Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

Patroxi

Je směšné, že držení drog nebo prodej je trestnější a víc sledovaný než vraždy ! apod.. !! Nad poslední větou ve filmu by se mělo zamyslet mnoho lidí + přední představitelé zemí kde to tak je ... ... ()

Mukade

objektívnejšie asi za 4* ,ale keď tu vidím to nízke hodnotenie tak 5. Malo to fajné napätie, kvalitne natočené. 3 hviezdy?? pathetic ()

Allein4

Dwayne jako starostlivý otec, co se bojí zbraně a vyhýbá se střetům? Ok, možná takovou roli měl dostat někdo jiný, protože jemu se to prostě nedá uvěřit :-) To ovšem nic nemění na tom, že to mělo spád, mělo to napětí a celkový dojem je velmi dobrý. Není to žádná bomba, ale s tím se snad ani počítat nedá. ()

montel

John Matthews (Dwayne Johnson) je šéfem stavební firmy a ke spokojenosti mu nic nechybí. Život se mu začne hroutit když mu zavolá bývalá manželka a sdělí mu, že byl jejich syn Jason (Rafi Gavron) zatčen za distribuci drog. Ten však jen schovával drogy kamarádovi, zákon je však neúprosný. Sazba za tak těžký přečin je od deseti let vězení. Jelikož Jason nemůže s policií spolupracovat protože nezná žádné dodavatele, rozhodne se John jednat na vlastní pěst. Infiltruje se do velmi nebezpečného drogové gangu a snaží se ze všech sil dostat za mříže velké ryby, aby svého syna dostal z vězení co nejdříve...Přesně tohle jsem od Dwayna čekal. Nejdříve příjde na řadu počáteční zápletka. Tentokrát se do problémů dostane jeho syn. Zatknou ho a vyhrožují mu, že jen tak z basy nevyleze. To se taťkovi nelíbí a tak si najde někoho, kdo jej zasvětí do nelegálních obchodů s drogami. Samozřejmě nechybí automobilové honičky, přestřelky a vše co k tomu patří. Jak to dopadne je asi každému jasné. 60% ()

Homosapiens

Film, který je natočen podle skutečné události, nicméně s realitou má pramálo společného. Snímek s velkým potenciálem, ale v mnoha ohledech promarněným. Z tohoto filmového vajíčka se mohlo vyklubat solidní akční drama konkurující francouzským obdobným snímkům. Bohužel nejhorším průšvihem tohoto filmu je herecké obsazení až na Susan S., která je zde vystavena tváří v tvář hereckým slabinám. Ve filmu byly momenty, které potěší, ale snímek nezachrání před horším hodnocením. Film pouze na jedno zhlédnutí. ()

fabregas1

Rize taťkovskej film. Synáček má problémy? Neva taťka Johnson to napraví. Dwayne tady není tak suveréní, jak jsme na něj zvyklí ( ustrašený a starostlivý hranáč je tak u svého publika ještě větší sympaťák ), což filmu prospívá a dělá jej reálným. ()

sha.piro

Vcelku příjemně koukatelná záležitost (na tento žánr). Bylo fajn vidět konečně Dwayna Johnsona v normální roli, ve které se neprobíjí zdmi a lidmi jako King-Kong banánovým želé : ) ()

karel63

Kráčející skála dokráčela do spokojeného života s druhou rodinou a nebýt blbé zápletky, tak by si podnikařil spokojeně do konce života... ()

vlk++

Ale jo, líbilo se mi to, na syna to shodí kámoš, a protože s drogovýma dealerama se nikdo nemaže, je potřeba prásknout někoho dalšího, aby prokurátor slevil, jenže koho, nebo možná... tak se tatík Dwayne obětuje a začne vozit drogy přes hranice. Dwayne překvapivě nikoho nemlátí, mimika nulová, ale to je právě fajn, protože nic dokazovat nemusí :) Ten druhej týpek je taky dobrej... true story a za mě 3*, možná i lepší. ()

Bohdy67

Mám rád filmy podle skutečné události, proto mě docela fasinují komentáře, že bylo málo akce a podobně... Možná kdyby hlavní roli nehrál Dwayne,tolik by se nečekalo.Mě osobně to přišlo až neuvěřitelné, jak se malý obchodníček ve stavebnictví dostane k jednomu z bossů mexické mafie... Naštěstí( dost překvapivě ) vše dobře dopadlo a chudák kluk si za blbost užil sice svoje,ale ještě nic,proti deseti letům kriminálu. Když k tomu přidám mé oblíbené herce Bernthala s Pardem ve vedlejších rolích, byl sem více než spokojen... 66% ()

NeverEver

Dalsi dukaz, ze pravni system v Americe nestoji ani za zlamanou gresli. A ze filmy podle skutecne udalosti ne vzdy funguji, protoze neumoznuji dostatek krativity a prostoru pro invenci. Film na jedno pouziti, nic min, nic vic. 3***. ()

Agnostik

Solidní a dobře odvedená akční krimi podívaná z prostředí drogových dealerů a kartélů.Film o otci který se snaží všemi možnými a dostupnými prostředky zachránit svého syna před jistým vězením a který tak sám nasazuje vlastní krk když se zamotá do spárů drogového podsvětí-75%. ()

Ofi7

Kráčející skála, to bylo jiný kafíčko.. Námět docela v poho,ale to zpracování děs běs. Pro mě to byla od začátku do konce nuda. Mrzí mě to,na tenhle film jsem se hodně těšil. ()

chosan

Na to že to je s The Rockem tak mě film zklamal na mě málo akce, docela nic moc děj na mě to není film ze kterého si sednu na prdel! 55%. ()

Bogrant

Práskač nie je o bitkách hlava-nehlava ako má Dwayne vo zvyku a je v tom sakra dobrý. Je skôr o zachytení hlavného problému, že drogy sú zlá vec a všetci by sa od nich mali držať, inak dopadnú veľmi nepopulárne. Nie je o akcii, ktorá tu nemá mnoho priestoru, ale je o postupnom prenikaní do sveta drog a následnom víťaznom obrate. ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)