Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

Kulikulo

Ledva som to dopozeral, film sa vlečie neuveriteľne rozťahanými scénami a dialógmi, na ktoré je Dwaynea asi škoda, viac ho predsa len beriem ako showmana. Hudba je ešte zaujímavá. Nie že by to bolo úplne zlé, ale niečo tomu veľmi chýba, dej je príliš rozvláčny. ()

Job29

V hlavní roli Dwayne Johnson. V roli chápavého a trochu znechuceného otce vůči justici, se sklony rvát se za svého syna, zahrál tuto roli perfektně. Ve filmu jde cítit marnost, napětí se stupňuje, konečná akční zápletka vyvrcholí v dobrý závěr. Od filmu nic převratného nečekejte. Kromě honičky s kamionem a trochou střelby jde jen o mluvené slovo. ()

eaglestar

Snitch, aneb vyber si svou kurvu: a) státem placení zjebové, b) drogoví zmrdi. Kdo z nich s váma vydrbe víc?! Prošustrovanej námět, tak nějak divný a toporný výkon Rocka, který se nadechne, rozběhne a ....zakopne. Jako, líbilo se mi to, ale za měsíc si na to už nevzpomenu. ()

ProchySBK

Občas to dost skřípe, ale scénář hodně dobrej. Nebít Skály tak po tom neštěkne ani pes. Každopádně gangsteři jsou solidní, věřil jsem jim to a za to jsem rád. Ne vždy se jedná o solidně vybraný týpky a někdy spíš vypadaj jak rumuni z pracáku. Jo a pan Pepper má sice málo prostoru, ale jelikož jsem ho dlouho neviděl taky spokojenost. Film je dobře udělanej takže nemam důvod proč nedát 4 hvězdy. ()

1normalny

Tiez som cakal, ze Dwayne uz v prvej minute filmu lavackou zlomi aspon troch bedgajov tam, kde su najhrubsi, ale nevadil mi v konecnom dosledku ani v roli spravneho otca, ktory sice vymenil byvalu zenu za vacsiu ebacku, ale jeho fetacky syn - beginer mu nie je lahostajny. Ked som sa uz konecne vyplakal na nespravodlivostou, ze americka fetujuca mladez dostava vacsie tresty, ako by si zasluzili, bol som celkom prijemne vtiahnuty do zahulenej atmosfery mensich a strednych poulicnych kartelov odkial sa valili davky nielen z automatickych zbrani. Suhlasim aj s tym, ze to co bolo vidiet cez strbinu spoza dvoch metrakov ziveho masa ho castokrat herecky prekonavalo, ale vysledny dojem 4! ()

Googooplexer

Prekvapenie sa nekonalo. Teda až na briadku Barryho Peppera, ktorá mu nejak zázračne držala celý film. Nuž ale na takých detailoch sa vidí, že produkcia zbytočne nešetrila a do béčkového filmu kúpila aspoň áčkové lepidlo. Minus jedna za písanú bodku za "správami". Už aj bez toho je ten film zbytočný. ()

PORTER44

Průměrná kriminálka bez zvláštních efektů a bez akčních scén.Jediná akční scéna na konci při jízdě kamionem s přestřelkou.Herecké výkony nic moc,chtělo to vybrat hezčí herečky,největší prdu měl B.Pepper s hustou bradkou. ()

hajner

Zabaví ale ničim neprekvapí. Miestamy až nudné ale skutočný príbeh ale len okrajovo. Nedostatočné využitie kvalít the rocka. Mal by si nájsť o trošku viac masakristycký film. ()

kudryj

Hold ty co nemaj rádi Arnolda,nikdy neskousnou ani Dwayna...Solidní filmek,bez složitejch akčních scén o obyčejnym chlapovi,co pro svoje děti udělá maximum... ()

Karel.Racek

Ale ale, Dvejn nám ta´tkovatí. Zajímavě plynoucí film který je shazován neustálým Aj lav jů fotříku a Aj lav jů synku. Bez těchto kravských hlášek ,které patří do romantických sla´dáků by film tohoto žánru byl lepší. ()

Montmorency

Člověk by čekal od mlátičky Dwayna spoustu aktion a krve, ale kupodivu tomu tak nebylo - přesto docela povedený, sama jsem byla překvapená, že mě to bavilo:-), 3 a 1/2 * ()

MartinosIav

Velmi zajimava zapletka, navíc podle skutecne udalosti - takove filmy mam opravdu rad. Podle me Dwayne hraje skvele, mnohem lepe nez v Rychle a zbesile. Na tenhle film se urcite podivam znovu. ()

Ruprecht1.

The Rock jako truck driver. Moc mu to nesedí, opravdu radši tvrdé hláškující týpky, nebo hercules/conan typ. Ale i pokus se počítá a film jako takový měl dobrý nápad i celkem zpracování ušlo. Tak 55%. ()

Valentino4

Mám rad nove příběhy, které na filmovém platne ještě nebyly nebo se dlouho neobjevily. Prave takový je skutečný příběh, kde muj oblibenec Dwayne Johnson dokazal, ze neni jen hora svalu ( mimo to dostal ve filmu i na hubu ) ale ma i talent. Čekal jsem, ze se podle plakatu bude jednat o akční film ( předem jsem nečetl o čem film je, ani nevidel trailer ) , k memu překvapeni spadá spíše do krimi dramatu. Film o tom co je schopen udělat otec pro syna stojí určitě za shlédnutí. ()

p.hubicka

Ta kamera! ta mě ubíjela!! Hodně filmu ubrala.. ta prvotní honička byla, jako bych to natáčela já .... prostě na prd.. jinak příběh hezkej no.. takovej přitaženej za vlasy ale hezkej.. ()

jawjaw

Dlhéé ako tyždeň ored výplatou, studené ako psí čumák. Dvaine by mohol za necelých 120min uroniť aspoň jednu slzu. Film plný vypiatých emocionálnych scén..... :D :D :D ani omylom! Prišiel som na to že Dvaine ovláda iba dva druhy tvárenia sa. 1. Frozen face, ked ma dat na javo pocity tak stuhne a len pozera. 2. Poker face nedam na javo nic ani keby ma z koze rezali. ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)