Když Denis Cooverman, největší mimoň z celé školy, během rozlučkové řeči vyzná lásku oblíbené a krásné Beth Cooperové, každý z toho…tak nějak…ztratí řeč! Ale skutečný šok přijde v okamžiku, kdy se ve dveřích Denisova domu objevuje Beth se dvěma nejlepšími kamarádkami, aby mu společně ukázaly, co obnáší pořádná pařba. Těžko zadržíte smích, až budete sledovat Denise, jak se ze všech sil snaží držet krok s Beth — a zároveň se musí mít na pozoru před jejím šíleným ex-přítelem Kevinem a jeho naštvanými kamarády. Navíc se dozvíte, jakým způsobem Denis a Beth povýšili svůj vztah na úplně novou úroveň v neskutečném alternativním závěru, který jste zaručeně neviděli v kinech! (oficiální text distributora)

Trailer

Sfinkter

Columbus je zkušený režisér a na kontě má hodně slušné komedie v čele s kultovním Sám doma a mou oblíbenou Mrs. Doubtfire. Všechno své umění umí zužitkovat, ale v teen komedii se bohužel musíte ohánět i trapnými momenty. Těch je zde dost, ale také je zde spousta srandy. Celý komentář jsem napsal s dvouhvězdičkovým bodováním. A kašlu na to, dávám za tři. ()

Tuxedo

I Love You, Beth Cooper platí v universu teenagerovských filmů za velmi zvláštní úkaz, který se z nastaveného módu teenagerovsky dementní a neskutečně iritující podívané (přemrštěné situace, patetické postavy, toaletní, uřvaný či prostě bezpohlavní humor) postupně snaží vymanit a nasadit vážnější tvář, životní pravdy a reálnější vzezření situací, trablí s dospíváním i charakterů. A skrze jakousi záhadnou skulinku ve vesmíru a náhlou uvolněnost režie i herců to od poloviny filmu začíná skutečně fungovat (některé dozvuky předchozího žánru dokonce padnou na správnou půdu, jiné dosahují stále stejné intenzity trapnosti). Škoda, že jako prozaičtější Superbad nepracuje film od samého začátku, který spíše než rozehrání situace připomíná svalovou křeč a na své pozdně vymezené bázi začne úctyhodně pracovat až po uplynutí druhé třetiny. Někteří tak možná nebudou mít tu trpělivost zjistit, že Paul Rust i film samotný umí na poslední chvíli smést škatulku „nesnesitelně protivného ksichta“. 5/10 ()

mala_kea

Koukám a vidím, že tento filmek nemá moc dobré hodnocení a to je, si myslím, docela škoda. Je pravda, že některé pasáže se opakují v každé komedii, ale tento snímek má něco od ostatních do sebe. Začátek je více než šokující a konec si určitě málokdo takhle představoval a oba hlavní herci ukazují parádní výkon včetně hot Hayden. Chrisi, jen tak dál, máš na to ()

merigieren odpad!

U vyznání lásky na pódiu si člověk říká, že to bude asi jen sen, pak přijdou narážky na gaye a zjištění pravdy. Nejde o sen, jde o šílenou blbost s dvěma nepolíbenými a třemi dračicemi. Po opuštění párty bez hudby, zato okořeněné zelenými mozky, dojde k mírnému zklidnění a úbytku i tak nudného vtipu. Pak zas nějaká párty s překvapivě zvláštními problémy. Asi na vteřinu mě rozesmály hvězdné války, ale hned v té další to šlo do háje. po 61 minutách to vypínám. Jde o ukrutnou nudu, ten zloděj co to ripnul by zasloužil useknout ruce. Mě to prostě nijak nezaujalo, jen nabalené zvláštnosti, jež asi měly být vtipné. Viděl jsem hodně teen komedií a můžu říct, že snaha jít jinou cestou se zadařila, bohužel ta cesta byla směrem k odpadu. ()

ywo666

Hmm. Bola to taká blbústka. Zo začiatku ma to otravovalo ale sem tam som sa zasmial. Hayden je očarujúca a vie sa perfektne smiať, vie sa zvodne tváriť, ale na nejaký super hercký výkon to nebolo. Film sa po slbašom až trápnom začiatku solídne rozbehne (možno sa ani nerozbehne ako sa človek aklimatizuje) a je to solídna zábava. Celkom som prekvapený, že to režíroval Columbus. Každopádne výsledok lepší než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Aj keď chyby by som mohol menovať do nekonečna, ale dnes som sa rozhodol by štedrý. A v rámci žánru je to vcelku nadpriemer, alebo slušný priemer. ()

• Auto Beth (Hayden Panettiere) je Toyota Yaris, Kevin (Shawn Roberts) řídí Hummer H2 a Coovermanovi mají Volvo V70 XC. (StarPlate)
  • Natáčanie sa uskutočnilo na stredných školách Magee Secondary School a St. Patrick's Regional Secondary vo Vancouveri, Britskej Kolumbii. (zanvalzans)