Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Eugene Gurkin (Donal Logue) tře po 20 let bídu s nouzí. Náhlá smrt kolegy ho přiměje přemítat o smyslu života. Nakonec usoudí, že už to takhle dál nejde a rozhodne se vzít osud do vlastních rukou. Sní o otevření vlastního baru v New Yorku, ale uvědomuje si, že vzhledem k nedostatečnému vzdělání i kontu si může nechat zdát už jen o pouhém získání půjčky. Úplnou náhodou pak ale shlédne v televizi pořad, který ho přivede na spásnou myšlenku: vykrade apartmán Micka Jaggera v západním Central Parku, a dostane se tak jednou pro vždy ze své existenční krize!
Jeho kolega a přítel, Francis „Squatch“ Squacieri, který touží po nadějnějších vyhlídkách své rodiny, se k němu bez okolků připojí. Stejně tak se rozhodne se svým neutěšeným sociálním postavením bojovat i Gourishankar „Gary“ Subramaniam, taxikář z Indie, který kdysi býval ve své zemi váženým právníkem. Pod vidinou dostatku dobrého jídla se připojí i hlídač Rockefeller Butts. Součástí spiklenecké party se stane i Louis Plunk, student komunikačních studií s nejistou sexuální orientací. Nakonec se gang rozroste i o zastupitelku něžnějšího pohlaví, půvabnou latinskoamerickou číšnici Esperanzu Villalobos. Tato vypečená šestice Robinů Hoodů 21. století začne s přípravami velké akce ve skladišti s židovskými náboženskými potřebami. O jejich bláhové naivitě není pochyb - vždyť nikdo z nich dosud ve svém životě neukradl ani lízátko. Přesto se však najdou situace, které dokážou vyřešit velmi svědomitě. Naši hrdinové jsou podrobeni těžké zkoušce, která je – tak či onak – na konci příběhu obohatí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Flego 

všechny recenze uživatele

Čističa záchodov zunuje chudobný život, kde ho nikto neberie vážne. Keď chce začať podnikať a nikto mu nechce dať úver, dostane spásonosnú myšlienku založiť zločineckú organizáciu "Zástanci blahobytu" s cieľom vykradnúť Micka Jaggera. Komediálny seriál ( točený pod dozorom rockovej hviezdy ) o potrhlých kamošoch je vcelku zábavný. ()

Carfait 

všechny recenze uživatele

Má to 23 minut i s 5timinutovou reklamou, ale koukat se na to dá, je to docela i vtipný seriál, ale na víc než průměr to nemá. ()

Reklama

Galerie (15)

Reklama

Reklama