Triangle

dubinak

Ježišmarjá, ono to do sebe celé nakonec zapadalo. Takovejhle segedín jsem teda už dlouho neviděla. A abych pravdu řekla, ta část na lodi mě moc nebavila, spíš se mi líbilo to mimo lodi. Vůbec nevím, jak hodnotit, rozhodně pro mě není toto hodnocení stoprocentní, protože mám z tohoto snímku nějak smíšené pocity. Nevím, jestli se mi to víc llíbilo, nebo nelíbilo. Každopádně, možná mohli vybrat jinou herečku než Melissu, možná by to tím bylo lepší, ale to je jen můj úsudek. Psychologicky podle mně dost velké sousto, ale posledních dvacet minut jsem už jen kulila voči. Hra s časem mě teda moc nebere, takže silnější tři hvězdy. ()

C0r0ner

Cestování v čase má ten problém, že když začne být nelogické, jde celý film do prdele. Triangle totálně porušil veškeré zákony, které se tohohle fenoménu pro mojí představivost týkají a já jenom sledoval nekonečný koloběh blbostí, které se cyklily, aniž by z toho ve finále cokoli vylezlo. Slušně domrdaný potenciál. 30% ()

Wormboy

Triangel tazi predovsetkym z celkom dobreho napadu s casovou smyckou, ktoru vsak hlbsi pohlad stavia uplne mimo logiky, co je skoda. Spracovanie nie je zle, niektore sceny su naozaj vydarene, no celkovo ide o film, ktory po niekolkych minutach od zaverecnych titulkov vysumi a nezostane po nom nic. 2,5/5* ()

Pajky3

Hororový pátek třináctého Part III. - No a náš nejpovedenější kousek. Sice by bylo lepší, kdyby hlavní hrdinka byla o něco sympatičtější, ale nedá se nic dělat. hrátky s časem mě většinou docela baví a i tady se to povedlo. všechno do sebe pěkně pozapadalo. ()

frings

Vtáhlo mě to od prvních momentů, napínavé, děsivé, zíral jsem jako blázen...podobný film jsem neviděl, snad to lehce připomnělo LOD DUCHU, ale tam byla nejlepší úvodní scéna s ocelovým lanem, kdežto TRIANGLE je nápaditý pořád, nenudí a je pořád na co se dívat. Čumel jsem na tv jako opařený i celé závěrečné titulky a cítil to mrazení :-D :-) ()

SHI-SHA

Směsice filmů Loď duchů a Groundhog day s mind-fuck koncem. Na mě to moc nefungovalo. Hlavně kvůli nesmyslnému chování hlavní protagonistky. ()

Baker

Většinu času jsem měl příjemné mrazení v zádech, všechno funguje jak má, nejednou mi uteklo skoro až nadšené "wow", ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že to mohlo být ještě lepší. ()

Immortal17

Naprosto chaotický film. Několikrát jsem tápala dějem, jelikož má tak neuvěřitelný spád, že je opravdu potřeba sledovat ho v klidu a nejlépe dvakrát, aby člověk pochopil. Přesto si stále kladu otázku, jestli má děj něco společného se záhadou Bermudského trojúhelníku či ne. Jak již praví záhada, ručičky kompasu se splaší, čas se zastaví a lidé se ztrácejí do neznáma... zajímalo by mě, zda film s tím nějak souvisí, už i název filmu mi k tomu dost sedí... (i když se tak ve filmu jmenovala jachta)... Film však parádní, každá scéna byla jako skok do ledové vody. Konec filmu je vlastně začátek všeho a takové koloběhy dělají každý film zvláštním. ()

Cedr

Nedoceněný kousek. Plus další z těch snímků o kterém je lepší předem nic nevědět a nečíst komentáře. Povedená atmosféra, povedený scénář, který sice není až tak originální, ale já osobně filmů s touto tématikou nemám stále ještě dost. Upřímně to je za čtyři hvězdičky, ale když ostatní hodnotí tak přísně, tak proč ne. ()

Doudis19

Do čtyřicáté minuty jsem měl chuť nakopat do zadku všechny co v komentářích prozrazovali, že Triangle je schizofrení vyvražďovačka, čímž by mě připravili o překvapení z identity vraha. Kdyby tomu tak ovšem bylo. Naštěstí označení vyvražďovačka se rozhodně nedá použít, ve spojení s tím co natočili tvůrci celkem povedené Izolace. Od čtyřicáté minuty totiž snímek naprosto změní tvář. Bohužel po slasher úvodu, následná snaha o chytrý, mysteriózní thriller naráží na očividnou neschopnost používání mozku blond hrdinky a předvýdatelnosti jakkoli šokovaně vyhlížejících zvratů. ()

Mr.Ripley

Klady: Výborná úvodní titulková sekvence. Práce kamery a hudby jako skvěle kompaktního celku. Vydařená atmosféra (především v první polovině.) Melissa George (neumím si představit v její roli nikoho jiného, kdo by celé té šaškárně dokázal dát jistou míru důstojnosti. Nájezd kamery při závěrečném "silničním" rozuzlení. Zápory: Vše kolem, což znamená 90% celého filmu. Ano, bohužel. Šťavnatý potenciál, bezradnost autora v závěru všechny naděje zazdila. Nehledě na fakt, že jakmile je odhalena pointa do té chvíle výtečná atmosféra strachu z neznáma mizí a s tím i pozitiva. ()

Khumbac

Už už si to nabíhalo na tři hvězdy, ale jak už to bývá...vypadalo to skoro jako pohádka, kouzelný parník atd. Jenže to vypadalo jako když scénaristé by od poloviny příběhu již nevěděli jak to ukončit, což mě mrzí, neboť to fakt mělo ambice. ()

Estrellita

Sama jsem překvapená, jak moc se mi tenhle smyčkový horůrek líbil. Rozjezd byl poněkud pomalejší, ale jak to postupně všechno do sebe zapadalo, začalo mě mrazit v zádech - a to je efekt, který od hororu vyžaduju. Když mi došlo, jak to všechno skončí, bylo mi z toho fakt mizerně na duši... a ten pocit se držel poměrně dlouho i po skončení filmu. Tak to má být! 80% ()

nemik22

Na první pohled docela dobrý nápad. Ze začátku jsem se i dobře bavil, ale časová smyčka (podobně jako např. v Úhlu pohledu) začně po chvíli nudit. Příběh je tady vystavěn na schizofrenním vnímání okolního světa hlavní aktérky, takže jsem se brzo v tomto chaosu přestal orientovat. Čekal jsem alespoň nějakou hlubší myšlenku (pointu) na závěr, ale té jsem se taky nedočkal. Oceňuji zajímavé prostředí, brutalitu některých scén a charismatickou Melissu George, přesto to nejlepší na célém filmu je asi plakát. :-) ()

ecceHOMMO

Na môj vkus autori v úvode prezradili až príliš....čím až nadmieru ukázali čo sa bude v ďalších minutách diať....našťastie pre nich neuspokojili sa s priemerným koncom, naopak navýšili ho o niekoľko levelov vyššie.....a uzavreli dokonalú slučku. ***/**** ()