• milka

Klasická stupidní americká komedie od Disneye, ve které každý "vtipně" spadne na sto způsobů, párkrát dostane do koulí a zažije spoustu podobných situací. U toho už se ale dneska moc lidí nezasměje. Celý je to tak absolutně nevtipný a místy až otravný. Walt Becker se tak svým předcházejícím oddychovým Divočákům vůbec nepřiblížil a hvězdné obsazení vůbec nevyužil. O Robina Williamse jsem si už zvyknul, že už ho v žádné pořádné komedii asi neuvidím. U Johna Travolty, který mě nedávno odrovna drsným Charlie Waxem, to ale hodně bolí a u scén, kdy ho lidé pokládají za senilního dědu co se počůrává, jsem trpěl.30%(23.5.2010)

Snaha přiživit se na úspěchu Wild Hogs nevyšel. Cítím se až trapně, že filmu dávám tři hvězdy, neboť je mi jasné, že pro většinu diváků se bude jednat o jasný shit, nicméně nějakým zvráceným způsobem jsem se až na několik přehnaně WTF momentů solidně bavil. Pro mě jsou Starý páky čistým průměrem s fajn herci, kteří to zkusili na stará kolena znovu pořádně rozjet, ale úplně to nevyšlo.(16.8.2010)

• grogodil

Veľmi maličký krôčik od odpadu... Veľmi trapnučká komédia, v ktorej Williams zase raz predvádza niečo zo svojho najubohejšieho "vyžrebeného" komedianstva s výdatnou Travoltovou (a ako bonus aj digitálnou) podporou. No a celé to je narvané tými najprimitívnejšimi gagmi založenými na tom, ako to bolí keď dostanete pri golfe loptičkou do vajec a pod...(2.3.2010)

50%. Travolta so skusenym komikom Robinom Williamsom sa snazili, ako len mohli a obcas som sa i zasmial, ale nestacilo to a skutocne to u mna hranicilo skoro pri dvoch hviezdickach, ale uz len za tu snahu davam 3. Ten humor je prilis stupidny a neviem do akej miery to oslovi dospeleho divaka, takze netreba mat ziadne ocakavania a mozno sa budete i slusne bavit. Zabavnejsie je to zrejme viac pre mladsieho divaka. ________ John Travolta - (Charlie) +++ Robin Williams - (Dan) +++ Kelly Preston - (Vicki) +++ Conner Rayburn - (Zach) +++ Ella Bleu Travolta - (Emily) +++ Lori Loughlin - (Amanda) +++ Seth Green - (Craig) +++ Matt Dillon - (Barry) +++ Ann-Margret - (Martha) +++ Rita Wilson - (Jenna) +++(24.7.2011)

• kamil.i

Neskutočne otravná citová vydieračka. Jeden z filmov pri ktorom minúty trvajú ako hodiny a vy si želáte, aby každá scéna čo najrýchlejšie skončila, aby mohla prísť ďalšia a opäť skončila. Starých psov nezachráni ani minimum "vtipov" pre deti a skutočne nie je na tomto filme nič, prečo by sa ho oplatilo pozrieť.(17.7.2013)

• - Poslední film pro Bernieho Maca. (HellFire)

• - Film se natáčel v Stamfordu, v Redingu, v Norwalku a v Bridgeportu v Connecticatu, na Manhattanu a Queensu v New Yorku a v Hobokenu v New Jersey. (rafix)