Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

Bednobuch

Podobně jako Kontraband mě tento film nezaujal. Svět drog, podle skutečných událostí. Ani Rock tento film nezachránil. Ztráta času a škoda Dwaynova talentu. ()

DonShark

Klasické popkornové Béčko, moc jsem toho nečekal, moc jsem toho nedostal. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o pravdivý příběh, tak dávám 3*. ()

Edwin44

Tak mohlo to dopadnout hůř. The Rock v netypické roli starostlivého táty v celku obstál i když jsem každou chvíli čekal kdy to tam začne mlátit hlava nehlava, bohužel nezačal. Barryho Peppera ze Zachrante Vojína Ryana bych teda rozhodně nepoznal. Zajímalo by mě jediný, jak přesně to bylo podle skutečný předlohy, protože ten táta musel mít teda obrovskou kuráž a pořádnou porci štěstí. ()

Dr.Kepler

Od filmu jsem nic moc neočekával. O to víc mě, ale překvapil. Měl akci, měl napětí, které stoupalo s tím, že nevíte, co přesně se bude dít dál. Měl emoce, měl sílu v tom, že člověk je schopen pro svou rodinu a děti obětovat i svůj vlastní život. proto můžu jen doporučit (7/10) ()

Gnukleus

Mě film příjemně překvapil a nejen THE ROCK v něm odvedl solidní výkon. Amící tam holt to I LOVE YOU musí mít ale co... ()

klukcz

nemám rád když film začíná větičkou "podle skutečné události". obvykle mi to naznačí že se jedná o slátaninu,kde se tvůrci můžou vymlouvat že to takhle přeci proběhlo. Ale když potom běžný tatík nechá vystřílet tři drogové gangy, auta lítají vzduchem a nakonec mu za to ještě pěkně poděkují a připnou metál, asi bude něco špatně. a tady je špatný vlastně celý film. ()

HectorHagman

Opravdu bych nečekal ze akčňák bez akce mě bude bavit ale stalo se:-) film je doslova narvanej seriálovejma hercema a Dvejn the Kámen se fakt snaží jen by mě zajimalo jak moc se film drží pravdivý předlohy??? ()

Blind307

...s ťažkým srdcom, ale nakoniec tie 3* dám...príbeh je pekný a inšpirovaný skutočnosťou čo je fajn...Dwayne to nezahral najhoršie, celkom obstál...úprimne povedané, viac by sa mi hodil do role negatívneho hrdinu kvôli svojmu zjavu...páčilo sa mi tiež ako dopadol záver resp. skôr to ako nedopadol...myslím tým zatknutie hlavného gangstra, čakal som že sa bude "kryť" jeho synom a rozhodne nejaký posledný výstrel samotného Dwayna či niekoho iného...som rád, že sa vyhli patetickému záveru... ()

robinho

Mě se to docela líbilo.Je to podle skutečné události.Rock ukázal že dokáže zahrát i něco jiného než tupého nabušence.I když tam není moc akce.Film rozhodně nenudí.Vedlejší postavy jsou taky obsazeny dobře.Až na ten americký konec.Spokojenost.takže za čtyři. ()

JerryPilsen

Tak nakonec docela uvěřitelné,ikdyž z té skutečné události toho asi moc nezbylo.Nebezpečí je dobře vystupňováno a akce je tak akorát.Závěr není přeplácaný a je důstojnou tečkou. ()

Domburg

Šéf stavební frmy John Matthews (Dwayne Johnson) má před sebou podobné dilema, ale volba je jasná. Jeho synovi Jasonovi (Raf Gavron) hrozí deset až třicet let natvrdo za to, že byl přichycen s kupou extáze. Soudci je jedno, že o obsahu balíčku nevěděl, a tak nemá osmnáctiletý mladík před sebou nadějné vyhlídky. Z tohohle nekouká jen ponaučení, ale rovnou zničený život. John je donucen sundat značkový oblek a ukázat, že svaly nemá od sezení na poradách, ale ze zvedání želez. Domluví se totiž se státní zástupkyní Joanne Keeghan (Susan Sarandon), že místo svého syna půjde odhalit dealery a infltruje se přímo do středu gangu. Napětí i drama si zaslouží 3-4 hvězdy, ale celkový dojem z filmu nesplnil mé očekávání, ono také co čekat, když Dwayne je teď skoro všude. Zezačátku snímek až chvílemi nudil, poté konečně nějaká akce. Starší filmy lepší ! ()

www

Velice dobré akční drama, podle skutečné události.. V první části nám film ukáže, jak je lehké se dostat ke zločinu, aniž by o tom člověk vůbec věděl, že stačí opravdu chvilku nepřemýšlet hlavou, a hnedka máme na krku 20 let za distribuci drog.. V druhé části nám film nabídne odhodlaného otce, který udělá všechno aby dostal svého milujícího syna z vezení.. Velice povedený film, mé hodnocení 4 z 5ti. ()

Laslo

Ako ďaleko je schopný zájsť pre záchranu svojich blízkych? Zúfalý otec sa snaží zachrániť svojho pubertálneho syna pred nespravodlivým uväznením tým, že infiltruje do nebezpečného drogového kartelu. ()

CitySP

Celkem zvláštní viděl Dwayna Johnsona jak nedá po celý film ani jednu ránu, nebo ze sebe neroztrhá tričko, jelikož to k jeho charakteru jde asi nejvíc. Příběh jako takový je celkem dobrý, realistický a přes to všechno The Rock zahrál tuto roli dobře, což je za 3. A to je i mé hodnocení filmu. Pro milovníky krimi to bude asi záživnější, na mě je tam málo akce a moc dialogů, které nikam nevedou. Ale rozhodně to není ztráta času. ()

neo_ap

Film, jako takový, či námět, chcete li, není špatný. Ale. Pokud se někdo rozhod obsadit Dwayna Johnsona, měl tomu přizpůsobit i scénář. Je to právě obsazení hlavní postavy, co film táhne dolů. Divák celou dobu čeká na něco, co nepřijde. Bitky, honičky, přestřelky. Nic z toho. Závěrečná scéna s kamionem naznačí, že by to šlo. Ale už nic nezachrání. Takže. Film není špatný. Johnson nehrál špatně. Ale, - čekal jsem úplně něco jiného.: 50/100. ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)