TonyHawk94

Jeden z mála filmov, pri ktorom som mal po pozretí necelej polovice chuť to nadobro vzdať a vykašľať sa na to, lebo to vyzeralo ako totálny bullshit. V tomto prípade to ale bolo ako dlhé čakanie na jedlo vo vynikajúcej reštike. Druhá polka totiž so sebou priniesla toľko skvelých feel-good momentov, že 4* tomu dávam so spokojnosťou :). Chémia medzi Segel-om a Kunis bola vynikajúca. Postavy tak Hawaičanov ako aj niektoré asistujúce (Jonah Hill, Paul Rudd), resp. vedľajšie postavy (Russell Brand, Maria Thayer, Bill Hader) mali svoje správne miesto. ()

AndrewNewman

Ja neviem prečo, ale niektorí sa tu tvárite, akoby šlo o najväčšiu pecku od čias Lásky nebeskej. To určite nie, ale komédia to je fajn. Kristen Bell je v pohode a Milu Kunis zbožňujem v akomkoľvek filme. Jason Segel sa na svoju rolu hodí, ale nejak mi nesadla väčšina vtipov a to sa už pri komédiách Juda Apattowa stáva zvykom. ()

Patr1k

Súhlasím s POMO-m, u mňa chýbajúca hviezdička znamená súhrn všetkých absurdných scén filmu (nebolo ich moc), film sa podľa mňa dobre rozbehol až v druhej polovici filmu, dovtedy som váhal, či ho dopozerať alebo nie... ()

TesterX

Předvídatelná romantika hrubějšího zrna nenabídne tak neotřelou zábavu jako snímky podobného ražení (Knocked Up!, Superbad,...). Film určený spíše ženám. ()

Hrus

Vzhledem k tomu, že základní zápletka filmu až příliš připomíná moji současnou situaci, nedokázal sem se u této komedie smát a v některých chvílích mi připadala až trapná. Kupodivu nejvíc se mi líbila postava Aldouse Snowa... Mám dojem, že Kristen Bell nesedí podobný typ rolí... Prostě ve Veronice Mars byla úplně přirozená, tady ne. Zachraňuje to naštěstí Mila Kunis. ()

david666

Myslím, že Kopačky jsou nejlepší z nové vlny přisprostlých komedií pro dospělé, kde ke prostému slovu a otevřeným sex. scénám není nikdy nedaleko. Na rozdíl od Zbouchnuté a Superbad (u kterých mě připadalo, že postupem času už tvůrci vaří z vody a neoriginalitu schovávají právě za různé tvary slovesa "fuck") si film drží i po dobu 2 hodin stále solidní laťku. Jason Segel je výborný, Kirsten Bell a Mia Kunis (minimálně co se krásy týče) vyrovnané soupeřky a filmu neubírá na kvalitě i x-krát viděné romantické zápletky. ()

Groower

Vtipná komedie s (pro mě) dokonalým Russelem Brandem. Příběh jede podle zaběhnuté osnovy a nakonec dojede šťastně až do cíle. Ale ani jednoduchá zápletka filmu nevadí, protože herci jsou velmi zábavní a prostě to skvěle drží pohromadě. A ještě mě naprosto dostávali hlášky Williama Baldwina v televizním seriálu. ()

sAreOn

Přestože mám Jasona Segela rád (díky seriálu HIMYM), tak vidět dvakrát jeho přirození zase nemusím. Tahle komedie je hodně oplzlá, někdy až moc. Některé vtípky hodně povedené, některé jsou zase navíc a totálně zbytečné. Každopádně se při sledování určitě pobavíte - odkazy a parodování např. CSI nebo dalších současných oblíbených věcí je v tomto filmu na denním pořádku. Ale do dokonalosti tomu chybí hodně. 65% ()

Meleth

Russell Brand! Tak to byla role přímo na tělo.... moment, on vlastně ani tak "hrát" nemusel... pravda? Jinak docela chápu, že amíci tu nahotu berou trošku jinak a můžou se smíchy potrhat, když chlapi nosí speeda. Já na tom nic tak legračního nevidím. Každopádně na Jasona Segela aka Marshalla se už nikdy nebudu dívat stejně:-) ()

redalert21

Klasická romantická komedie, nijak nevybočující ze zaběhlého tématu, rozchod -> faze depresi -> new girl -> zapletka s ní -> stara se k nemu chce vratit -> atd, atd proste jak vysite...ale obcas se tomu i dalo zasmat, nijak extra ale slo to. Jedine co jsem opravdu nechapal proč tam byl tolikrát Segelův "kokot" a proč ho tam vubec víckrat ukazovali? To me hlava nebere, v tom filmu byl snad častěji nahý ()

T.S.Garp

Sám jsem se divil, ale musel jsem se na tohle dívat 2x a v obou případech jsem se skvěle bavil. Nestydím se dát za 4 hvězdičky, protože tohle je komedie přesně jak má být a v záplavě těch amerických stupidit pro mě působí jak pěst na oko. ()

esmoke

Další film ze stáje jménem "Judd Apatow". Do kterého se mi upřímě po shlédnuti Superbad vůbec nectělo, ale nakonec jsem víc než spokojen neokoukaní herci, parádní momenty a neotřelé vtipy. Určite zaím to nej co jem od tohoto producenta zatím viděl (počítáno včetně 40ti letého panice). ()

Methos-SK

Zas po dlhej dobe velmi kvalitne urobena romanticka komedia ktora ma dostala. Velmi som spokojny s hereckym obsadenim ale aj scenarom a hudbov. 85% ()

EnneX

Začátek mi přišel docela hloupý a už jsem očekával jen další kravinu. Jenže po rozpačité první půl hodince se vše změní a je to naprosto příjemná záležitost s vybroušenými dialogy a vtipný scénky stojí za to. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru