Tisíckrát omletá zápletka, kdy se má člověk, který nemá rád děti, starat o své vlastní, o kterých sedm let nic netušil. Zde mu pomáhá jeho dlouholetý kamarád. Kdo by si ale myslel, že zde půjde především o dětské dovádění, plete se. Je to komedie, kde film "dělá" hlavní dvojice Williams - Travolta. Ano, je to hovadina, ale jsou zde i scény, které zaručeně rozesmějí. A o to u takového typu komedie jde především. Jednohubka, ale v dnešní době, kdy měsíčně vyjde několik set filmů, je jednohubkou skoro vše. Mimochodem, naši distributoři se zase ukázali - nelíbil by se vám spíš název "Staří psi"?(6.7.2010)

• mysiak

Ako nízko musí klesnúť John Travolta a Robin Williams..no asi dosť, keď jeden z nich je prezlečený za princa a tancuje jak truľo...a k tomu im hrajú vynikajucé pesničky, prihrávajú sa im trápne vtípky, ktoré sú vystrihnuté ako z nejakého lacného sitkomu..je to škoda, pretože Old Dogs mali dobré možnosti na vtípky..ale len zapamätaľený je frisbee battle..je to škoda(18.6.2010)

• Pavelos

No co tohle bylo v podání Johna Travolty a Robina Williamse za pokus, asi jen tak nepochopím.. Skoro bych si troufl tvrdit, že tito dva pánové už nemají potřebu ze sebe dělat totální blbečky.. Po svých úspěšných kariérách se na stará kolena snaží dělat něco co nemá absolutně nic společného s jejich hereckým uměním.. I když je pravda, že Robina obecně nemám rád, tak po tomto představení ho už začínám celkem nesnášet:-) Johna mám rád moc, takže mě tímto snímkem akorát urazil, ale doufám, že si své renomé, zase vylepší..(27.3.2010)

Ano, své to splnilo, opravdu to pobavilo (golf, většina vtipných Williamsových scén a občas i Travolta), celkově jde ale o obyčejný, až trapný, příběh amerického stylu - zbrkle nabudeš, zbrkle ztratíš, zbrkle pochopíš chybu, zbrkle se vrátíš. Nůůůďo! Ale za scény, kdy jsem brečel smíchy, to stálo :)(31.7.2010)

Pro mě osobně poměrně dost příjemné překvapení. A to přestože celý film nevybočí ani na vteřinu, ani milimetrem ze zajetých kolejí, nazývajících se klišé. To znamená, těžká rodinná moralitka, napravený tatík, oddaní přátelé, obětavá láska, porozumění, soucit, blablabla, jednoduše, zápletka na první pohled opovrženíhodný, pomilionté omletý kýč. Jenže tentokrát naštěstí vážně povedený. Dvojice Travolta, Williams tu je velice příjemná, nikterak zbytečně přehrávající, jsou prostě milí, zábavní, neotravní. K tomu hodně fajnová camea Greena, Guzmána, Longa, Dillona. A kupodivu i dětští představitelé působí jako sympatická dvojička nesnobáckých, sladkých dítek, ojedinělá to věc pro tento typ filmů. Zápletka je pak sice obehraná, ale autoři zde nijak zbytečně netlačí na pilu, nepředvádí žádné obvykle trapně přehnané emoce, žádné nesoudné scény ze života těch nejúžasnějších a bezchybných amerických rodinek, naopak vše se odehrává v solidním tempu, v poměrně civilním podání, vtípky vyznívají většinou dost zábavně a v docela slušné porci a navíc ani neodvratný závěrečný happy end nepůsobí nikterak zbytečně nuceně a vlezle. Old Dogs zkrátka není ani náhodou žádná originální podívaná, lépe řečeno, těžko najít film s tuctovějším příběhem, přesto jde ale o velice zábavnou a svižnou komedii, která mě skutečně dobře pobavila.(1.1.2013)

• - Poslední film pro Bernieho Maca. (HellFire)

• - Film se natáčel v Stamfordu, v Redingu, v Norwalku a v Bridgeportu v Connecticatu, na Manhattanu a Queensu v New Yorku a v Hobokenu v New Jersey. (rafix)

• - Ve filmu si zahrál John Travolta se svou dcerou Ellou Bleu. (Bioscop)