Epizody(24)

Původní televizní seriál, volně navazující na první řadu, která byla natáčena původně pro polskou televizi v Bielsku-Biale. Po skandálním zásahu katolické církve se však v rodném Polsku vůbec nevysílala. Pořad publikuje internetová televize Stream.cz. (ČSFD)

m4xp4yn3

Vyšší liga novodobého českého humorna, která nikdy nebude (a zřejmě ani nechce být) plně doceněna. Trvám na tom, aby tahle parta dala dohromady ještě něco. ()

FireTight odpad!

Humor Petra Čtvrtníčka mám docela rád, ale tenhle seriál se mu vážně nepovedl. Popravdě jsem měl docela problém vůbec se na "Gynekologii 2" dodívat, protože mě to fakt, ale fakt nebavilo. Neříkám, že bych se nikdy nezasmál, ale přistoupit na kadenci 0,2 povedeného vtipu na díl fakt nemůžu, je mi líto... ()

Likan7

Tak tady se šlo mimo mě. Naprosto nechápu někdy až tu legendární auru, kterou kolem sebe Gynekologie 2 má. Potěší, že zde vidíme hodně známých tváří, třeba mladý Blaník je super, ale jinak "příběhově" a gagově to je někdy fakt dno. Bez vtipu, s maličkou trochu recese. Jediné dobré díly byly Doktor Stein a Vlasta, u kterých jsem se párkrát zasmál. Ale zbytek je na úrovni odpadu. Nemam rád, když se stydím za herce, chudák pan Lábus.. ()

johhny007

No když je to až od 18 čekal sem něco víc ani to není tak sprostý , ale jako krátkometrážní pořad docela ujde , ale nevím jak mám hodnotit proto nehodnotím ()

himor

"Zatím co se loupeš...". Množstvo hlášok, ktoré si neustále pripomínam formou rozdávania kolegom v práci, kamarátom a aj žene 😂 Niektoré diely boli síce menej záživné, niektoré zas brutálne, ale dokopy ako celok, paráda. "A kdepak je kožní, jasně, kompost patří do rohu". Pre mna proste kult. P.S.: nečudujem sa že cirkevníci v Polsku zakázali prvú sériu seriálu, je to masaker. 100% ()

Kleopatr

Gynekologie dvojka... už točí se nový díly!!! To nejlepší na Streamu. - takle nadčeně jsem psal, ještě předtím, než jsem ty nové díly viděl. Úroveň fórů šla silně dolů. Myslim si, že Čtvrtníček a spol. to chtěli co nejrychleji doplácat aby už od gyndy měli pokoj. Za prvních 15 dílů 4* za zbytek 1*. ()

hull

Někdy i pět minut je hodně. Tohle něco paroduje?? Moje 1. signální se zase málem uvařila. Myslím pozitivně, tedy musím ocenit, že klukům někdo nechá vydělat na novou loďku. ()

tavvva

Docela mě mrzí, že genialita tohoto seriálu zůstává lidmi nepochopena. Jsou filmy a seriály, které jsou o ničem, ale hrají si na to, že jsou o něčem, naproti tomu Gynekoligie 2 svou dějovou prázdnotu / kýčovitost dává okázale najevo - doslova na tom staví! Stejně tak staví na zcela dokonale zvolené skupině aktérů, kteří se vzájemně výborně doplňují, kteří s ukrutně vážnou tváří dokážou plácat šílené hovadiny a bez kterých by seriál zcela ztratil svůj specifický a nezapomenutelný charakter. Prostě nával absurdit / čtvrtníčkovské odrůdy superkameňáků / hrané stupidity - kombinace, která mi přijde vysoce zábavná a hlavně ve srovnání s tou haldou komerčního tuctového balastu, kterým se dnes vycpávají kina, výrazně originální. Pokud by snad někdo měl snahu tvrdit, že toto jsme už viděli v České sodě, tak si s ním dovolím nesouhlasit, připouštím jen, že je to sodou trochu načichlé. Dávám jednoznačně a bez váhání 5/5. ()

Mr.nachos odpad!

Asi jsem tupoun, který nechápe český humor, protože ani jednou mě to nerozesmálo, nepobavilo, nic. Naopak mě drásal trapný scénář a rádobyvtipné repliky. Je to o ničem a pro mě to byla zbytečná ztráta času stejně jako první řada. ()

ostravak30

Bohužel mě trochu děsí, jaké seriály se také mohou točit ve 21. století. Tohle je opravdu něco příšerného. Když teda pominu všechny ostatní negativa, tak je to minimálně příšerně nezáživné. Nuda, nuda a zase nuda. Jen dvakrát za dvacet čtyři dílů jsem se pousmál. Nejhorší je, že to není ani vtipné, ale spíše příšerně trapné. Návaznosti na Nemocnici na kraji města snad nelze ani komentovat. ()

pasqviL

Dosti kolísavý seriál. Některé díly sou hodně slabé a jiné zase naopak. Ale i tak jsou tam věty které se pro mě stali kultovními. Kdyby dovnitř, ale ona teče ven. ()

SenFlxr

Prvních pár dílů jsem se docela bavil. Čtvrtníček házel ksichty, Nebřenský s osudově vážným způsobem mluvil o žumpě a to jsem se smál. Pak začal dostávat více prostoru Lábus a mě už to tak nějak vtipné nepřišlo. Dá se kouknout na pár dílů ze začátku a zasmát, ale potom už je to nuda. ()