• Malarkey

K Robinovi příjde žena. On jí má rád. Ona mu řekne, že jeho taky, ale že půjde do vězení na měsíc a má dvě děti, který potřebuje pohlídat. Od toho okamžiku je Robin Williams jejich právoplatný otec...Nechápu proč tenhle film natočili tak debilně. John Travolta a Robin Williams jsou fajn. Ale ne, když se setkají v tak pitomý komedii. Přitom tam pár scén bylo docela fajn, dokonce to občas jako komedie docela fungovalo. Jenže to bylo natočeno tak debilně, že jsem prostě nevěděl, jestli to vůbec dokoukám. Nakonec se to dokoukat dalo. V půlce filmu bych dal nejradši odpad, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Občas to s tou svojí zbrklostí docela pobaví a jelikož jsem sám zbrklej člověk, vcelku to chápu :)(15.6.2010)

[imdb: 5.0/10] | me: Komédií tohto typu tu už bolo neúrekom, táto však má Travoltu a Williamsa. Inak je to nenáročná komédia so všetkým, čo tento typ komédie musí spĺňať: "dojať", rodinné hodnoty a znovuobjavenie a prehodnotenie podstaty života. Okrem toho ale sa v tejto nachádza pár výborných miest, ktoré vynikajúco pobavia a stoja za to. Celkovo je to taká pohodka, ktorá vyplní čas.(3.2.2010)

Místy jsem se smál hodně nahlas a to nebývá zase tak často, takže jednoznačně za sebe palec nahoru .. a vysvětlení? .. : John Travolta/Charlie je můj velký oblíbenec, který zde sice odvádí jen svůj standardní výkon, ale i to málo úplně stačí k mému pobavení a nadšenému aplausu .. Williams, moc ho zrovna nějak nemusím, přesto uznávám, zde je také hodně dobrý a vtipný .. a bonus .. vždy krásná a téměř dokonalá a naprosto perfektní .. jedna z mých nejsympatičtějších osudových životních partnerek/manželek ze stříbrného plátna .. I Love You, Kelly Preston …(11.10.2010)

Je to smutnej pohled na dvě herecký legendy jak se pitvoří a ztrapňují v téhle průměrné komedii. Začátek je vyloženě strašnej a kdyby to od druhé třetiny nezačalo mít aspoň nějaký spád, určitě bych to vypnul. Je tam pár zdařilejch momentů u kterých sem se smál, ale jinak není o co stát. V dnešní době pokud má film pod křídly Wald Disney a hrají v něm děti, je to děs. Výchovné, poučné až na půdu a v mnoha momentech neuvěřitelně trapné. Robin Williams je už za zemitem a kdybych neměl rád Johna Travoltu, tak bych o tuto komedii ani nezakopl! To Divočáci byli jiné kafe!(23.2.2010)

• mysiak

Ako nízko musí klesnúť John Travolta a Robin Williams..no asi dosť, keď jeden z nich je prezlečený za princa a tancuje jak truľo...a k tomu im hrajú vynikajucé pesničky, prihrávajú sa im trápne vtípky, ktoré sú vystrihnuté ako z nejakého lacného sitkomu..je to škoda, pretože Old Dogs mali dobré možnosti na vtípky..ale len zapamätaľený je frisbee battle..je to škoda(18.6.2010)

• - Film se natáčel v Stamfordu, v Redingu, v Norwalku a v Bridgeportu v Connecticatu, na Manhattanu a Queensu v New Yorku a v Hobokenu v New Jersey. (rafix)

• - Poslední film pro Bernieho Maca. (HellFire)