto stejná ptákovina jako první díl. Člověk by řekl, že se tu dalo dívat alespoň na ty mladé holky. Ale i Vanessa Hudgens se mi líbí až teď kolem třicítky. Herectví jí ale stále nejde. ()

Chasm

První film, který nejsem zatím schopen hvězdičkami ohodnotit. Až moc záleží na tom jak film divák vnímá. Samozřejmě, že z čistě uměleckého hlediska je to krize, na druhou stranu koukat na to s bratrem byla prdel, sto minut smíchu, takže jako komedie je to vlastně úspěšný (i když jinak, než původně mělo). ()

Playman

Ještě výživnější než jednička. Bohužel už neobsahuje žádnou pořádnou hitovku, nebo píseň, která by stála za zmínku. Kreace hl. aktérů jsou pěkné, ovšem... příběh nudí a nudí. viděl jsem to asi 10x (ještě víckrát než jedničku), sice nechtěně, ale ono když vám to běží doma celý den, tak se tomu prostě nedá vyhnout.// Už se těšim až si smlsnu na trojce (v záloze mám schovanej odpad). ()

pravdovravny

Mám taký pocit( hodnotenie na IMDB 4.7), že tento film veľa ludí nepochopilo. Vážne, lebo tomuto filmu vytýkajú to čo ho robí iným a pekným oproti ostatným detským filmom. A ten rozdiel je, že sa neberie príliš vážne a význam piesní a posolstvo celého filmu je vskutku na dnešnú spoločnosť viac ako naivné. Ale kto by niekedy nechcel veriť tomu, že všetko zlé sa raz na dobré obráti.....No nič, tento film je rozhodne veľmi dobrý a inšpiratívny!:) ()

DellEthing

Splněněný sen čtenářů Brava, ten film totiž vypadá naprosto stejně jako design toho časopisu. Je nutno říci že průměrné hodnocení filmu zcela odpovídá kvalitě tohoto titulu. Odškrtěte si co tu všechno není: herectví, dobrá hudba, zajímavá zápletka. ()

Ev.D. odpad!

Jásně to je takovej ,,muzikál " až se mě s toho chce bečet za toho člověka co tohle nazval muzikálem. Šílená blondýna, její šílený bratr, mnou nepochopená Vanessa Hudgens, týpek s afrem a celou tuhle fakt brutální partu doplnuje totálně vymatlaný Zac Efron ,kterej je absolutně bez komentáře. ()