Miluji tě, Beth Cooperová

Milujem ťa, Beth Cooperová

I Love You, Beth Cooper

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2009, 98 min

Keď už nič iné, tak táto komédia vleje trochu nádeje aj škaredým intelektuálnym týpkom, že motyka vystreliť môže (je to ovšem málo pravdepodobné), a aj nosatí intelektuáli môžu zbaliť svoju Beth Cooperovú. Ja som sa navyše ešte celkom dobre pobavil pri zďaleka nie tuctovej a celkom príjemnej teenage komédii a to mi stačí, takže celkom spokojnosť.(9.2.2010)

veskrze průměrná záležitost,která spolehá hlavně na účast (a zpomalené záběry) Hayden Panettiere.Hlavní hrdina (jak bývá v poslední době zvykem) poměrně nesympatický a celkový vývoj až mocně nepravděpodobný,skoro až absurdní.Co je třeba ocenit je pár relativně povedených fórků a absence fekálního humoru (v teen komedii věc nevídaná).Prostě průměr na jedno podívání.Až se mi nechce věřit,že za tímto stojí Chris Columbus.50% (PS: fanoušci Hayden si můžou automaticky přičíst jednu hvězdu...za scénu ve sprše možná i dvě)(14.3.2010)

Obyčejná komedie s ňoumou v hlavní postavě, která popravdě nemá moc co nabídnout, ale na druhou stranu nemůžu říct, že bych se nudil a hlavně Paul Rust je naprosto ukázkovej ňouma, toho bych dal do učebnic, jak to má vypadat a celej film celkem zdatně sám táhne a jen občas mu slušně sekunduje Hayden Panettiere.(22.10.2009)

• MRPitivier

Co mě nejvíce zajímalo na tomhle filmu byla krásná a energetická Hayden Panettiere! Ta mě nezklamala, zahrála si své a dokázala, že umí hrát! Pěkný výkon! Na druhou stranu ostatní zklamali! Spíše vyhořeli! Další herci, režie, děj zvláštní a zároveň o ničem a doopravdy pár vtipných scén, které hraničí s únosností, to nezachrání! Tak na nudný večer dobrá věc, když nepotřebujete přemýšlet a prostě jen sledovat něco, u čeho potřebujete něco jiného dělat!(22.11.2009)

Co říci tak za prvé komedie aspoň pro mě byla odlehčení večera hlavní hrdina představoval přesně slovo "Looser" se vším co k tomu patří.Ale všechna čest, že řekl před celou školou co cítí kdo ví jestli by někdo z nás měl takové koule. Představitelka Beth Cooper byla naprosto šukezni jak by řekl můj kámoš. Pro mě naprosto příjemných 60%.(6.11.2009)

• - Auto Beth (Hayden Panettiere) je Toyota Yaris, Kevin (Shawn Roberts) řídí Hummer H2 a Coovermanovi mají Volvo V70 XC. (StarPlate)

• - Natáčanie sa uskutočnilo na stredných školách Magee Secondary School a St. Patrick's Regional Secondary vo Vancouveri, Britskej Kolumbii. (zanvalzans)