Victor Mancini je posedlý sexem, ale přitom se musí postarat o svou umírající matku. A to není zas tak snadný úkol, jak se zdá. V chytré černé komedii na motivy románu Chucka Palahniuka hrají Sam Rockwell, Anjelica Huston a Kelly MacDonald.
Film, který režisér Clark Gregg natočil na motivy románu světoznámého prozaika Chucka Palahniuka (Klub rváčů), vás zve na chytrou a vtipnou výpravu do hlubin sexuálního nutkání i k výšinám druhého příchodu Ježíše Krista! Victor Mancini (Sam Rockwell) je závislý na sexu. Kromě podřadné práce v podivném zábavním parku a svádění všeho, co se svést dá, ještě tahá peníze z důvěřivých lidí pomocí podvodu, který ho jednou může připravit o život. Teď nicméně stojí před těžkým úkolem. Aby zachránil svou umírající neurotickou matku (Anjelica Huston), musí přivést do jiného stavu její svůdnou lékařku. Je to úkol, který se snadno řekne, ale hůře plní. Zalknutí - to je škodolibá a zamotaná komedie o dysfunkci, spáse, lásce a libidu. (oficiální text distributora)

404ErrorFace

Film spoľahlivo odpovedá na náročnú otázku: Dá sa niečo pokaziť takmer doslovnou adaptáciou kultového románu? Odpoveď znie: Áno, dá, a to kurevsky. ()

KBelick

Nápadité, vtipné, hluboké, ale taky vcelku nemastně zpracované.. Vadí to někomu? Mně vlastně ani ne - není to druhý klub rváčů, ale pořád je to moc dobrý film. Určitě tedy hlavně díky předloze - o Palahniukovu tvorbu bych se asi měl začít zajímat.. Jen si při sledování nepokládejte parafrázované, ve filmu zmiňované "What would Jesus (Fincher) do.." 80% ()

lada32

Moc,Moc se mi to líbilo.Nemusím to vidět podruhé,takže za 4.Spousta bizarních nápadů od plánovaného dušení,šílený historický park,kámoš co si ho honí když se dívá na fotku Viktorovi matky,zběsilé stařenky snící o znásilnění,členové skupinové terapie,kteří jsou všechno jen ne lidé léčící se se závislosti na sexu.Výborný Sam Rockwell. ()

mirushbiatch

Sam Rockwell rocks again! Vcelku nevkusný humor sa mi v dobe pozerania presne netrafil do noty,možno inokedy by to bolo za viac.To je síce chabá obhajoba,ale na tento film si každý musí urobiť svoj obraz.Anjelica si ide svoje (doslovne) a v podstate všetky postavy majú čo hrať,i keď nemajú čo hrať...What? :) ()

Teen.AGE.r

Tohle šlo trochu mimo mě... Nechci říct, že by se mi to nelíbilo, ale nějak to ve mně nic nezanechalo. Sam Rockwell je na tuto roli jak dělaný, ale to je vše. Škoda. ...65% ()

Nýdnol

Svět je zkurvenej blázinec a žít v něm mezi lidmi není žádná prdel. Takže se všichni v rámci sebeobrany uzavírají do sebe a na venek se předstírá, že jsme někdo jinej. Hnusní zvrácení magoři. A pak že, jsme vyspělá civilizace :-). ()

lumi1

Neviem zhodnotiť tento film, zdal sa mi taký trošičku zvláštny. Nejako mi nesadol. Takže nemôžem povedať že sa mi páčil, taký bol divný... ()

Ros_tik

Příběh se mi velice líbil. Pro mne velice milé překvapení. Hlavní hrdina je fakt kabrňák a ještě dobře zahraný. No fakt dobré. Mimochodem Viktorova matka si přece nemyslí, že jeho otec je Ježíš jak se píše v obsahu atd. ()

creTin

Rockwell je parádní Viktor, ale tím vyložené klady končí. Atmosféra snímku je oproti knížce taková nijaká, většina věcí se děje jen tak mimochodem, Palahniukův osobitý bezskrupulózní feeling tu prostě chybí, hudební podkres se bohužel taky příliš nepovedl, respektive mi nějak nesedí k duchu předlohy. Katastrofa to sice není, ale díky tomu, jak velký potenciál pro zfilmování mají Palahniukovo knížky, to působí tak trochu jako nedodělek. A Kelly MacDonaldová prostě není Paige Marshallová. ()

rudeboj

Pokud někdo četl knihu, tak můžu jedině doporučit, jinak ruce pryč... Sexoholika a nedostudovaného medika, který se živí tím, že se promenáduje po skanzenu v historickém oblečku a ve volném čase se nechává zachraňovat před udušením v luxusních restauracích jen proto, aby udržel naživu svou matku, která mu celé dětství dělala ze života peklo, zahrál Sam Rockwell úžasně. Po MOON je to další film, který stojí a padá výhradně s ním... ()

Spideyy21

Jedna ze dvou knih Chucka Palahniuka, jenž byla zfilmována. Toto filmovou podobu, jsem viděl až potom co jsem četl knihu, jenž byla jen tak mimochodem naprosto skvělá. Filmové zpracování není vůbec špatné, celkem jsem se i bavil, ale bohužel je pojato více komediálně, oproti knize kde ta komediálnost vychází spíše z bizardních a dekadentních myšlenek a prožitků, hlavního hrdiny, a člověk musí mít opravdu tenhle typ nevšedního humoru rád, aby knihu vůbec dočetl. Každopádně ale pochvala za Sama Rockwella. Tahle role mu sedla, a myslím že si jí vyloženě užil . Zajímavé komentáře: Dadel, EdaS ()

Night.Child

Dvě hvězdy dávám jenom proto, že Palahniuk je můj oblíbený autor. Jinak je to jen nuda. Neznat předlohu, nedokoukal bych jej . Na konci filmu se děj trochu rozjede, ale to je jen takové krátké zmrtvýchvstání. Mohlo to být o něco zajímavější, škoda.. ()