Miluji tě, Beth Cooperová

I Love You, Beth Cooper

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2009, 98 min

• noby

Přestože filmem prosakoval příjemný přístup, kde hlavní ňouma je opravdu ňouma, hlavní kráska není až tak úžasná a konec není ták sladký, a dialogy byly místy realistické, smysluplné i vtipné zároveň, zbytek filmu se držel na té nejslabší žánrové úrovni včetně povinných úliteb americkému teenagerovi. Škoda.(4.8.2013)

Světelným mečům odzvonilo, jediové již cvičí s mocnější zbraní - mokrý ručník. Předvídatelný příběh, typická samice a hlavní hrdina takový otloukánek, že kdybyste vyhledávali přes Google slovo "dement", měla by vám vyskočit jeho fotka. Z profilu. Kritika? Možná, jenže takhle nějak přece má teenagerovská komedie vypadat a tato i nějakým záhadným způsobem funguje. Je sympatická, svým způsobem romantická, příjemně vtipná a hudba v čele s Beth potěšila.(20.8.2013)

• alambert

Ani sexy Hayden Panettiere, ani naprosto dokonalí rodiče, ani pár vtipných momentů (a tím pár myslím v podstatě pár ve smyslu dva :-D) nedokážou příliš napravit katastrofální dojem z filmu. Nepřekonatelným problémem je především nesympatičnost jak herce Paula Rusta (nebude to tím, že hrál roli středoškoláka v osmadvaceti letech???), tak i jeho role (tedy hlavní postavy) Denise Coovermana. Nemám nic proti postavám nesmělých paniců, kteří si nevědí rady s dívkami apod...ale v případě Denise Coovermana už jeho neschopnost překročila hranici toho, co ještě lze považovat za reálné, a tím pádem vtipné...(26.5.2011)

• honajz

Pomalá nuda o ničem, chvilku crazy, chvilku drama, vyber si sám, co zrovna sleduješ. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/miluji-te-beth-cooperova.html ----- Seriálem Heroes (Hrdinové) si "roztleskávačka" v podání Hayden Panettiere získala jakous takous popularitu, takže nás čeká pár dalších filmů s ní, než její popularita opadne. Nevím, jak čtenářům, ale mně osobně je tato herečka hodně nesympatická a v seriálu Heroes ji klidně mohli zabít na konci druhé sezony, aby se děj mohl odvíjet i jiným směrem než pořád za záchranu roztleskávačky. Nu nic, zpět k filmu. asi je to americký národní zvyk, že si kluci a holky musejí do ukončeí střední školy vrznout, jinak s nimi v životě nic nebude (druhým zvykem asi bude, že se tak děje na zadním sedadle auta - proto Ford dělal tak široké vozy, v Mazdě by to šlo hůř). Jak zní zákony teen filmů s touto tematikou, vrznout si většinou chtějí sice inteligentní, ale jinak nepraktičtí kluci, co většinou vypadají od pohledu jako pěkná ťululum. Tenhleten na maturitním předávání vysvědčení při slavnostním projevu přede všemi vyzná lásku nejhezčí holce ze školy, která chodí s nabušeným budoucím mariňákem, a ten jako správný americký studenti jezdí v Hummeru. Holka ho ze zvědavosti navštíví, ale její kluk je jí a jejím kamarádkám v patách, takže všech pět (včetně ťunťova kamaráda) musí nakonec utíkat, a když už se ulejou na nějaký večírek, zas je tam vyčmuchá, a tak zdrhají dál - až nakonec v chatě u jezera všichni dojdou svého. Problém tohoto filmu je v určité neujasněnosti - chvilku se snaží být crazy komedií, pak zvážní, pak se zase objeví zajímavé obrazové vtipy, aby zas došlo na nějaká moudra, až ke konci, který je tak přeslazený, že zaplaťpánbůh za ten alterantivní, který se na DVD také nachází a vypadá alespoň trochu realističtěji. Mimochodem, režíroval to celé Chris Columbus, který naposledy dobrý film natočil asi Sám doma. Andrew, jeho Harry Potterové ani Bohémové moc nepřesvědčili. Navíc tohle má hrozně pomalý a uspávací rytmus a styl. V obraze jsou mladí a draví středoškoláci, ale celé je to unylejší než schůze výboru za pěstování kytiček v druhém patře domova důchodců. Společně s onou neujasněností, co vlastně film chce říct, z něj dělá nudnou a nezáživnou podívanou. Na úvod disku se spustí nelogický protipirát Bob a Jim (nelogický proto, že kopie DVD, i když nelegální, nezrní, neřádkuje neduchuje, nemá švédský dabing a islandské titulky), následuje upoutávka na Blu-Ray. V bonusech se nachází alternativní konec (6:59) a čtyři vystřižené scény (7:35) - oboje s CZ titulky.(16.2.2010)

• milka

Vcelku podprůměrná teen komedie, ve které Chris Columbus dokazuje, že každý může natočit špatný film. U něj je to ale celkem překvapivé zjištění, protože mu komedie nikdy nedělaly problém. Tady se sice pár povedených scén najde, většinu času jsem se ale spíš nudil a nebo se rozčiloval nad hlavním hrdinou Paule Rustem. Ten se do podobných komedií fakt nehodí a pár scén tam vyloženě kazil. Nebýt jeho, tak by byl výsledek možná lepší. Takhle ale fakt docela nuda.(1.2.2010)

• - Auto Beth (Hayden Panettiere) je Toyota Yaris, Kevin (Shawn Roberts) řídí Hummer H2 a Coovermanovi mají Volvo V70 XC. (StarPlate)

• - Natáčanie sa uskutočnilo na stredných školách Magee Secondary School a St. Patrick's Regional Secondary vo Vancouveri, Britskej Kolumbii. (zanvalzans)