VOD (1)

Zrovna ve chvíli, kdy dva nerozluční kamarádi - rozvedený Charlie (John Travolta) a starý mládenec Dan (Robin Williams) - obdrží skvělou obchodní nabídku, jim osud převrátí život naruby. Dostávají totiž nečekaně na starost sedmiletá dvojčata. Snaha dvou bezradných mužů postarat se dva týdny o děti s nimiž si nevědí rady vede nejen od katastrofy ke katastrofě a od průšvihu k průšvihu, ale i ke zcela novému poznání toho, co je v životě nejpodstatnější. V milé komedii k popukání se v neméně komických vedlejších rolích objeví Seth Green, Kelly Prestonová a Matt Dillon. (oficiální text distributora)

Trailer 2

Tomin88

Je to smutnej pohled na dvě herecký legendy jak se pitvoří a ztrapňují v téhle průměrné komedii. Začátek je vyloženě strašnej a kdyby to od druhé třetiny nezačalo mít aspoň nějaký spád, určitě bych to vypnul. Je tam pár zdařilejch momentů u kterých sem se smál, ale jinak není o co stát. V dnešní době pokud má film pod křídly Wald Disney a hrají v něm děti, je to děs. Výchovné, poučné až na půdu a v mnoha momentech neuvěřitelně trapné. Robin Williams je už za zemitem a kdybych neměl rád Johna Travoltu, tak bych o tuto komedii ani nezakopl! To Divočáci byli jiné kafe! ()

slovan1

Po zdejším né-příliš lichotivém hodnocení, jsem byl velmi mile překvapen. Dle mě by si Old dogs zasloužilo být alespoň v červené skupině filmů. Mi se dvojice "starých psů" v podání Travolty a Williamse velmi líbila. Skvěle se doplňovali a já neměl co vytknout. Gagy a všechny komické situace byly vtipné a celkem dost jsem se u filmu smál. Seth Green doplňoval opět výtečně a já se bavil. Po dřívějších Beckorových Divočácích jsme se dočkali další skvělé komedie. ()

bartias

V hlavních rolí se ujali hollywoodské komediální hvězdy Robin Williams a John Travolta. Pravá americká rodinná komedie tedy slibuje mnoho. Zhruba stejně tolik je v ní ale i nevyužitých a nedotažených příležitostí. Zkušení herci sice zvládají ustát unylé situace se ctí, opravdu povedených fórků jako ten s prohozenými léky a jejich nežádoucími účinky je žalostně málo. Výsledek jde proto jedním okem tam a druhým snad i ven. ()

Chrustyn

Překvapivě se nejedná o takové peklo, jak by se mohlo na první pohled zdát ale o slušnou rodinnou zábavu. Film má hlavní plus v obsazení úvodí dvojice, jejichž filmová kariéra sice není tak zářivá jako před nějakými 15 lety ale pořád dokazují, že film utáhnout dokážou. Škoda nezbytné sentimentality, která je sice pro film nezbytná ale na druhou stranu i trapná a otravná. Ale když jsou ti dva v akci, tak i přes převážně iinfantilní humor dokážou pobavit. U mě dobrý. ()

kamil.i

Neskutočne otravná citová vydieračka. Jeden z filmov pri ktorom minúty trvajú ako hodiny a vy si želáte, aby každá scéna čo najrýchlejšie skončila, aby mohla prísť ďalšia a opäť skončila. Starých psov nezachráni ani minimum "vtipov" pre deti a skutočne nie je na tomto filme nič, prečo by sa ho oplatilo pozrieť. ()

• Film se natáčel v Stamfordu, v Redingu, v Norwalku a v Bridgeportu v Connecticatu, na Manhattanu a Queensu v New Yorku a v Hobokenu v New Jersey. (rafix)
  • Poslední film pro Bernieho Maca. (HellFire)

Související novinky

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Letošní rok si dost možná udrží ošklivé privilegium v tom, že během něj zemřelo nejvíce filmových hvězd. To, že se na konci ledna Heath Ledger omylem předávkoval léky a nemůže si tak bohužel užívat… (více)