Na katolické střední škole se populární a velmi krásná dívka (Mischa Burton) spojí se školním reportérem, aby vyšetřili případ ukradených závěrečných testů. Ale když už mají své podezřelé, na povrch vyjde obrovké spiknutí. (Sydonai)

Jeremiah

Vcelku příjemné překvapení. Ve filmu jsem neshledal žádný větší patos, žádné idealistické žvatlání. Film ukazuje realitu střední školy se všemi plusy i mínusy. Jenom tomu "happy endu" jsem nějak neuvěřil. I tak to však na 3 * dá. ()

Bozvav

Kdyby to natočili trochu svižněji, ani by to nemuselo být tak vulgární a mělo by to větší grády. Chápu,že tento film je spíše parodií na spoustu romantických ptákovin z prostředí středních škol. Nebylo to marné, ale ani nijak dobré. Takový slušný průměrný film, na který zapomenete tak do deseti minut po shlédnutí. za mne 50% ()

merigieren

Do poloviny jde spíš o nezáživnou podívanou na děcka v oblecích, snažící se vypadat, chovat jak styloví mafiáni. Mě to připadalo dost odpudivé. Pak se tam, začnou dít zajímavé věci, jako střelba paintballkou do lidí (přez zavřená okna), rozjede se rozplétání a hlavně večírek s nejhezčí holkou filmu :-). V té líbací scéně má úžasně se lesknoucí oči teal barvy. Její panenka je značně smrštěná o proti tomu klukoj, čím to asi bude. Každopádně se to za poslední polovinu vyšplhalo z * na 3*. ()

mala_kea

Brett Simon snad ani není člověk. Možná je trochu cáklej. Obsadit film a vlastně celou školu klaunama a šaškama, to jsem vážně nečekal. Mischa čumí jak neznaboh a Reece se chová jako stařík nad hrobem. Hlavní člověk, na koho jsem se zaměřil byl samozřejmě Bruce, který i přes to, že nedostal tolik prostoru, kolik bych si představoval, působí naprosto klidným a jistým dojmem. Krátce řečeno, ten člověk ví, co má dělat. Navíc, film sám o sobě působí děsně dětinsky a americky. Abych nebyl ale jen záporák, tak můžu s klidem říct, že děj se zbytečně nevleče a pár překvapivých "zvratů" udržuje tempo. Jako jednohubka rozhodně neuškodí. ()

FilmWave

Nápad přesunout detektivní vyprávění á la Raymond Chandler na střední školu není úplně špatný a vnitřní hlas hlavního hrdiny a občasné parodické vtípky celkem ujdou. Ale to vydrží tak na půl hodiny, film je navíc stylizován lehce halucinogenně trochu jako "Hele vole, kde mám káru?" a místy opravdu dost nudí. ()

Manhattan

Nevím proč ale tenhle film se nějak v ryje do paměti a nahlodává vás a nutí přemýšlet o podstatě střední školy drogy ,sex,podvody to vše je normální realitou dnešní doby.Toto dílko spíš ukazuje své zajímavě naservírované podání ze života teenage ale o žánru se dá jen těžce spekulovat, totiž čistá komedie to určitě není spíše bych se přikláněl ke stylu drama,komedie s prvky noir. ()

dandislav1991

Nějak jsem nepochopil jak se tu mohl vzít slavný Brús, ale roli ředitele s ne-zrovna-standartním-přístupem zahrál dobře. Dvě hvězdy za scénář a jedna za něj. ()

Angelos

Nuda... Posledních 30 minut to vytáhlo, ale že bych se nějak extra bavil, to se říct nedá. Závěr až tak překvapivej nebyl, takže 2* ()

Petulka88

Tvůrci nám v této podivnosti představují školu plnou mimoidních existencí, v čele s jejím jetým ředitelem Brucem Willisem. Pokud ale přistoupíte na jejich hru, určitě se pobavíte. Není to sice filmová událost roku, ale jako oddechovka to funguje. ()

markotter

Nemám vůbec sílu tuhle slaboduchost obšírněji hodnotit, tak jen, že 80 minut to bylo něco mezi odpadem a 1*, potom se to trochu vzpamatovalo, ale víc nic. ()

Euchrid

Z tohohle prostě asi nikdo nebude úplně nadšený, ale každý kdo už si to ze zájmu pustí, podle mě zklamaný nebude. Komediální i kriminálková složka mají v sobě takový příjemný a nepřehnaný nadhled a podle toho která z nich má v jednotlivých momentech prim, je taky daný úsek zábavný. Tím chci říct, že je to lepší jako noirová komedie než jako středoškolská detektivka. Zakomponování noirového vypravěče do takového charakteru mě baví ještě u psaní komentáře. Heh. ()

Indy21

Super film. Už dlouho jsem se nepobavil u čisté americké komedie. Čekal jsem typickou americkou slátaninu plnou amerického trapného humoru a klišé. Nic jsem nečekal a byl jsem mile překvapen. 79% ()