Áno. Komédia. Kto si nevšimol žáner pod názvom filmu, asi hľadal niečo také, čo tam nemohol nájsť: Zmysel... Mimochodom Carrey je Pán herec po všetkých stránkach, o tom sa nedá pochybovať. Jeho ,,mnohotvárnosť,, a hlavne prispôsobivosť ku každému žánru z neho robí jedného z najväčších nášho času. A v tomto filme sa navyše objavil aj Terence Stamp, takže to už nemohlo dopadnúť zle :) Yesss!(17.4.2009)

Když se člověk poznává v hlavním hrdinovi, tak je cesta k filmu přeci jen kratší. Tak tomu bylo i se mnou a Yes Manem. Chápal jsem ho, fandil mu a užíval si tu velkou vysmátou jízdu. Potkat někoho jako je Zooey je dar. Právě ona vynáší film do těch nejvyšších pater. Společně s Jimem roztáčí kolotoč bláznivých situací, nastavuje zrcadlo dnešnímu úspěchanému světu a člověk se tak může zasmát nejen sám sobě, ale i těm ostatním šaškům. Na okamžité zlepšení nálady naprosto ideální.(14.4.2010)

Komedie s Jimem Carreym může být jen stěží špatná. Tato komedie je dobrá, líbila se mi. Nápad říkat na vše ANO, je skutečně výborný. Některé scény stojí za to. Zábava je slušná. Tak proč jen 3 hvězdy? Asi proto že nemám chuť si ten film pustit někdy znova a to musím u čtyřhvězdičkových chtít. Ale film je to každopádně pohodový a kdo má rád Carreyho, tak pro toho je to čistá nutnost. 60%(1.8.2009)

Tak tenhle film opravdu ničím nepřekvapí. Nemůžu se zbavit dojmu, že Jimu Carreymu víc padnou ujeté komedie typu Ace Ventura, či Me, Myself and Irene. Tam se jeho přehnaně afektovaný projev vyjímá mnohem lépe. V Yes Man jeho herectví, ač místy opravdu vtipné, působí tak nějak nepatřičně. Na druhou stranu bez Jima, by byl tenhle film už úplně o ničem. Každopádně detaily tohohle filmu brzy zapomenu a zůstane mi v paměti upozaděn k nerozeznání od Liar Liar nebo Bruce Allmighty.(13.8.2010)

Slušná zábava, ale jen místy. Na Carreyho poměry nic moc, samotný jeho ksichty už trochu ztrácejí své kouzlo (možná je to stářím), natož když se nemají pořádně o co opřít. Ale o charisma naštěstí ještě nepřišel. Výborná byla postava Normana (Rhys Darby), kolegy v práci. Jejich vzájemné se trumfování v gestech a úšklebcích, když Jim skončí na retarda v izolepě, to považuju za vrchol celého filmu. A zvláštním, sympatickým dojmem působila Zooey Deschanel.(28.5.2009)