Na katolické střední škole se populární a velmi krásná dívka (Mischa Burton) spojí se školním reportérem, aby vyšetřili případ ukradených závěrečných testů. Ale když už mají své podezřelé, na povrch vyjde obrovké spiknutí. (Sydonai)

Indy21

Super film. Už dlouho jsem se nepobavil u čisté americké komedie. Čekal jsem typickou americkou slátaninu plnou amerického trapného humoru a klišé. Nic jsem nečekal a byl jsem mile překvapen. 79% ()

RobbieM@N

Výjimečně snaživý průměrný film. Režisér očividně doposud točil videoklipy, i přes tuhle skutečnost AoHSP funguje velice dobře i jako celek, má styl a "drajv", scénáristům se přeze všechny umělé pomůcky podařilo sestavit relativně zajímavý příběh, potěší zejména dobrý "twist" na konci a ta snaha zaumout je velice příjemná. Bruceovi role hodně sedla. ()

HEED

Nic proti filmu, dívat se na něj rozhodně dá a docela jsem se u něj i zasmál. Co se děje týče, ten mi připadal takový až moc připravený a přímočarý no prostě lineární. Bruce Willis hraje roli ředitele docela přesvěčivě chvilkama až drsně. Sice ke konci byl taky až moc zaujatý na svou minulost (myslím tu filmovou) kdy byl nějakým válečníkem a hodně se to snažil aplikovat na škole. Pro mě film jako celek je jistě koukatelný a dá se i doporučit. Do červené sekce jistě nezapadne, pro mě 70%. ()

ab.dul

Vidím tady dost vysokých hodnocení, ode mě se ho nedočkáte. Proč? Amerických, na jedno brdo, komedií je mraky, a tato nijak zvlášť nevyniká, spíše ještě méně baví než ty ostatní. ()

angel.CZ

Jednoduché téma, jednoduche zpracovaní, složitý příběh a rychlé konečné vysvětlení.a 70% času filmu nuda.I tak má tento film svůj školský nádech. ()

jafuska

toto bylo velice příjemné překvapení, zvláštní příběh, a přitom tak dobrý, a tolik dobrých herců v tomto hraje, a nejvíc mě překvapilo, že tam hrál Bruce Willis, to jsem fakt nečekala, někomu se to může zdát jako podivný film o ničem, ale když se dodívá do konce má to svou logiku, ()

Elegnor

Až mi přijde líto že v něčem takovym musí Bruce hrát.. Na teenagerovskou komedii moc zamotaný, na detektivku moc plochý, akce nulová a žvástů habaděj.. ()

Sid_77

Jsem víc než mile překvapen! Trocha phila marlowa, trocha Columba, inteligentní humor a skvělý herci. Prostě přesně to, jak by měli vypadat filmy ze střední školy na úrovni. ()

Daryl.Dixon

Asi do třetiny filmu jsem si říkal, že mi to něco připomíná, a pak mi došlo, že jsem ho už jednou viděl a nebylo to ani tak dlouho, což o něčem vypovídá. Dá se na to koukat, ale není tam nic, co by mě strhlo nebo výrazněji upoutalo mojí pozornost. Jít na to do kina, tak by mi zajímavější a se záhadnější zápletkou přišel kyblík s popcornem. Ale abych to jen nehanil, tak sukýnky studentek byly fajn, to víte, zajímavý střih a vzorek..:o). A Bruce Willis, coby ředitel školy, byl příjemným zpestřením filmu a viditelně se do role vžil. ()

Papercut

Oddychovka s výborně hrajícím Brucem Willisem a nádhernou Mischou Barton, kvůli ní jsem to vlastně shlédnul. :-) ()

Miloško

Detičky(mnohí herci možno už mali aj pred 30tkou),sa tu hraju na vysetrovatelov,a Willis si pomylil filmové štúdio.odpad jako vyšitý. 2/10 ()

kenny79

Příběh o jednom looserovi, kterému se díky jednomu napsanému článku změní celý život. Stane se oblíbencem, nejkrásnější holka školy po něm letí až do doby ...(nebudu prozrazovat). Bruce Willis jako ředitel školy? proč ne, zkusit se má vše, tedy skoro. ()

jjimmy

vau.... veľmi zábavné... bruce willis je srandovny, investigativna zurnalistika je tazka a film je velmi dobre, jedine velke minus co by som mu mohol vytknuz je, ze je trosku predvidatelny... ale solidne 4* lebo som sa bavil :) ()

Firko

Priemerny film..Bruce bol až priliž potlaceny v pozadi na to aby to bolo o dve hviezdicky lepsie. A mlademu este chybaju skusenosti. Musim ale uznat fakt vynikajuci soundtrack! ()

aggatka

Nechápem, prečo si Bruce Willis vybral hrať práve v tomto hlúpom filme. Dokonca ani Misha Barton sa mi nepáčila. Pre mňa zbytočná hodina sledovania...jedno šťastie, že som to vypla. Pretože samé klišé, dej nezaujímavý...ale čo sa rozpisovať....hlupotina...jedna hviezda za Willisa, ktorý si asi nečítal scenár, pretože šliapol do poriadne veľkého hovna!!! ()

rafix

Film je hrozná nuda a ani to nezachránil velka herecká hvězda akčních trháků Bruce Willis. Film pojednává o vlasně ničem. 2 hvězdičky za Willise a snahu. ()