Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

Caine

Zábavné, úsměvné, lehce sexy, vizuálně super, ale už to nikdy v životě nechci vidět. Možná kdyby ten meč použili nějak jinak... :-/ ()

MAJkLSON

5/10 - At jsem se snazil, jak jsem se snazil (a to jsem opravdu chtel), tak sem se do filmu nemohl vzit ani na chvili. Hlavni dvojka slozena jako vzdy z dobraka a jeho divocejsiho kamarada na me nezafungovala ani za mak. Kam se tahle dvojka hrabe na duo z Hot Fuzz nebo treba z letosni Miss March. Co ale potesi je par (opravdu par) vtipku, vizual filmu a ano, lesbicke vampirky:). Skoda, mohla z toho byt budgetova kultovka, ale takhle to ani nemuzu doporucit. ()

Grizzly

Forma perfektni. Obsah temer dokonaly, az na jeden masivni zapor - hlavni dvojici. Vsechno funguje bezchybne. Beckova "klisovost" pribehu sedi, humoru je tak akorat, aby nesklouzl k parodii a lesbian vampire ceckatice tomu dodavaji krasu. Bohuzel dvojice hlavnich hrdinu je par neprijemnych idiotu (nahradil bych osvedcenou dvojici z Reapera - Bret Harrison a Tyler Labine). Je to skoda. Potencial byl veliky (viz trailer c.1 ;)). 60% ()

Petrus1

Je pravda, že to teda byla hrozná chujovina. Napřed jsem si říkala, proč bych se měla dívat na to, jak se olizujou a vošoustávají nějaký lesbický upírky, ale pak jsem to přece jen spustila. Tak o tom, že to horor není, se netřeba zmiňovat. Ona je to jakás takás komedie pro puberťáky. Celkem podařené efekty se střídají s nic-moc vtipy. Možná kdyby se z toho udělalo kvalitní béčko pro dospělé, tak by to mohlo dopadnout lépe. Jenže na béčko tomu chyběly pořádný záběry na pořádný kozy a o nějakých lesbických orgiích se vám, chlapci, může jen zdát. To bylo i na mě málo :-) Navíc dívenky měly být pravděpodobně Němky, ale mluvily se sebou zásadně anglicky. Jistěže to z nich přežije jenom Lotte (doufám, že se teda tak jmenovala – nebyla to ta z Rošťácké uličky? – asi ne, to bylo Lotta), je to ta, co je nejvíc oblečená, nosí brejle a je v 25 panna (tak to byl asi největší úlet)a okamžitě se zamiluje do zakřiknutýho Jimmyho (a chudákovi Fletchovi zase zbudou jen ruce – to je ten smolař, kterej se ožere z šesti piv - nudař). No a do toho nějaký fešný upírky a cákance nějaké bílé sračky. Jo a taky Meč Dildo. Snad kdybych byla naddrženej patnáctiletej borec, kterej slintá nad vším, do čeho by zasunul, líbilo by se mi to víc. ()

Yarwen

Je to vtipné, k tomu dobrá hudba, na druhou stranu jsem se ve druhé půlce začínal nudit, erotiky tam je minimálně a též herecké výkony zrovna neexcelují. Přesto se autoři vydali dobrou cestou, tzn. natočili hororovou komedii (no, hlavně komedii, bát se tady nebudete) - pokud by se brali vážně, nebylo by to ani tak vtipné, jako směšné. ()

Bozvav

Roztomilá parodie na upíří filmy. Trochu lacině vypadající, s dosti nevýrazným obsazením hlavních hrdinů a s místy skřípajícím humorem, ale jako celek docela zábavná jednohubka na děštivý podzimní večer. Hromada sexy štětek a hodící se muzika. Za mne 50% v rámci žánru. ()

*Colorado

Co si budem povídat, je to příšerná blbost. Ale mě se vcelku líbila. Nebudem si říkat, co tam je špatně, protože to není film, který by měl pohladit na duši filmového fajnšmekra. Takže co se mi líbilo - určitě nápad, pohodová atmosféra, alespoň jednou jsem sebou lehce cuknul, některé slečny, nejednou jsem se zasmál (ať už proto, že to bylo tak hloupé, až to bylo k smíchu-v mém případě, někdo by třeba plakal :) -, a nebo proto, že se zrovna nějaký ten humor podařil) a to je asi vše.. Sečteno podtrženo: já se bavil. ()

mala_kea

Vážně kravina na N-TOU, jinak se to říct nedá. Příběh uplně nulový, snad i podnulový. Scénář naštěstí trochu napravuje reputaci, protože některé hlody jsou vážně povedené. Ovšem moje hodnocení to nějak závratně neovlivní, jelikož není co hodnotit. A to jsem čekal, že Britové se s tím poperou trochu lépe a zapojí trochu svého humor. Navíc ozvučení je tak strašidelné, až mě bolela bránice. Snad jen poslední titulková písen byla k něčemu.Ultramagořina prostě.. Za krááásné upírky hvězda navíc, ale rozhodně to není za film samotný. ()

inutihar

Na film s tak úžasným béčkovým názvem a ratingem přístupnosti R(!!!) těžce nevyužitá příležitost. Jedna hvězda za britský humor, který scénáristům kupodivu nepodařilo úplně ubít, a druhá za výbornou scénu ve sprše. ()

merigieren

parodie na upíry s mořem polonahejch holek. Občas sem i pochopil, že to mělo být vtipný ale jinak jde v 90% o přiblblý hlášky a ještě horší akce s olizováním, záběrama na zuby v puse a tak... ()

Hapretor

Blbost - totální ... hovadina - strašná ... musela to být velká zábava pro herce a herečky ... hlavně na závěr ... pro diváka to už taková zábava nebyla ... povětšinou trapné než vtipné ... na zabití času ... a vidět sem to ani nemusel ... plakát vypadal lákavě ... aspoň že tam bylo pár opravdu hezkých koziček - promiňte lesbiček - hned bych se od nich nechal "pokousat" ... jinak ztráta času ... ()

maZSlicko odpad!

No co to kurva..Takovou sračku sem viděl naposledy,když sem minulej tejden strávil v křečích třičvrtě hodiny na wc..A řeknu vám nepříjemný,ale co bych vám povídal,určitě ste zažili nejeden průjem..A takovej pocit jako po průjmíku sem měl po shlédnutí tejhle tej voloviny.Ty herci byl tak trapný,ty pipky co se tam promenádovali pomalu neukázali ani bradavky(až teda na jednu),ale pouhý dvě kozenky už ztak žhavýho názvu filmu je dost ubohý..Čekal sem něco trochu víc akčnějšího,zábavnějšího(a hlavně nejáký ty pěkný mlíkarny)a nedostalo se mi nic z toho..sem nespokojen :) ()

Johny M.

Film, kterej mě dostal jak svym skvěle ujetym humorem, tak super kočkama i vizuální stránkou. Super úlet (nic pro intoše). A ten teplej vlkodlak na závěr... ten mě totálně dorazil :-D 4,5* ()

darkreider

Hah, tak toto sa mi páčilo. Na to aká to je kravina je to natočené priam skvostne a po celý film si to drží štatút komédie. Toľko sarkazmu pohromade ma vždy pobaví. Všetky postavy majú niečo do seba, takže žiadna nenudí. Mozog do úsporného režimu, vyhúliť repráky(hudba je dobrá), pustiť na veľkej obrazovke(vizuál je úctyhodný a ženské tiež :)) a smiať sa na tých blbých kecoch. PS: On-the-fly vysvätenie vody v sprche je top! ()