poster

Batman - Gothamský rytíř

 • USA

  Batman: Gotham Knight

 • Japonsko

  Batman: Gotham Knight

 • Japonsko

  バットマン ゴッサムナイト

Animovaný / Akční

USA / Japonsko, 2008, 73 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ***

  Jediný příběh, který byl opravdu dobrý byl ten poslední. Ten měl jak krásnou animaci, tak i dobrý akční děj. Ostatní příběhy měly většinou hezkou nebo ucházející animaci (kromě toho prvního, kde byla otřesná), ale děj většinou moc chudý a nudný. Dějově se odehrává Gotham Knight někde mezi Batman Begins a The Dark Knight, ale rozhodně pokud tento animák vynecháte, tak o žádné souvislosti nepřijdete.(8.9.2008)

 • JohnnyD
  *

  Tomuto filmu som sa vyhýbal ako čert omšovému a vedel som prečo. Nielenže neznášam anime a sledovanie tých obrázkov bolo pre mňa utrpenie, navyše príbehy sú mizerné a maximálne nekomiksové a nebatmanovské. Z plejády záporákov sa tu objavia len Scarecrow a KillerCroc (v cameu). A ich poviedka spolu s poslednou je jediným záchvevom priemerností v tejto japonskej ultravážnej brečke. Najhorší film z novej série DC animákov. Bezkonkurenčne a s veľkým prehľadom.(6.1.2012)

 • Liznic
  *****

  Tohle bývá složité, několik autorů, různé přístupy a osobytá provedení. V případě Gotham Knight jsou však všechny příběhy, až na Field test, velmi nadprůměrné a některé přímo vynikající! Otvírá se tu několik témat ohledně Temného rytíře, jako: smrt rodičů, odpor ke zbraním, neustále přítomná bolest, jeho jediné pravidlo "nikoho nezabít" a další. Pro všechny fanoušky Batmana je tohle jednoznačně povinností!(8.2.2013)

 • Mihail123
  *****

  Jedným slovom nádhera. Anime štýl Batmanovi nečakane dobre sedí. Niektoré príbehy sú slabšie (hneď prvý, pri ktorom som sa dosť nudil - decká rozprávajúce sa o Batmanovi) ale neskôr sa to obráti o 180° a tvoria jeden perfektný celok. Finále mohlo byť lepšie...Ale inak impozantný vstup do sveta temného rytiera, taká menšia ochutnávka pred filmom.(2.7.2008)

 • Lavran
  ****

  Jako dezert po ohromném nášupu v Temném rytíři vcelku dostačující, ale kvůli kolísavým kvalitám jednotlivých příspěvků lehce frustrující. Dva skvosty se přesto našly: videoklipovité rychlovky In Darkness Dwells se svou těžce depresivní náladou v kanálovém stylu a Deadshot pyšnící se skvělou animací a odvazově zacílenou akcí. 3,5*(8.8.2008)

 • - Jedná se o první snímek o Batmanovi, na kterém se podílelo Japonsko. (Claude Speed)

 • - Děj filmu se odehrává mezi filmy Batman začíná (2005) a Temný rytíř (2008). (TwoFace)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace