Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

MiniRecenze

Kdo čeká ,že "Rock" bude svojí namakanou prackou deformovat obličeje zlým lidem,tak se plete.Řekněme ,že hl.hrdina má roli obyčejného člověka,který se snaží pomoct své rodině a není vůbec problém aby dostal do držky.Je až překvapivě zarážející jak D.Johnosovi role sedla,rozhodně líp ,než v kde jaké podprůměrné komedii,kde se ukázal.Dokáže si Vás získat a vy budete fandit tomu aby se mu podařilo obrátit události ve svůj prospěch.A fakt,že se jedná o scénář inspirovaný skutečnými událostmi tomu ještě přidává na "obrátkách".Film rozhodně nenudí,je zde napětí,povedené automobilové honičky i akční vsuvka a samozřejmě povedeně napsaný příběh.Film se mě hodně líbil a s jistotou můžu říct,že bych se nebál režii svěřit i něco většího. LIBILO!!! ()

Tomasson93

Na Snitche jsem se dost těšil a musim říct, že jsem se bavil od začátku do konce. Není to žádná akční řežba ale chladný thriller a také snad první film, kde Rock neukazuje svaly ale svůj herecký talent. K režii nemám žádné výhrady, těch pár akčnějších scének natočeno velmi dobře a hudba také perfektně seděla. Slušné 4* ()

zodiak217

Veľmi má mrzí, ze musím dať len jednu hviezdičky napriek kombinácii TheRock a Susan Sarandon. Ďalšia vec kvôli ktorej má to mrzí je inšpirácia skutočnou udalostou. Takéto filmu mám poväčšine veľmi rád. V tomto pripade to nol ale výstrel nimi. Nuda od začiatku do konca. Vôbec som sa nedokázal dostať a vcítiť do príbehu. Prišli mi to ako jednoduchá udalosť natiahnuta do celého filmu. Veľmi má to nudilo. Nedá sa tí vopred predpokladať podľa pisterov, no bohužiaľ je to tak. Všetko som už videl lepšie a efektnejsie. Toto bola len strata času. Doslova zabitý čas zabitou snímkou, ktora sice mala zmysel ale absolútne nič ka tam nezaujalo. Pre mňa NUDA!!! ()

PatrikP4

Za 35 dní docela slušný kousek... Každopádně Dwayne, Barry a Jon předvedly že hrát umí, ono jde o to že tam v podstatě nikdo jiný nehraje... Barryho jsem si oblíbil v Ryanovi... Jona v TDW... Takže tahle sestava tří herců mě překvapila a hodně se mi líbila... Každopádně tohle je jeden z mála filmů kde The Rock nerozdá ani jednu ránu a dohromady vystřelí asi 6x... Příjemná změna... ()

Vieriq78

Najťažšie príbehy píše život. 4*za ten príbeh, keď strach prehral nad silou praobyčajnej lásky. A bol to k..rva tažký výber keď človek môže stratiť úplne všetko. ()

PepusGi11._

Sympatickej filmek,kdy sem zatinal zuby a držel palce 😀...Takovy pohodový dramátko s The Rockem...Velice sympatickej snímek 🙂 ()

BlackMolla

sice je to zajímavý film, který by si ode mě zasloužil vyšší hodnocení, protože v něm nechybí napětí, Dwaynu Johnsonovi role sedla, ale přesto mě ten příběh nepohltil, takže ho řadím prostě mezi průměrné filmy.. každopádně stojí za zhlédnutí :) ()

Nalim_Meonle

Zeby iskierka nadeje pre Dwaynove "herectvo"? Na druhu stranu naco ho tam strkali (okrem toho ze je proste v kurze) ked tam celu dobu len vycnieva a nechava sa otlkat? Zvysok castingu velmi slusny hlavne "Shane" a jeho postava, este keby bol zaujimvejsia story... ()

ZekiZeki

Nechápu to. Buďto Johnson pouze přicmrndává v akčních velkofilmech jako Rychle a zběsile, nebo hraje v podobných nízkonákladových akčňácích s jednou akční scénou jako je Práskač? Kdy konečně dostane hlavní roli v nadupaným letním blockbusteru? ()

guruPechy

Syrové a s přesahem. Uvěřitelní hrdinové a drsní drogoví dealeři, promyšlený a překvapivý scénář a přesto tak trochu pohádkový happy end. Já jsem se bavil i bál. Víc podobných snímků "ze života" obyčejných Američanů... ()

zekon

Ty jo, The Rock a charakterní lodě bez vystřílení a vymlácení záporáků? No toto?! Dobře se na to dívalo, jen mě zarazilo hned na začátku že, na základě ukázání prstem, ten je dealer vás zavřou do krimu. To bych snad potom mohl nechat zavřít souseda když mě nasere ne? Ale celkově dobrá zábava a pěkně zahráno. ()

Davidamper

Docela poutavé a místy i napívané, rozhodně jsem se nenudil, dokonce si myslím, že chemie (zejména mezi mužskou částí hereckého obsazení - nevím proč, ale Susan mi tam moc neseděla) fungovala na výbornou. Teda kromě závěru, který podle mě byl až moc hladký (rozhodně víc prostoru měl mít Jon Bernthal i na Rockův úkor, protože vymlátit všechno truckem je podle mě zvlášť s Rockovou postavou slaboduchý) z hlediska příběhu a moc špatně natočený díky kameře, která měla Parkinsona.. takže až na tu "automobilovou honičku" solidní film. ()

Palizer

Celkom ma tento film prekvapil. The Rock je obyčajný chlap, nie akčný hrdina ako to je zvykom. Iba jedinú výhradu mám, a to je strašne roztrasená kamera. Normálne by som dal aj za štyri, ale tá kamera kazí celkový zážitok z filmu. ()

snupko13

Odhliadnúc od silne moralizujúcich prvkov, ktoré mi vo väčšine "výchovných" filmov vadia, ide o dosť dobrý thriller s nálepkou, podľa skutočnej udalosti. Ako podotknutie na konci poukazuje. nielen u nás sú súdnictvo a výšky trestu pritiahnuté za čo i len prechovávanie, hodne silne za vlasy. Policajti zberajú bonusy na úbohých študentoch, ktorí sa zabávajú v uličkách na travke. Nezastávam sa, no každý normálny teeneger v dnešnej dobe si svoje prežije, kým sa dá na púť svedomitého občana plniaceho štátnu kasu. To že to niektorí nezvládnu, je skôr vecou predchádzjúcej výchovy. No ale venujem sa radšej filmu, nieže mi niekto bude búchať na dvere. Obsadenie Sarandonovej považujem za veľmi dobrý ťah, takéto úlohy jej sedia viac ako hysterické matky. Takisto Pepper vyzeral ako správny poliš, ktorý si niečo už odskákal a preto nebudem jednému "Kameňovi" vyčítať jeho, možno nie veľmi presvedčivú hru na city. Ono, on sa ani tomu veľmi nebránil, ale skôr si myslím, že hral človeka, ktorý si uvedomuje do čoho ide, je tvrdý a priamy a takí ľudia toho predsa veľa nenahovoria, ale skôr skutky ukazujú ich charakter. A ak taký človek bola aj osoba v predlohe, tak nie je čo vyčítať. Ja som si napätia užil a ku koncu aj parádnej akcie, takže spokojnosť. ()

Dataminer

Na těchto filmech mám moc rád to, že si člověk uvědomí, jak jedna věc vede k druhé. Pomoci synovi je celkem logický krok, ale jaké tato pomoc může mít důsledky? Ohrožení zbytku rodiny, přátel, ztráta vlastního života... A když půjde člověk ještě dál a vezme si třeba přetlačovanou aut na dálnici, kde můžete při vlastní záchraně nechtěně pozabíjet klidně i desítky nezúčastněných lidí. Zkrátka tomu kdo chce to přinese řadu dalších otázek k zamyšlení nad důsledky našich rozhodnutí. Jakou cenu má život jednoho a jakou cenu má život druhého. Líbí se mi, že film Snitch mi dopřál se nad těmito otázkami pozastavit. ===== Každý ohodnotí film podle sebe a tak je to správné. Jen jedné věci asi nikdy neporozumím. Proč se někdo dívá na filmy takového žánru, které nemá rád, nebo na filmy s herci, které nemá rád a pak má ještě potřebu z podstaty své zaujatosti je napadat. Například, že je Dwayne vepřový zátylek. Tak proč se proboha někdo, kdo ho nemusí dívá na jeho filmy s tím, že se snaží hrát? Když je někdo alergický na arašídy a přesto sežere chleba s arašídovou pomazánkou, tak kdo je blbý - ten kdo tu pomazánku vyrobil, naservíroval nebo ten, kdo je na ní alergický a stejně si ji vezme a bude ji jíst, jen aby mohl říci že jí jedl a jak byla hnusná? ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)