poster

Rekviem pro padající hvězdu (S02E05) (epizoda)

 • Česko

  Requiem za padající hvězdu

 • USA

  Requiem for a Falling Star

 • Slovensko

  Rekviem pre padajúcu hviezdu

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1973, 1 h 13 min

Režie:

Richard Quine

Kamera:

Harry L. Wolf

Producenti:

Dean Hargrove

Střih:

Buddy Small
(další profese)
 • majec4
  ***

  Celkom dobra cast, ale pri zaverecnych titulkach som si hovoril, ze mi tam cosi chybalo. Vadila mi asi vrahyna, ktora vo vysledku bola fakt riadne cislo. Celkovo casti, v ktorych ide po zene su zbytocne galantne, chcelo by to menej respektu a ist po nich ako po udenom. V tomto pripade sa mi od zaciatku nepacili jej reakcie, velmi prehravala, hranicilo to s afektom. Pri niektorych scenach som az nosom krcil. Pobavila scena s kravatou. 3* ako bic.(14.11.2018)

 • Gothard
  ****

  Výborná epizoda s poněkud nezvyklým závěrem, protože Columbo objeví a objasní i jedno velké tajemství stárnoucí filmové hvězdy Nory Chandler. Poněkud zamotané, ale celkem logické a nakonec i do sebe dobře zapadající. V roli bulvárního spisovatele a vyděrače se objevil i Mel Ferrer, manžel Audrey Hepburnové.(13.6.2015)

 • Anderton
  ****

  Myslím, že na prvý krát, niekedy pomaly pred dvadsiatimi rokmi som tento diel nepochopil a to už som mal za sebou zopár dielov. Treba nad tým trochu viac popremýšlať a domyslieť si, čo sa to všetko v minulosti stalo a ako na to vlastne poručík prišiel. Diel, ktorý sa odohráva v prostredí, ktoré majú tvorcovia seriálu obzvlášť radi, veď z neho aj pochádzajú.(27.8.2012)

 • Godhaj
  ***

  ,,Hele, poručíku, nechtěl byste si koupit nový auto?“ Když má Columbo za protivníka ženskou, není to ono. Jak je přirozeně galantní, tak svou sokyni tak nedusí a netrápí, a na to se já právě vždycky nejvíc těším. K tomu se v tomto díle motá jeden nezajímavý bulvární pisálek a jinak nic. Vyšetřování není nic moc, závěr jakbysmet, a tak tento díl u mě patří k těm horším.(9.3.2015)

 • Colonist
  ****

  Konečně poznáváme Columbovu životní lásku. Není to bohužel jeho manželka, ale právě vražedkyně Nora Chandlerová. Snad teď neprozradím děj, ale polovinu dílu si myslíme, že mrtvá přišla o život omylem, nakonec zjišťujeme, že to si také máme jen myslet, protože ve skutečnosti to byl úmysl a vražedkyně zabila tu, kterou chtěla. Což je trochu netypické.(2.11.2007)

 • - Ve snímku má cameo roli legendární a Oscary ověnčená módní návrhařka Edith Head, celoživotní přítelkyně protagonistky Anny Baxter. (Epistemolog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace