Bolt - pes pro každý případ

Blesk

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2008, 93 min

Bolta jsem podceňoval, což byla chyba. Je sice pravda, že koncept je naprosto opotřebovaný, morální poučení očividné a celkově se z příběhu nic nového nedozvíte, ale já osobně si ho užil snad i víc než takové Vzhůru do oblak či Wall-eho. Nehraje si totiž navíc než je a dává nám jen a jen devadesát minut příjemné a nenáročné zábavy plné příjemných vtipů a hrdinů. Je to perfektní film na večer pro každého. A když ho tak berete, nemůže zklamat.(13.12.2009)

• BubbleGum

Tak na animovaných filmech nemusím moc ani sentimentalitu, (to vlastně nemusím na žádných...), ani "akčnost". To je spíše více pro děti. Já jsem to viděla jenom náhodou - omylem, dalo by se říct. Já mám na animovaných filmech ráda, když jsou vtipný, a i když se to s některými nedá ani trošičku srovnat, pár povedených vtípků tam bylo. Takže nějaký hvězdy to ode mne dostalo. :)(16.10.2013)

Bolt je sice sympatický pejsek, animace a provedení filmu skvělé, ale může mi někdo říct, jak se děti pod 8 let v tomhle složitém příběhu budou orientovat?(28.10.2013)

Další z řady animovaných filmů, který ničím moc nepřekvapí. Koukat se na to dá, to né že ne, ale už jsem z podobných filmů dost unavený. 3 hvězdy(6.11.2013)

Námět s trochu vratkou logikou, ale to u animáku nemusí trápit, zvlášť když je onen námět originální, nosný a skvěle vytěžený. Sám příběh, který na něm vyrůstá, sice ničím nepřekpvapí, ale v detailech je příjemně hravý a zábavný. Očekávatelné rozuzlení je dobře připravené a disneyovský patos nepřekračuje míru žádoucí pro kýženou katarzi. 70 %.(5.2.2014)

Slabé !!! Jedna z najhorších klasík. 3* za animáciu,škrečka a humor(2.8.2014)

Tento neskutečně emotivní animovaný film o vztahu zvířete s člověkem přináší zvláštní, avšak naprosto parádní kombinaci zábavného rodiného animáku, s dojemným příběhem a především rozuzlením. Příběh je u Bolta doopravdy na prvním místě, to ale neznaméná, že by jinde byl špatný. Animace, jak už to v Hollywoodu bývá, je prvotřídní a dojem z celého filmu je velmi, ale velmi pozitivní. Snad jedinou výtku bych mohl mít nad texty písní, ale to není jen případ Bolta, je to případ v podstatě celého žánru. Nevím, možná, a dost pravděpodobně to bude v originále mnohem lepší, ale alespoň v češtině jsou texty strašné, podání písniček rve za uši a hlavně by jejich absence vůbec nijak filmu neuškodila. Nadruhou stranu písniček ve filmu není zas až tolik, a jinak se jedná o prvotřídní podívanou, která dokáže skrátit večer rozhodně nejenom dětskému publiku.(12.11.2014)

Krásny príbeh priateľstva. Žiadne nereálne postavičky nezmyselných farieb a obojpohlaví, ale jednoduchý uveriteľný príbeh.(22.11.2014)

ako sa da opisat rozpravka ktora ma vsetko,,,staci ked si pozriete bolta,,,,parada,,,pribeh je bohovsky,,humor konecne vydareny,,,este aj ta vedlajsia postava ktora je tradicne v kazdej rozpravke je vydarena,,,obraz,zvuk,animacia,,,bavil som sa od a po z,,,,aj clovek ktory ide do kina len koli dietatu sa urcite odreaguje,,,,(5.1.2015)

TOP animák prostě! Co víc psát...a s nejlepším songem!!! :D i v roce 2015.(24.3.2015)

Veľmi dobre som sa bavil. Naozaj sa často nestáva, že by som sa pri filme nie len pousmial, ale skutočne zasmial. Pri Boltovi sa to stalo a nie len raz :)(8.1.2017)

• eMejla

Disneyovská fašistická propaganda.(13.3.2017)