poster

Stříbro proti všem (TV film)

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2006, 57 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (10)

 • Ded@M@tes
  *****

  Další z řady dokumentů o MS v hokeji. A ukázka toho, že i když neklape týmu vše od začátku, může dojít až skoro na vrchol celého turnaje. ( Hodnocení: 9/10 )(17.4.2012)

 • cheyene
  *****

  Po hvězdném týmu z Vídně 2005 přijelo do Rigy mužstvo složené z 11 nováčků na MS. Tento tým pod vedením nového trenéra měl za cíl obhájit zlato a byť se tak nestalo, omlazené mužstvo se rvalo statečně a vybojovalo velmi cenné stříbrné medaile. Nejskvělejší moment turnaje byl bezpochyby gól Zbyňka Irgla ve čtvrtfinále proti Rusku. Vynikající dokument.(13.5.2012)

 • Spinosaurus
  ****

  Zdařilý dokument. Tvůrce se zřejmě poučili z chyb předchozího dokumentu a zde je už vše, jak bych si představoval. Zato obsah už je mnohem horší. Z nemála výpovědí čiší draví alibismus, přičemž některé opakované výroky kompenzující neúspěch mě už vážně štvali (Neměli jsme na ně...........Byli lepší ve všech směrech........Ublížený Hadamczik atd.). Tu poslední hvězdičku tedy nedávám za alibistické žvásty a zmršené finále. PS: Jen tak naokraj. Nedokážu pochopit, jak mohl letos Hadamczik už po osmé v důležitém zápase se Švédy prohrát. Buďto nedokáže ani na poosmé dešifrovat jejich hru, nebo je prokletej.(27.6.2011)

 • ARI50
  *****

  Rok plného překvapení a ne vždycky je zlato právě zlato.(6.9.2018)

 • MikO_NR_1909
  ****

  Minimalistická séria športových záberov, rozhovorov, plánov a zákulisných ťahov jedného veľkého šampionáte z pohľadu českých kolegov. Výborne vybalancované, dokument dal človeku poznať, ako boli všetky rozhodnutia na poslednú chvíľu kľúčové, až som mal taký ten chtivý pocit zažiť to zvnútra. Škoda, že naše úspechy sú v týchto smeroch ojedinelejšie.(13.3.2015)

 • higuain
  ***

  Dokument je to fajn, jen mi na něm vadí dvě věci. 1) Hadamczik a jeho žvásty o zadostiučinění. Nikdy jsem nepatřil mezi jeho hatery, jenž každoročně volali po jeho odvolání, ale nechápu, co si tím svým "zase jsem sestavil mužstvo, které přivezlo medaili" dokazoval. 2) Zveličování Hniličkova výkonu. Jeho brankářské kvality nezpochybňuji, Hnilda dokonce patřil mezi mé oblíbené brankáře. Avšak je třeba si přiznat, že v Rize byl těžce děravej, tolik laciných gólů vinou strážce svatyně jsme nedostali na žádném turnaji, co pamatuju.(1.5.2015)

 • WolfR
  *****

  Podceňovaný a nezkušený tým došel až do finále a urval cenné stříbro. Tahle skvělá parta ukázala, že dobré výsledky se dají dělat i díky bojovnosti a zarputilosti, a o tom přesně je tenhle skvělý dokument, 5 hvězd.(25.5.2012)

 • Bobik9
  *****

  Další z řady příjemných dokumentů, které jen shrnutí ty nejkrásnější okamžiky českého hokeje nové doby. Tým, kterému nikdo nevěřil dokázal udělat krásné stříbro. Milan Hnilička předvedl neskutečné zákroky a Zbyněk Irgl dal jeden z nejpamátnějších gólů historie. Moc příjemná vzpomínka.(3.1.2013)

 • ghatos
  ****

  Škoda nezdařeného finále. 71%.(15.1.2012)

 • lubospoti
  ****

  Další z řady skvělých dokumentů o mistrovství světa v hokeji. A praktická ukázka toho, že úspěchy dělá hlavně soudržnost týmu a víra ve vlastní síly.(10.6.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace