Když Denis Cooverman, největší mimoň z celé školy, během rozlučkové řeči vyzná lásku oblíbené a krásné Beth Cooperové, každý z toho…tak nějak…ztratí řeč! Ale skutečný šok přijde v okamžiku, kdy se ve dveřích Denisova domu objevuje Beth se dvěma nejlepšími kamarádkami, aby mu společně ukázaly, co obnáší pořádná pařba. Těžko zadržíte smích, až budete sledovat Denise, jak se ze všech sil snaží držet krok s Beth — a zároveň se musí mít na pozoru před jejím šíleným ex-přítelem Kevinem a jeho naštvanými kamarády. Navíc se dozvíte, jakým způsobem Denis a Beth povýšili svůj vztah na úplně novou úroveň v neskutečném alternativním závěru, který jste zaručeně neviděli v kinech! (oficiální text distributora)

Trailer

BMAJTZ

Cloveka to pobavi ale na teen komedii to bylo docela slabe. Ocenuju, ze bylo pouzito malo fekalnich vtipu a klasickych narazek. Co neocenuju jsou naproste mezery ve scenari, ktere do filmu vnesly neskutecne hodne prazdnych mist. Tolik scen ve kterych si rikate, vo co tady sakra de se ve filmu vidi malokdy. Presto jsem to zhltnul najednou, ale nic moc extra to neni. ()

alambert

Ani sexy Hayden Panettiere, ani naprosto dokonalí rodiče, ani pár vtipných momentů (a tím pár myslím v podstatě pár ve smyslu dva :-D) nedokážou příliš napravit katastrofální dojem z filmu. Nepřekonatelným problémem je především nesympatičnost jak herce Paula Rusta (nebude to tím, že hrál roli středoškoláka v osmadvaceti letech???), tak i jeho role (tedy hlavní postavy) Denise Coovermana. Nemám nic proti postavám nesmělých paniců, kteří si nevědí rady s dívkami apod...ale v případě Denise Coovermana už jeho neschopnost překročila hranici toho, co ještě lze považovat za reálné, a tím pádem vtipné... ()

sidzej

Film doplaca na velmi slaby scenar, dialogy a obsadenie. Panettiere je pekna kost ale sama tuto komediu neutiahne. Navyse nechapem co u toho robi Columbus a preco ten film vobec nasadzuju do kin. Pripomina totizto nizkorozpoctovu "direct to dvd" produkciu s velmi podpriemernym spracovanim. Narazky na Robina Williamsa a Star Wars sice potesia ale dojem nezlepsia. Nudne, zdlhave, nevtipne, postradajuce atmosferu a gradaciu deja. Neostava nic ine len dufat, ze sa reziser vrati v plnej sile s Percym Jacksonom a vynikne v tom, v com je najlepsi- vo velkolepom vizualnom ohurovani a rodinnej atmosfere. U Beth Cooper som mal dojem ze ju tocil neskuseny zacinajuci amater bez talentu a nie clovek zodpovedny za Harryho Pottera a Sam doma. 35% ()

kingik

Milovat okouzlující Beth Copperovou alias Hayden Panettiere je sice příjemné, ale i trochu životu nebezpečné, zvláště když máte za zády jejího šíleného ex přítele Kevina (Shawn Roberts), tak můžete vzít jed na to, že tahle noc bude perná ale současně bude stát za to. O tom se na vlastní kůži přesvědčí Dennis Cooverman alias Paul Rust v bláznivé teenage komedii režiséra Chrise Columbuse, která chce být tak trochu jiná. Bláznivé gagy, ultrasexy Hayden Panettiere, nosatý ňouma Paul Rust a originální prvky dávají dohromady příjemnou komedii, která spolehlivě zažene nudu. ()

MRPitivier

Co mě nejvíce zajímalo na tomhle filmu byla krásná a energetická Hayden Panettiere! Ta mě nezklamala, zahrála si své a dokázala, že umí hrát! Pěkný výkon! Na druhou stranu ostatní zklamali! Spíše vyhořeli! Další herci, režie, děj zvláštní a zároveň o ničem a doopravdy pár vtipných scén, které hraničí s únosností, to nezachrání! Tak na nudný večer dobrá věc, když nepotřebujete přemýšlet a prostě jen sledovat něco, u čeho potřebujete něco jiného dělat! ()

• Auto Beth (Hayden Panettiere) je Toyota Yaris, Kevin (Shawn Roberts) řídí Hummer H2 a Coovermanovi mají Volvo V70 XC. (StarPlate)
  • Natáčanie sa uskutočnilo na stredných školách Magee Secondary School a St. Patrick's Regional Secondary vo Vancouveri, Britskej Kolumbii. (zanvalzans)