Frank Allen (Ryan Reynolds) je zvyklý vše důkladně analyzovat a celý svůj život plánuje na minuty. Očekává, že jeho přesně vypočítaný svět nic nenaruší. Shodou okolností dojde jednoho dne ke zpoždění a vynucenému posunutí jeho plánů, čímž se spustí komický řetězec nových situací a Frank se musí vyrovnat s nečekanými změnami. V jeho životě zavládne totální chaos, na který neumí reagovat... (oficiální text distributora)

eternity1

Opat nic moc film, da sa pozriet, ale cakal som nieco viac. Privital by som keby to bola bud viac komedia alebo viac drama a menej to druhe, ale taketo spojenie mi nejak nesedelo. ()

LencaN

Film o tom, že život se nedá naplánovat a i když se snažíte si ho urovnat, nejde uhlídat úplně všechno. Že by to byla komedie, to bych neřekla. Spíš lehce pojaté drama šmrncnuté romantikou. No prostě film o manželské sinusoidě, jednou nahoře, jednou dole. Těžko říct, jak to ale vylepšit. Kdyby to bylo hozené víc do komedie, tak by to nebylo tak uvěřitelné. Prostě v takových situacích člověk nemůže hýřit vtipy. Ale zase kdyby to bylo víc drama, tak na to je ten příběh málo drsný. Takhle to bylo tak akorát. Jen holt nemůžete čekat žádnou bombu. Některým příběhům to prostě není souzeno. Mně se líbily ty psychologické pochody. Jak se měnily názory postav s každým novým zjištěním a každou novou situací. Ryan Reynolds se mi v těchto civilních rolích líbí. Tu "diagnozu" zvládl herecky velice dobře, jako divačka jsem s ním neuvěřitelně soucítila. A o tom ten film měl být... si myslím. Aby diváka donutil přemýšlet, jak by se v takové chvíli choval on. Jen bohužel osudu nevýrazného a zapomenutého snímku se toto nevyhne. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

joywork

Příjemný, odpočinkový film, občas pobaví, občas přinese vážnější náhled na různé životní situace, co chlapa můžou potkat, samozřejmě trochu přibarvené v romantickém kabátku, nicměně v snesitelné míře. Jsem zvědavý, jak se hlavní představitel Ryan Reynolds popasuje s rolí ve filmu Buried, na který netrpělivě čekám - je to uplně jiná role.... ()

martinexa

Asi jako tak, když si člověk nalajnuje život den po dni, hodinu po hodině pak se něco změní a pak pro vás plány a čas ztácí význam a vy si uvědomíte, že je něco víc než plány...Fakt zajímavý :))) 75% ()

mine.slayer

Mýlit se je lidské a já tenhle film odsoudil po 15 minutách, pak o pár dní sem ho ale dokoukal a víte co? Není to tak špatný, ale až po těch 15 minutách. ()

trojkolka

Po zhlédnutí tohoto filmu vlastně přemýšlím, co se tam vůbec dělo? Nic, nic a zase nic… Jako komedie mi to nepřišlo ani zdaleka, drama kde? a romantika, no ta snad někde možná okrajově. Prostě slátanina bez hlavy a paty. ()

Dr.dogous

scénář 4 režie 4 herci 4 výprava 2 celkem 14 hodnocení 70% Mater certa, pater incertus est. S cizími ženami se nemá spát, ale ženy s kterými spíme, nejsou přece až tak cizí. Kdo se ptá moc se dozví a pak ho čeká hořkost z vlastní nedostatečnosti. ()

Pythonator

Skvělý Reynolds v debilním příběhu o jednom debilovi, který je jinak zcela normální, ale když zjistí, že mu dcerku vyrobil v manželčině lůně jeho kamarád, tak se začne chovat poněkud iracionálně, nebo to snad mělo být psychologicky střízlivé chování zdravého ozbrojeného Američana? ()

JAzzeURo

Naprosto perfektní film. Pravda - nutno podotknout, že totálně stojí na hereckém výkonu Ryan Reynoldse. Tohoto herce znám už pěkně dlouho a viděl jsem ho ve spoustě rolí, ale až touhle perfektně zahranou postavou mne přesvědčil, že je to jeden z nejlepších herců, jež jsou dnes na plátnech kin k vidění. V každé více vypjaté scéně tohohle filmu, jsem se nestačil divit nad přirozeností, s jakou postavě vtiskl její chrakter. Každopádně doporučuji vidět. ()

Zrcadleni

Pěkná, neuřvaná sobotní oddychovka s dobrým obsazením a lístečkovým maniakem v hlavní roli. Samozřejmě, je to vše přitažené za vlasy, dalo by se to všechno vyřešit úplně jinak, ale i tak je to příjemné. ()

tere_z5

Celkem vyvedené drama s prvky komedie, co mi chvilkama lehce připomíná jednu z mých oblíbených knih - Kostkař aneb náhoda je život. Ale nijak zvlášť z toho odvázaná nejsem. Hodnotím 60% a to spíše jen za perfektní herecký výkon Ryana Reynoldse, který mile překvapil.) ()

bron

1) Skvěle napsané. Vtipné a krásné dialogy zároveň, každý obraz tu má své místo, nikde to není přehnané, všeho je tak nějak akorát. K postavám přimknete, snadno se do nich vžijete a asi vás napadne, jak byste takovou životní zpletku řešili sami. Protože (jak se píše na plakátě) to se stává. 2) Skvěle zahrané. Ryan Reynolds poslední dobou opravdu válí a v této roli mu uvěříte každičkou emoci. 3) Skvěle jsem se bavil a to je hlavní. Kdo má rád opravdu dobře napsanou romantickou komedii, neměl by tenhle snímek opomenout. 80 % ()

p.hubicka

Fajn film. Překvapení u doktora by porazilo asi kde koho. Líbil se mi způsob jak se s tím vypořádal. Já osobně bych Buddymu víc rozbila hubu :D jo 4* si to zaslouží :) ()

woody.birch

Nevím, na čí straně je chyba. Čekal jsem slušně hodnocenou komedii. A byla z toho.... Teorie chaosu. Spíš rodinné drama. Ale komedie? ()