Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

Averelli

další film u kterého se dá skvěle žehlit.. nemusíte koukat, stačí jen poslouchat.. nebudete se smíchy válet po zemi, ale sem tam vám cuknou koutky :) další nadsamec kterému leží svět u nohou.. nepřipomíná vám tak trochu našeho Saudka? :) ()

blacktomas

V první třetině celkem vtipná podívaná, čím víc se však film blížil závěru přicházelo klišé a nuda. Michael Douglas už má věk a zkušenosti zahrát si bohémského strýčka, co střídá jednu sukni za druhou, nikdo mu to ale nevěří, teda já určitě ne. Přesto, nebo právě proto se mi jeho výkon líbil nejvíc. ()

Pharlap

Příjemná oddechová romant.komedie, která by rozhodně měla být shlédnuta ve dvou. Definitivně ano! Matt.McC.podává svůj standartní výkon,který řadím mezi ty lepší mezi hollywoodskými hvězdami. Akorát mi k němu vůbec neseděla J.Garner. Absolutně sterilní dvojice. Navíc od filmu Přes noc třicítkou snad ještě více zhubla a její propadlé kachektické tváře působí velmi odpudivě. Co se týče vlastního duchařského nápadu..podobných "bilancujících" a "dosvéhonitranahlížejících" filmů už tu pár bylo, takže mi to vlastně ani nepřišlo zas tak originální. Spíše vtipné, resp.jiskřička nadhledu. ()

jafuska

jak se napravit a podívat se na své chyby pomocí tří duchů. kéž by to tak bylo jednoduché i v životě, ne jen ve filmu, taky bych chtěla mít nějaké tzv duchy, taky bych měla co napravovat a nebylo by toho málo, vše do sebe dobře zapadalo, takže jsem s tímto filmem spokojená, rozhodně to nebyl žádný špatný film, ()

yaqwsx

Klišé na každém rohu, ze všech temných míst vykukuje neoriginalita, místy bafne trapnost. Navíc jsem se ani jednou nezasmál, snad ani neusmál nad "lovestory", lze-li to tak nazvat; a to běžně dělám. Ale i tak mi těch 100 minut tak nějak uplynulo, nenudilo a na závěr jsem z tohoto filmu měl celkem dobrý pocit - ani nevím pořádně proč, jelikož logicky pro to není důvod. Proto tak "vysoké" hodnocení. ()

Renie42

Ze začátku me McConaughey štval sým chováním, takový nemožný chlap, ale díky duchům z dickensovského námětu se z něj stane dobrý člověk. To napravování už se mi líbilo více, přece jen to mělo později švih a akci. ()

katuuuska

Zrovna tady je krásně vidět rozdíl mezi dabovanou verzí a originálním znění. Před čtyřmi lety jsem odcházela z kina nadšená, ale jakmile jsem si pustila dabing, rázem mě všechno přešlo a já si jen říkala co jsem proboha na tom viděla... a nevím to do teď. O jednu hvězdičku musim jít dolů, protože se domnívám, že už nebudu mít potřebu se k tomuto filmu znovu vracet. ()

kubilov

Bejvalek se nezbavíš byla poslední Matthewova zastávka před opravdovým herectvím. V nejcharakterističtějším filmu své herecké kariéry před rokem 2010 ukazuje jak své charisma, tak i nesporný komediální talent a spolu s taktéž výborným Michaelem Douglasem a vtipnou ošklivkou Emmou Stone táhnou celý film kupředu. První hodina filmu byla na 4*, fakt nekecám, až jsem se začínal divit, proč je to hodnocení tak nízké, jenže pak přišla poslední více než půlhodina a mně to zcela jasně došlo. Patos, moralismus a "láska", chápu, že tohle tam muselo bejt, ale alespoň to mohlo být v menší míře.. Jinak jako celek Bejvalky nic extra nenabízejí, ale když vás výše zmínění tři herci baví podobně jako mně, můžou být fajn filmem. ()

pekas

Komedie? Kdepak. Romantika jako pra.., nevím, jak to vyjádřit líp. A i když novácké sobotní odpoledne, bylo to dost stravitelný. Dokonce i lehké dojetí s vláhou v očích párkrát vymáčkli. Takže ne skvělá, ale každopádně nadprůměrná romantika s docela nabitým obsazením. 70% ()

subic

Matthew je zábavný a holkám se to líbí a navíc i já se na to s nimi vydržím koukat, i když to teda není žádná hitparáda. 55% ()

AgnesDee

Možná by se to nemělo chlubit tím, že se nechal scénárista inspirovat Charlesem Dickensem, ale není to nejhorší romantická komedie, kterou jsem viděla. ()

MyrnaAlec

Téma stojí na vodě, takže ani známý svůdník Hollywoodu to nezachrání. Žádnej chlap si nikdy nevyčítá, že se s nějakou vyspal jen tak, natož aby se hrnul do ženění. ()

PlysovyMacko

Variácia na Vianočnú koledu, ktorá vrámci možností funguje. Hlavny hrdina sa zmeni, jeho prerod je realistický.  Najvtipnejsiu postavu hra Michael Douglas.  Matthew je slizký a som rada, že prešiel na charakterné role, v týchto romantických filmoch hral stále to isté. ()

Problémové filmy

Problémové filmy