Naprosto geniální seriál s nezapomenutelnými postavami a především ústřední dvojkou Howarda a Vince, kteří v každém díle zažijí něco neskutečně absurdního a já se u toho neustále tlemím. A to ani nemluvím o většinou geniálních hudbeních vložkách. Prostě neskutečně geniální podívaná plná skvělého absurdního humoru, u kterého se pobavím klidně i při sedmém zhlédnutí jakékoli epizody a pořád se chlámu nahlas. To se mi stalo snad jen u dvou nebo tří seriálů, což z toho dělá... prostě něco neskutečného. 5*(22.12.2018)

1. séria - paráda, niečo tak originálne sa zjaví raz sa desaťročie a väčšinou len v britských vodách. Skvelá dadaistická šialenosť s najdivnejšími piesňami a nazi korytnačkou, komunistickým medveďom Ivanom, rockovými opicami z opičieho pekla a s pre mňa kultovou hláškou: "Človeka by nikdy, opakujem nikdy, nemali nútiť prezliekať sa za pandu". 2. séria - Zo začiatku trochu strach z pár zmien (predali im kulisy zoo), ale od druhej časti opäť fantastická jazda bizarností a šialených dokonalostí. Old Greg s mužínou, vraždiace babky, Naboo z inej planéty, návrat Hitchera a hlavne perfektné finále, pri ktorom sa nedalo nesmiať. 3. séria - Pomerne prudký zostup kvality, škoda. No aj napriek slabej S3 hodnotenie zostáva.(9.1.2015)

Velmi nevyrovnané, přesto návykové. Nikdy nevíte z jakého kouta zábavy na vás zaútočí. Nikdy nevíte jakej song v půlce dílu prořízne sérii poklidných dialogů (u mě vedou Eels a Future Sailors). Nikdy nevíte v jaký úchylný roli se objeví Matt Berry. A konečně... nikdy nevíte jakej na sobě bude mít Vince vohoz. A to jsou ty důvody, proč si nemůžu odpustit ani jeden díl...(15.4.2010)

• liberita

Pre mňa sklamanie. Noela Fieldinga som si obľúbila v I.T.Crowd a kvôli podobnému obsadeniu som čakala, že aj Mighty Boosh bude ladený podobne, prípadne aj ako Black Books či epizódy Simona Pegga a Nicka Frosta. Nestalo sa tak. Seriál je nemastný-neslaný a mnohé scénky sú skôr nudné a trápne, než zábavné. A to je naozaj škoda, pretože seriál s tak dobrým hereckým obsadením (Fieldingovi kolegovia z I.T.Crowd ale aj iní) by mohol byť zrealizovaný aj oveľa lepšie a hlavne humornejšie.(8.8.2012)

Podle pár dílů sedí to, co tu píší ostatní: jsou zde vydařené, vtipné momenty a skvělé gagy, ale zároveň spousta trapných či nudnějších scén, které nemůžou přijít vtipné snad ani samotným tvůrcům. 50 % PS: Nejlepší mi snad přijdou zpívané pasáže, které se tu často objevují. Ty se rozhodně povedly (jako ta "rapová" ve 2. díle).(12.6.2012)

• - Vince Noir (Noel Fielding) a Naboo (Michael Fielding) jsou ve skutečnosti bratři. (Martinibaby)

• - Název seriálu má původ v přezdívce, kterou byl pro svůj účes dříve častován Michael Fielding svým bratrem Noelem a kamarády. Sousloví je možné přeložit jako „mocné křoví“. (adelajdaH)

• - V seriálu můžeme několikrát narazit na členky britské hudební skupiny Robots in Disguise - Sue Denim a Dee Plume (bývalá partnerka Noela Fieldinga). Společně se objevují v epizodách "Mutants" (jako mutantky), "Electro" (jako electro girls Neon a Ultra) a "Nanageddon" (jako goth girls Anthrax a Ebola). Samotná Dee Plume se potom mihne ještě v epizodách "The Legend of Old Gregg", "Journey to the Centre of the Punk", "The Power of the Crimp", "The Strange Tale of the Crack Fox", "Party" a "The Chokes". (Martinibaby)