Každému film podle jeho vkusu. Zatímco Tomáš, Iva a Saša jdou do kina na film Vše o mé matce, Lexa někde vyhrabal kazetu s pornem. Chce se dívat s Ozzákem, ale ten tím není nijak nadšený, filmy ho nudí. Vadí mu, že když si člověk v kině na hodinku schrupne nebo než vystojí frontu na pivo, už neví, která bije. Nakonec však svolí a porno ho nečekaně chytne, ne kvůli sexu, zaujme ho děj. Ozzák konečně objevil filmy, kterým rozumí. Zato Lexa je z porna v šoku, zjistil totiž, že v něm hraje jeho matka Simona. Přestal komunikovat s okolím, je mimo ještě víc než obvykle. Z Ozzáka se záhy stává filmový fanoušek, nečekaně si notuje s Marcelkou a Tomáš se již tradičně nestačí divit. A Simona, dokáže vyvrátit obvinění. (TV Nova)

waits

Simona (telefonuje své matce, aby zjistila, ve kterých pornofilmech hrála.): Mami? No nazdar. No je to tady. Pěkně jsi mi zavařila. No prosím tě můžeš mi aspoň říct, ve kterých těch filmech si hrála? Co? Jak, že si to nemůžeš pamatovat. Ach jo. Tak já ti budu číst názvy a ty mi říkej, jo? Čaroděj ze země koz. Hotel Mokrá Hvězda... ten ne, jo? Předkožka na rozpálené plechové střeše. Dvanáct rozdělaných mužů... ježíš marjá to muselo bejt maso. Tři podbřišky pro Popelku. Tam taky, jo? Třicet přírazů majora Zemana. Cirkus Hulberto. Mami, jak mám vědět jestli tam byli medvědi. ()

• Vysychání míchy, před kterým Ozzák (Martin Dejdar) varuje Lexu (Matouš Ruml), skutečně existuje. Jedná se o triviální název stavu zvaného Tabes dorsalis (též syfilitická myelopatie či tabická neurosyfilis), při kterém dochází k degeneraci zadních rohů a provazců míšních v důsledku autoimunitní reakce a ke zjizvení nervové tkáně. Tato nemoc se objevuje přibližně u 5 % nemocných, u kterých propukne pozdní stádium syfilisu (které propukne zhruba u třetiny neléčených případů). Projevuje se především zhoršováním hybnosti a koordinace dolních končetin, ale může skončit i poškozením mozku vedoucím ke slepotě, hluchotě či progresivní atrofii mozku a demenci. Lze ji léčit nitrožilním podáváním antibiotik, především penicilinu, ale nelze zvrátit existující poškození nervů. (vojtaruzek)