Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

Stuffa

Začátek mě poněkud rozladil a myslela jsem, že to bude jedna z dalších trapných komedií.. jakých známe nespočet. Nakonec se to rozjelo a docela mile mě to překvapilo. Dokonce jsem se i smála. Téma už tolikrát zpracované - Nenapravitelný proutník a lamač dívčích srdcí se díky nástrahám osudu (nebo spíš nástrahám temných sil v podobě duchů ) a pohledům do minulosti změní a zamiluje.. , jak jinak láska opět zvítězí :o). ()

asader

Klasická pohádka jak se z děvkaře stane poslušný chlápek.K uvaření tohoto filmu jsou následující ingredience:chlápek ,který se na začátku chová jak blb a ke konci má vypadat jako svatoušek,nějáká ta bývalá láska,ke které stále něco cítí,ale neuvědomuje si to a,protože ve výsledku to má být komedie přidáme nějáké vtipné postavy např.veterána z války nebo duchy apod. a pak to okořeníme ponaučením(což ve výsledku jsou jen nudné kecy) a vyjde nám romantická komedie,která je nalajnovaná jako všechny a žádné překvapení se nekoná,už po první půlhodině tušíte jak to asi bude končit.Ve výsledku to teda není(aspoň pro mě)ani průměrná romantická komedie jediné čemu jsem se smál je poslední scéna,která trvala asi tak půlminuty takže nuda! ()

kenny79

Příjemná romantická komedie u které jsem se sice nezasmál, ale na pozdní nevlídné odpoledne dobrá podívaná. ()

miistr

Romantické filmy mám sice rád, ale od dob Lásky nebeské mám problém, aby mě další nějak zaujaly. Ani tentokrát k tomu nedošlo neboť příběh o napravení proutníka díky duchům jeho bývalek je jaksi trošku už přitažený. Problémem bylo i to, že určité scénky mě sice zaujaly, ale hned na to se to něčím zazdilo a to prostě dobrotu nedělá. ()

megajalec

Tak ja neviem. Malo to aj dobré momenty (celkom zaujímavá bola časť s duchmi), ale aj slabé momenty (samozrejme záver). Vadila mi aj rozpoltenosť hlavného hrdinu, tak raz tu Jen chcel, raz nie. A vobec sa mi nepacila ani Garnerka, každá jej jedna veta bola morálna kázeň. Douglas bol ale veľmi dobrý, svoju rolu si užíval ("Kde si bola doteraz?"). Hviezdička navyše za krásnu Christian Milian na začiatku :) 50% ()

adel2

Největší devízou této romantické komedie je její obsazení. Velmi dobře byl zvolen ústřední pár. I když McConaughey není můj oblíbený herec, tady byl okouzlující. O nejlepší a nejzábavnější momenty se však postaral Michael Douglas a Emma Stone. Kvalita klesá v druhé půlce filmu. Je to vše moc uspěchané, přeměně hlavního hrdiny jsem vůbec nevěřila. Co ale vidím jako největší problém, je nedostatek romantiky, hlavní hrdinové příliš společných scén nemají a odbytý konec mně vyloženě zklamal. Ale na druhou stranu jsem se nenudila, a proto silné 2*. ()

Charlinka

Nikdy jsem ho neměla ráda. Přesto jsem se na tento film podívala a zkrátka mi nikdy nebyl sympatický a vždy mám s jeho rolema problém. ()

Broda84

No zhrozila jsem se, když mi došlo, že se jedná o americkou verzi Christmas carol, ale naštěstí to nebylo tak hrozný. Lístek do kina bych si na tento film rozhodně nekupovala. Trochu je tento film přitažený za vlasy, ale když sem jela z UK autobusem, byla sem vděčná za trochu zábavy. Občas měl tento film dobré momenty. ()

lobo87

Ďalší film z McConaugheyho frajerského obdobia, keď hral neodolateľných sukničkárov a machov. Tento patrí k tým slabším. Nezachránia to ani známe tváre (Douglas, Stone). Čistý priemer... 55% ()

yazik

Začalo to celkem zajímavě, ale jak už to obvykle u slaďáren bývá, zvtrlo se to v happy end, kde jsou všichni šťastní, všechno je odpuštěno a změna v člověku nastává ihned. Hmm, co mi na tom nesedí...? ()

Knightey

No dost nepovedena komedie. Mozna je to tim, ze na to clovek kouka o deset let dele, nez byla vydana. Ale opravdu moc scenek, kterym bych se zasmal, tam nebylo... Takova komedie, spis jako kulisa :) ()

Mikecat

Vynikajúci Mathew, vynikajúca Jennifer a vynikajúci Michael: šukací kára. Komédia s nádychom fantasy prebratím nápadu vianočnej koledy - duch bejvalejch milenek a mravného odkazu sukničkárom. "Nesahej na chlapa, když má venku ptáka.." "nedívaj se na ne,, ženy jsou jako kone, snadno se vydesí" "Co musí holka udelat, aby si na téhle svadbě vrzla.." kočky v sexi spodnom prádle a zopár postelných scén bez bradaviek. ()

Hrus

Hodně příjemná romantická komedie, která ačkoliv je nalinkovaná nekompromisně jedním směrem (daným tímto žánrem) a ačkoliv nijak nepřekvapí, nakonec spolehlivě pobaví a v oku slzičku vyloudí. Rozhodně žádný zázrak, ale jen příjemně natočený film se sympatickými hlavními představiteli. Na tomto poli bylo natočeno v poslední době tolik blbostí a slátanin, že sem si říkal, že by to potřebovalo třebas úplně obyčejný film, ale s pořádným romantickým nábojem. Konečně sem s ho po delší době dočkal. 70% ()

Problémové filmy

Problémové filmy