Frank Allen (Ryan Reynolds) je zvyklý vše důkladně analyzovat a celý svůj život plánuje na minuty. Očekává, že jeho přesně vypočítaný svět nic nenaruší. Shodou okolností dojde jednoho dne ke zpoždění a vynucenému posunutí jeho plánů, čímž se spustí komický řetězec nových situací a Frank se musí vyrovnat s nečekanými změnami. V jeho životě zavládne totální chaos, na který neumí reagovat... (oficiální text distributora)

erapo

1) pozrel som si film 2) okomentoval som film 3) pokúsim sa nezabudnúť na tento film ... 178654) kill myself ()

yazik

Pozvolna se rozjíždějící příběh, který pomalu ale jistě nabírá na obrátkách, vás nenechá vychladnout. Stejně jako se z počátku pomalu rozjíždí, tak ke konci pomalu i dojíždí a závěr je více než předvídatelný. Na hodnocení mu však nijak neubírá. Když k tomu připočteme skvělý herecký výkon Reynoldse máme tu krásné 4*. ()

Mr.Lojza

Ryana Reynoldse mám rád a tímto filmem taky ukázal, že nemusí hrát pořád komedie s pořádným happyendem. Autory scénáře bych chtěl pochválit, protože zápletka v určitých (cca ve 30. minutě) chvílí byla velice nadprůměrná a já si náramně užíval. ()

iwusha17

neviem či by som fo tohto filmu zaradila aj žáner komedie pretože za celý film som sa zasmiala možno 3razy bolo to suche... začiatok bol fajny čakala som že sa rozbehne ale ono naopak stred filmu bol nudny nezaujmavy ale koniec bol celkom ok ja len uvažujem čo na tom mohli ľudia vidieť keď to ma take vysoke hodnotenie .... ()

Luccy007

70% R. Reynolds si těsně před svatebním obřadem podá budoucího manžela své dcery:-). Zahltí ho historkami ze svého života od doby, kdy mu ( a vlastně i sobě) jeho vlastní žena překazila dokonale naplánovaný život pouhým posunutím času... ()

wasabi

Hmm , tento snímok je vcelku zaujímavou kombináciou viacerých žánrov . Reynolds túto úlohu zvládol vynikajúco . Jediné čo ma zarazilo je fakt ,že podobný spôsob rozprávania príbehu tu bol nedávno v Definitely Maybe , tým viac , že sám predstaviteľ tam hral hlavnú postavu . To je síce jediná podobnosť ale neustále počas sledovania som ju mal na pamäti . V zaradení pribudlo oproti D.M. slovíčko dráma ,čo vystihuje tento film asi najviac . // má samozrejme aj vtipné pasáže :-) // ()

redalert21

Na 3hvezdy to nebylo...takze tak. Reynolds dobrý výkon, i kdyz na zacatku jsem hodne cumel co to bude a jestli chce opravdu "hrát" 40-50 letého...coz opravdu neslo. Jinak to uteklo rychle, také díky krátké stopáži...jinak zaver klasika a klišé :) ()

Entfak

Sám pořádně nevím, začátek (cca 20minut) mi přišel poměrně nudný a suchý, až jsme měl chuť vytáhnout dvd z mechaniky a zaměnit ho za něco lepšího.Nicméně se konečně začalo něco dít a můžu říct, že to stálo zato až do úplného konce. Herecký výkon Ryana Reynoldse je opravdu působivý a celkově fiml MÁ co říct. Soundtrack taky dobře zvolený. Určitě jeden z mála, opravdu dobrých filmů, co jsem v poslední době měl možnost viděl. Normálně pět, ale za již zmíněný nudný začátek 4+ ()

david666

Takový kočkopes, chvíli se tváří jako romantika, chvíli komedie, nakonec je z toho drama. Dívat se na to dá, hlavní hrdina je solidní ale aby se mě to nějak vzalo (i přes hodně vážnou zápletku), to se říct nedá. ()

Patr1k

Vtipné pasáže to zachraňujú, inak som mal na ten film hrozné nervy, ak naozaj život napíše takýto príbeh, kto by ho "preboha" riešil tak ako hlavný predstavitelia, a ešte k tomu (SPOILER) ako si môžem zobrať za manželku ženu, ktorá sa po hádke a následnom dočasnom rozchode vychrápe s nejakým bucharom a kláti ho dva týždne? a že američania sú puritáni... ()

veverysiak

Aj takto môže vyzerať zvládnutie rozhodne dramatickej a tragickej udalosti, akou je zistenie o kukučom vajci v hniezde, keďže to má zámerne romantický nádych, hlavný hrdina Frank sa s týmto úderom vysporiadal veľmi sympaticky, čo umocňuje aj veľmi dobrý výkon Ryana Reynoldsa, ktorý ho stvárňuje, ale ruku na srdce, ktorý z nás by sa cez niečo také preniesol tak ako on, takže 75%. ()

djcremo

Príjemná, milá komédia mixnutá drámou, zo štipkou nenúteného a nenásilného humoru. Príjemne pobaví a vďaka kratšej stopáži ani nezačne nudiť. Zaujímavý pohľad na to, čo sa môže stať každému z nás. Ja osobne neviem ako by som sa zachoval na Reynoldsovom mieste, ale vtipné by to asi nebolo. Oceňujem Reynoldsa ako to zahral aj ten humor v situácii v ktorej do smiechu nie je. ()

john986

Zacatek me nudil, ale pak se to solidne rozjelo a postupne se mne to libilo vic a vic az po konecl! ten byl pro me nepredvidanej, coz me potesilo... moc prijemna komedie s horkou zapletkou, doporucuju! ()

@nthr4X

Reynolds umí zahrát i trochu vážnější příběh, ale mě přijde lepší spíše ve ztřeštěných komediích. Je to čistý průměr této žánrové kategorie. Ničím neohromí, ani neurazí. ()