poster

Mighty Boosh (TV seriál)

 • Velká Británie

  Mighty Boosh, The

Komedie / Fantasy / Muzikál

Velká Británie, 2003, 20x27 min

 • Wormboy
  ***

  Psychotina neskutocnych rozmerov, ktorej hlavnou vyrazovou crtou je suboj medzi miestami az genialnou vtipnostou s neuveritelnou trapnostou, ktora ju strieda. Tvorcom vsak nedostatok kreativity urcite vycitat nemozno ;) Druha seria je z mojho pohladu este slabsia a az na dva diely (Nanageddon a zaverecnu The Nightmare of Milky Joe) som sa v podstate riadne nudil. 2,5/5*(22.4.2009)

 • stephano
  *****

  Ze začátku jsem dost váhal, jelikož nevyváženost britského humoru je obrovská a stejně jako Monty Python i tady jde od geniality k totálni trapnosti. Kdo vydrží ale musí si Howarda a Vince zamilovat. Doporučuji filmek live from Brixton to je masakr. "Im old Greg ....muther fuckers ....Yeah we are avare of your name ....you told us..... about .....eighty tousand times......You playing a game? Love game?"(5.5.2009)

 • nunka
  **

  Britkom, v ktorom gorila rozpráva a dvaja absolutne odlišný týpci sa snažia o show.. Jeden z nich (Julian Barrat) je úplne geniálny a ten druhý pôsobí ako herecký antitalent (Noel Fielding). Absurdný a suchý humor mám rada, no pri väčšine častí 1. série Mighty Boosh som sa cítila trápne. Na málo čom sa dalo schuti zasmiať a celkovo ma to navnadilo tak, že určite v ďalších sériach nebudem pokračovať.(29.7.2011)

 • Teya1
  *****

  Tak tohle je něco pro mě. Skvěle ujeté, vtipné, mé srdíčko plesá :D No, z mého okolí zřejmě jenom to mé. Ostatní (kterým jsem nadšeně pustila pár ukázek) se na mě dívali stylem - ehm, říkalas, že to má být sranda jo? Wha'ever..."Bouncy Bouncy, oh such a good time, Bouncy Bouncy, shoes all in a line..."(7.5.2012)

 • liberita
  *

  Pre mňa sklamanie. Noela Fieldinga som si obľúbila v I.T.Crowd a kvôli podobnému obsadeniu som čakala, že aj Mighty Boosh bude ladený podobne, prípadne aj ako Black Books či epizódy Simona Pegga a Nicka Frosta. Nestalo sa tak. Seriál je nemastný-neslaný a mnohé scénky sú skôr nudné a trápne, než zábavné. A to je naozaj škoda, pretože seriál s tak dobrým hereckým obsadením (Fieldingovi kolegovia z I.T.Crowd ale aj iní) by mohol byť zrealizovaný aj oveľa lepšie a hlavne humornejšie.(8.8.2012)

 • - Název seriálu má původ v přezdívce, kterou byl pro svůj účes dříve častován Michael Fielding svým bratrem Noelem a kamarády. Sousloví je možné přeložit jako „mocné křoví“. (adelajdaH)

 • - Seriál vychází ze série divadelních představení oceněných prestižní cenou Perrier a stejnojmenné rozhlasové show. (Olík)

 • - V seriálu můžeme několikrát narazit na členky britské hudební skupiny Robots in Disguise - Sue Denim a Dee Plume (bývalá partnerka Noela Fieldinga). Společně se objevují v epizodách "Mutants" (jako mutantky), "Electro" (jako electro girls Neon a Ultra) a "Nanageddon" (jako goth girls Anthrax a Ebola). Samotná Dee Plume se potom mihne ještě v epizodách "The Legend of Old Gregg", "Journey to the Centre of the Punk", "The Power of the Crimp", "The Strange Tale of the Crack Fox", "Party" a "The Chokes". (Martinibaby)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace