Proslulý televizní kuchař Dexter Paris se nesnáší se svým bratrem-dvojčetem Normanem, sucharským bankéřem. Oba se shodnou snad jen v tom, že jsou proti sňatku svého strýce Clifforda s mnohem mladší dívkou Lisou Chambersovou. Oba by tím totiž přišli o možnost zdědit jeho značný majetek. Jeden z obou bratrů proto Clifforda zavraždí, a to s pomocí elektrického mixéru, vhozeného do vany. Poté tělo přenese do strýcovy soukromé tělocvičny, aby vše vypadalo jako smrt v důsledku srdečního záchvatu. Vyšetřovatel poručík Columbo správně pochopí, že došlo k vraždě. Má však před sebou dva podezřelé, kteří nejen že měli stejný motiv, ale dokonce úplně stejně vypadají... (Česká televize)

PeteBuck

Martin Landau v dvojúlohe. Bomba. Nebyť tej uvrešťanej ženskej, ktorá neustále ziapala na Columba, tak dám hádam aj 5 hviezdičiek. Poručík je naozaj riadny cvok a občas sa správa ako totálny hulvát, ale takého strapatého so smradľavou cigarou sme si ho obľúbili. Trochu netradičný Columbo. V relácii o varení je naozaj k sežrání. ()

quokam

Tak nejak mam pocit, ze Columbo vlastne nedokázal, ktery z bratru zabijel, a ktery pouze napomahal. Tak nejak mam pocit, ze by u soudu vyvazli. Rozhodne vrazdu by si neodsedeli. ()

LukasCL

Netradiční díl, kde se dozvídáme o průběhu vraždy až v samotném závěru. A tedy to, že za tím stojí oba bratři. Výborná je také scéna, kdy Columbo vaří v televizi. ()

vecnaAmbra

Zaujímavý diel, za mňa skôr priemer. Mňa to vystúpenie Columba v show iritovalo, pretože to bola taká zbytočná vsuvka a ukážka za každú cenu akože roztomilého Columba. Columba mám rada, ale nemusí to zas preháňať. ()