R1CH1E

Klasický animovaný blockbuster, který splnil svůj účel tím, že pobavil. Gagů je v něm spousta, příběh naprosto primitvní a již několikrát ohraný, ale akce to skvěle utáhne. Vidět jej ve 3D rozměru a s originálním dabingem jsem spokojen. Dostal jsem, co jsem chtěl, svižnou a oddychovou animovanou komedii. 80% ()

D28

Dve hlavné pripomienky-to všetko sme už videli.A deti jednoducho nemôžu rozumieť ani všetkým gagom,ani nevideli parodované filmy.Takže môj výsledný pocit-trochu nudná akčná paródia pre malých i veľkých chlapcov. ()

ghatos

Tady je snahy až přespříliš. Jde vidět, že tvůrci chtěli být tak moc vtipní a akční, až jsou paradoxně kontraproduktivní. Hlavně ve druhé polovině filmu je to slabší. 60%: ()

mirec88

V dnešné sobotné dopoludnie som náhodou prepínal programy v telke a zrak mi spočinul na Markíze, ktorá mala dávať film s názvom Monštrá vs. Votrelci. Na prvé počutie to vo mne evokovalo nejaký horor, ale ten by sotva šiel cez deň. Potom akonáhle to začalo, som si uvedomil, že sa jedná o animák. Nuž dobre, tak som sa s chuťou doňho zapozeral. A bol som milo prekvapený. Perfektné odkazy, či skôr narážky na klasické sci-fi filmy - Blízke stretnutie tretieho druhu, Mucha, Godzilla a mnoho iných. Tie monštrá a vysvetľovanie ako vznikli, boli tiež super. A nápadmi tento filmík len hýril. Najviac som sa zasmial pri prezidentovi a jeho uvažovaní o ďalšom postupe. Najlepšie je tlačítko na kávu na nerozoznanie od tlačítka na vypustenie atómových zbraní. Proste výborná zábava a pekný príbeh. Výborný slovenský dabing. ()

Siri69

Slušná NEzábava !!! Pro mě docela zklamání... Párkrát jsem se u filmu zasmál ale jinak mě to docela nudilo... 2,5* ()

drackula

Tento film nebol o príbehu. Ten som vypustil z hlavy a úprimne povedané si ho neviem spätne moc zrekapitulovať. Tento film bol skôr o narážkach, odkazoch a vtipoch pre "zasväteného" diváka. Keďže som fanúšik monster filmov z 50tich rokov, pri mnohých scénach som priam krochkal blahom. Celkovo teda ide o zábavnú jazdu, ktorá cieľovú skupinu, ktorou podľa mňa určite nie sú deti, kvalitne zabaví. 80% ()

Autogram

Aj keď nie stopercentná, aj tak prijateľná zábava pre deti aj pre dospelých a nielen kvôli naozaj vysokej blondíne. ()

mkubalikova

E.T. GO HOME :-D Další z animáků, u kterého se budou nejlépe bavit ti, kteří mají nakoukané citované fláky. Netuším, jak děti, ale já jsem smíchy skoro brečela. 80% ()

faraon

Nový 3D obal vás na pár minút ohúri, no potom už len záleží na obsahu a ten tu bol až na pár výnimiek priemerný..takých dobrých 70% (P.S.: sedel som asi v 7. rade ) ()

jenik71

80% za originalitu, po technické stránce kvalitní provedení a sympatické postavičky. Hodně solidní zábava pro celou rodinu, děti budou jistě nadšené a dospěláci se pobaví také. Studio DreamWorks tímto dokazuje, že je Pixaru zdatným soupeřem. ()

MiaMoonlight

Zábava. A co jiného čekat od takového animáku. Takžýe svůj účel to rozhodně splnilo. U mě to má navíc ještě plus za nesmírně roztomilého hmyzosaura, který byl uplně ťuťu ňuňu... ()

spikey1

Odkazy, odkazy a odkazy. jedna skvělá scéna za druhou. vidět to v originálním dabingu s chraplákem Kiefera Sutherlanda v roli generála je nutnost. V momentu kdy vidíte stejný velín jako je v Dr.Strangelove. Neuvěřitelně dobře nahláškovaná a zábavná taškařice pro znalce i běžného diváka. ()

BuryGol

Příjemná a nenáročná animovaná blbinka, kde parta monster stojí proti moc zlýmu Emzákovi, kterej chce na Zemi založit novej život svejch klonů. Celkem příjemně to uteklo, i když mi pořád neseděly velikosti postav. Ale to neni zas tak důležitý. Hezká animace, vtipný momenty a celkově fajn příběh stojí za 4 hvězdy. Jo, a ta Susan je celkem kočka, i když animovaná... ()

jefff

Vtipný ulítlý animák, který pobaví i dospělého. Filmek nenudí ani na chvilku, má spád i originální příběh. Animace je průměrná. Monstra se mi vážně líbily. ()

manonfire

Nesympatičtí hrdinové s pozoruhodnou schopností plodit zásadně trapné hlášky. Na příšerách i ufonech se mohli invenční animátoři a kreslíři krásně vyřádit. Tací lidé ale na filmu zcela zjevně nepracovali. Chodící sliz, hmmzák, laciná vodní příšerka a hlavní hrdinka, která se prostě zvětšila. Vše, co už tu několikrát bylo. 30% ()

Trapper33

Animace je vcelku fajnová, příběh je zajímavý, leč postavy se mi moc nezalíbily a k žádné jsem si nevybudoval žádné "pouto". ()

giovanni3

Skvělá komedie s furou vtipu, který odkazuje i na filmy jako Den nezávislosti, či superhrdinské filmy. Opravdu milé překvapení a jasné 4z5. ()

Soweek

Jsem velmi zklamaný, v domnění, že se podívám na nahláškovaný animák pro dospělé sem viděl další obyčejnou pohádku, při které jsem se snad jenom jednou zasmál. Vše nejlepší již bylo v traileru. 2,5* ()

BMAJTZ

Poměrně solidní animák napráskaný mnoha skvelými hláškami a vtipy. Tohle se opravdu povedlo zprvu jsem si říkal , že kouám na úžasňákovy 2, ale nakonec se z toho vyklubala docela solidní komedie. ()