Triangle

veverysiak

Tak z tohto by aj Nolan zostal bosý, nechcelo sa mi veľmi dumať nad zmyslami a nezmyslami ixtých časových paradoxov, na oddychový thriller to nestálo za to, stačilo ohromné prostredie osamelej maxilode, viac krvi a celkom slušné herecké výkony, takže 40%. ()

F2003F

Mysteriózna dávka podaná celkom účinne, no obsah nevyvážuje slabé výkony ani nesympatické prostredie. Dej sa snaží byť nasilu preuzlený až sám nevie koľká bije, napriek tomu si drží ako-tak fajn napätú atmosféru a nedá veľkú možnosť k strate záujmu, ale neprináša nič čo by už inde (Happy Death Day, Dead Calm, Predestination) nebolo podané lepšie a príjemnejšie. ()

WHMMD

Súhlasím s komentárom užívateľa Jeremy.jk. Za celý film som sa zľakol iba raz a zvyšok nedávalo žiadny zmysel. Namiesto tohto filmu doporučujem: Smrť prichádza v bielom, je to najmenej o dve triedy lepšie. ()

plooter

Musím uznat, že po dlouhé době se zase něco podařilo. Výborný nápad a krásné klubko bez konce. Neuvěřitelně propletený hororový snímek. ()

v0jt1s3k

Hodne zajimavy film, libila se mi atmosfera i zapletka, ktera se moc casto nevyskytuje. Dokonce mi nevadily ani levne efekty, protoze vsechno tvorilo celek, ktery je docela stabilni v zakladech. Jen si myslim, ze v urcitem momentu mohla hlavni postava reagovat jinak. Kazdopadne je to z pohledu divaka, ktery je vzdy chytrejsi nez akteri filmu :). ()

Mukade

***spojlery*** Och, do čerta! Tak, ako ma to spočiatku (resp. v druhej tretine) nadchlo, tak ma to v 3. tretine veeeľmi sklamalo jednou nelogičnostou za druhou. Snáď sa tomu nedalo vyhnúť a scenárista zvolil najmenej zlú zo všetkých možných alternatív. Ale skôr sa mi zdá, že vybral komerčne naľúbivejšiu možnosť... Tha nech pália do hája! Blbci. :) Také trápne iracionálne chovanie tej dory, oooch :) .(PS: možný koniec časovej sľučky: na lodi sa nakupí toľko mŕtvol, že sa potopí alebo keď ten kopec uvidia tamtí, tak na ňu radšej nenastúpia, heheh.) ()

Světloslav

Atmosféru vystavěl i prvky, které připomínají horor, ale o ten se nejedná. Můj názor je ten, že to je takový ten POPIS DUŠEVNÍ NEMOCI. Protože evidentně syn je jiný. A taky jako ten vztah jejich, viď. A matka. Ale ten Glenn Miller na starym gramcu super archetypálně jako pár jiných obrázků - třeba s tim pohledem do nevědomí skrze mřížku na hromádku medajlonků. A celkově zněly klávesy klavíru k filmu fajn. A okénko do antiky mohlo být taky využito peckověji. A to tílko bylo neustále na hranici slušnosti. ()

morbido

Trailer k tomu filmu ma dosť navnadil ale bál som sa že to bude nehorázna sračka jak to tak býva.Naštastie sa to nestalo a musím povedat jeden z tých lepších filmov roku 2009. ()

naytsirk

Zatím musím dát jen dvě. Dlouho jsem o tom přemýšlel, ale jinak to nejde. Ze začátku jsem byl přesvědčen, že to budou regulérní čtyři hvězdy, protože to bylo téma dle mého gusta, ale pak mi to přišlo děsně natahovaný.... Ale když teď při psaní nad tím přemýšlím, tak to zvednu na tři. A kouknu na to ještě jednou. A kdo ví, třeba to půjde ještě nahoru.... ()

Snakefinger

Osobně jsem veliký fanda filmů, které se hrají s časovou smyčkou a tento patří k naprosté špičce. Do detailů propracovaný příběh odhalující záhady příběhu do poslední minuty. Pokud se jednalo o kopii nebo vykrádačku někoho, něčeho jiného tak se to povedlo na jedničku a hvězdičku dávám za opisování bez přistižení paní učitelkou. ()

ELDoctorow

Dobrý nápad ozvláštniť vlastne obyčajnú, triliónkrát videnú hororovú vyvražďovačku o rozmer cestovania v čase. Za to letí scenáristo-režisérovy palec nahor a pusa na čelo. Žiaľ nemal som dojem, že by práve tá časová časť dávala v konečnom dôsledku zmysel. Nechcem spoilerovať, tak len toľko, že vzhľadom na záver mi jej konanie na lodi nedáva zmysel a až natoľko znudený životom, aby som to pozeral ešte raz a možno tam objavil, niečo čo som na prvé pozretie prehliadol a môj dojem by vyvrátilo, niesom. ()

DJDC

celým filmem mě doprovázelo očekávání,které ale bylo naprosto zbytečné,protože se ani na konci nic nedozvíte.Upřímně si myslím,že nápad to byl dobrý(časové smyčky jsou převážně dobrou volbou),ale scénárista to naprosto odflákl. ()

Allein4

A jedeme pořád dokola... Vlastně to ani nešlo změnit, což je podstata vyvrcholení. Problém je, že to k tomu celou dobu mířilo. Na druhou stranu - zpracování bylo velmi povedené. A prostředí jakbysmet. ()

kyblik2

Vinikajúce, nepredvídateľné, drsné, tajomné a celkovo super a záver krásny. Konečne to nejaký film priamo natrel všetkým americkým kravinám v podobnom žánri. A to celý film ani veľa nestál :) gratulujem ()