Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

palmrus

Dwayne pro změnu nikoho nemlátí a ani to nevadí. Trochu to akorát zbytečně prodlužují rozhovory typu: I love you. a nečekané odpovědi: I love you tů. ()

Torgal

Také nevýrazné. Rock len jazdí v kamióne a svoju pestovanú muskulatúru vôbec nevyužije, ale aj civilnejšiu polohu zvláda odohrať uspokojivo. Akcie je málo a hrá na realistickú notu, čo je v rozpore z krkolomným príbehom o tom, ako sa jeden regular Joe dostane v priebehu pár dní k preprave desiatok miliónov dolárov pre narkobaróna, len aby zachránil svojho syna pred basou. 5/10 ()

ISAJ

Pecka, ale nečakane obrovská. V hlavnej úlohe tu neni ten klasický ´The Rock´ čo všetkých mláti o sto šesť, ale Dwayne Johnson ktorého môžem po tomto označiť ako pána herca. Nielenže presvedčivo utiahne skoro dvojhodinový dialógový film, ale dokonca s prehľadom podáva silné momenty. Casting výborný, a réžia nie je o nič horšia, dokonca v dynamickom závere ide až do mierne blockbusterových vôd. Ric Waugh rozhodne vie pracovať s postavami a s prehľadom ich zakomponováva do plnohodnotného príbehu, ktorý síce nie je najoriginálnejší, ale aspoň žánrovo poctivý. 7.3/10 ()

OMGPLSFOLD

Velice průměrný akčňák s The Rockem v hlavní roli, který vlastně ani moc akční není. Johnson hraje drsného otce vlastnícího přepravní firmu, který se rozhodne za každou cenu vyžehlit průser svého syna a zachránit ho tak před basou. Aby však uspěl, musí se z poctivého podnikatele stát naoko gangsterem pašujícím drogy přes hranice a to vše pod policejním dozorem. Pokud na film půjdete s tím, že neočekáváte jednu přestřelku za druhou ve stylu Die Hard 4, ale spíše takové malé rodinné drama s pár akčními scénami, nebudete pravděpodobně zklamáni. /kino/ ()

Sheckley

Tahle role mi k Dwayne Johnsonovi moc neseděla, ale zhostil se jí v celku obstojně a to je taky jediný důvod proč jsem nehodnotil ještě hůře. Další s typických béčkových akčních věcí a když ani Susan Sarandon nestojí za nic, nemůže si tento film vysloužit více než 55%. ()

waska

I kdyby to byla sebevětší hovadina, na Rocka se prostě dá koukat pořád. Navíc tady to zrovna úplná hovadina není, je to vcelku realistické a napínavé. ()

forkys

The Rock v roli přizdisráče .. to s jentak nevidí! Moc mu to nesedělo, ale to ani role v Pain and gain, i tak si film užijete. Nejlepší byl Barry, to je zářnej příklad, takovejch by mělo bejt protidrogový plný, frajer! Díka Barrymu jsem u filmu vydržel a bavil mě ()

netWoor

ačkoli bych si v hlavní roli představoval někoho "usedlejšího" (když už se to chce tvářit vážně), byla to překvapivě dobrá pohodovka s nikterak přemrštěnou, ale přesto solidní akcíí ... ()

Demonic189

Taka civilnejšia akčna drama s neakčnym, ale opat velmi sympatickym Dwaynom. Kamiony mam rad, takze tu Dwayne ako vodič ozaj zabodoval. Skratit o cca 20 minut a mozno dam o * viac. Taktiez mi troška chybal nejaky ten twist, jednoducho niečo naviac. PS: viac "trojek" som v hodnoteniach snad este nevidel :D ()

E lan

Příjemný film, který si na nic nehraje a dobře pobaví po celou dobu. Johnson se tak nějak naučil hrát, ostatní nijak nezáří ale ani nepřekážeji. Odpočinková podívaná na doma. ()

ER

Dwayne aka Rock jako taťka moc nefunguje.Jenže právě na tom je film postaven, na vztahu otce se svou rodinou,který o synovi prohlásí,že je flákač,aby vzápětí pro něj riskoval život. Jenže naservírovaný příběh,inspirovaný skutečností,je spíše srdcebolný a tady to chtělo jiné herectví. Třeba takové,které předvádí Jon Bernthal. V něm se kloubí ty správné emoce,podtrhující dramatizaci filmového zpracování. Filmu by pak jednoznačně propěla kratší stopáž,která by zamaskovala místy unylou stopáž. ()

Ceberus

Dwayne Johnson v úplně jiném světle, než jak ho znám - obyčejný táta, co se neumí rvát, zbraně viděl jen z televize a ani jednou se neukáže bez trička nebo jen v tílku. A přesto imho dokázal zvládnout svůj part na výbornou. Oblíbenost tohoto herce v mých očích dále roste. A pokud jsem svým způsobem Johnsona herecky nepoznával, Barryho Peppera jsem pod tou kostýmérskou kamufláží nepoznal vůbec. ()

Nix

Rock jako normální člověk v dobrým dramatu o drogách, ale i když se snaží, herecky prostě už jinej nebude. Za to Jon je prostě fantastickej jako vždy a skvěle mu sekunduje. Příběhu určitě pomohlo, že je dle skutečnosti a proto tu nejsou ani nadpřirozený akční scény a podobně. Celkově mne to nenudilo a bylo to fajn, určitě bych rád uvítal více takovych filmů s Rockem. Za mne se to povedlo. ()

TSZ

Celé to mělo zřejmě evokovat film typu GranTorino od Eastwooda, ale žel bohu, Rock není až tak dobrý herec a Waugh rozhodně není ani přibližně tak dobrý režisér. Práskač tedy dopadne tak, jak bohužel dopadnout musel a něco mi říkalo, že kdyby Rocka nechali tvůrci pořádně nasrat a vyrubat všechny a všechno, bavilo by mě to o dost víc. ()

dannyd14

Práskni, lebo zhniješ v base. Netradičná zápletka, ktorá sa dobre vyostruje a nenecháva nás chladným. The Rock v role tatíčka podržal scenár aj mňa ako diváka a voči nemu a filmu o sebe samom nemám výhrady. ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)