poster

Patologie

 • USA

  Pathology

 • Slovensko

  Patológia

Thriller / Horor / Krimi

USA, 2008, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marqta
  **

  Ze začátku mi nebylo jasné o co jde a vypadalo to jen jako další lehce podprůměrná slátanina. Ale nakonec mě to celkem mile překvapilo, přes to , že se nejedná o nijak vyjímečné ani strhující dílo. Aby jsem film nějak shrnula- tak si můžete představit hromadu mrtvol se kterými se zachází jak s kusem hadru, trochu černého humoru,drogy, pár masochistů, sex a vnitřnosti to vše s tragickou love story na pozadí. Ale není to tak zlé jak to zní ;) , jen bych film nedoporučila slabším povahám.(24.11.2012)

 • Le_Chuck
  ***

  Mark Neveldine a Brian Taylor po druhý rát znásiľňujú medicínu, ale zďaleka nie tak zábavne ako u Crank. Nemajú ťahača (Ventimiglia nie je Combs aj keď sa snaží), čo kompenzujú úchylnosťou a odvahou (prsia, krv). Čo je určite plus, teda vlastne jediné koli čomu sa oplatí pri Pathology zrelaxovať. 55%(13.10.2008)

 • peter12
  ****

  Pozerať sa na tých arogantných hajzlov mi nebolo dvakrát po chuti. Ale príbeh si to vyžadoval, tak som to preglgol. Postavy boli nevýrazné, a vobec som im neveril, tú ich zákernosť a herci tiež neboli presvedčivý. Film je jeden veľký nezmysel, ale u ktorého aj ten nezmysel, vyznel veľmi dobre. O koľkých filmoch toto môžem povedať? Skoro o žiadnom, lebo ja nezmyselnosti vo filme neznášam, ale tu boli aspoň zaujímavé a v príbehu hrali zvrátenú stránku filmu. Je to veľká šou do sveta mŕtvol a ich vrahov, aj keď scenár je jedno veľké fiasko, no film mi ubehol, ani som nevedel ako, a vonkoncom nenudil. A finálny ojeb na hlavného kinga, môžem len povedať super vyvrcholenie.(27.4.2015)

 • AngelAngie
  **

  A sakra .. a já si naivně myslela, že to bude horor .. že se budu aspoň trošku bát a ono ne, on je to krimi thriller, kterej nejen, že je plný absolutně nevýrazných herců, ale celkově tam není nic, co by člověka upoutalo. A že by prostředí márnice bylo nějak zajímavé? Taková nuda, že bych raději koukala na bizardně odpornej Aftermath pořád dokola.(1.12.2008)

 • Big Bear
  ***

  Tohle se hodně točí na hraně kdy už jsem tomu místy nevěřil. Pár nápadů tam však bylo zajímavých a konec celkem ušel. Pathology je vlastně takový mírně okopčený Dexter z pro někoho atraktivního prostředí patologie. Více psát nebudu abych nevyzradil pointu. Pár zářezů do těl mrtváků divák uvidí, nicméně spíše než o horor či thriller se jedná o krimi, které neurazí, když nad ním moc nebudete přemýšlet. Tři skalpely. * * *(21.8.2012)

 • - Když je Gwen nalezena mrtvá za neznámých okolností, tak je Tedovi dovoleno, aby udělal její pitvu, přesto že on objevil její tělo a může tak být podezřelý. Ve skutečnosti pitvu nesmí provádět patolog, který by jakkoliv znal mrtvou osobu. (Musak)

 • - Většina orgánů viděných ve filmu pochází z prasat a krav. (Mrs.Blue)

 • - Někteří účinkující se museli před natáčením dívat na opravdovou pitvu, kvůli přípravě na své role. (Musak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace