Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

luukaas

Rick Jacobson, by měl přestat koukat na porno, protože po člověku s mozkem v kalhotách nečekejte nic jiného. Na druhou stranu mě to bavilo, děj a věci kolem nemá smysl hodnotit, je to pocta filmům grindhause. Tolik silikonu za 100. minut jen tak neuvidíte. Ale líbila se mě America Olivo, výborný slogany a nejhezčí kozy ze všech. 2. hvězdy. ()

eyeskiller

Po zmene žánru na soft-porno by som toto hodnotil na 5 hviezdičiek. Žiaľ kategorizovné je to inde. Jednoducho toto nie je film o deji, namakaných hercoch a podobne. Tento film je absolútnym výsmechom všetkým takýmto filmom. Od flashback deja, cez obsadenie.. :) Dobre som sa zasmial a bolo sa celý čas na čo dívať ( prsia, zadky ... ). Určite neodporúčam mužom s opačnou orientáciou, no Tí hetero orientovaní si prídu na svoje. :) Filmovo totálna sračka, obsadenie TOP. ()

+sfinx+

Takhle nějak by asi vypadala softcore a ještě cenzurovaná verze těch slavných xxx trháků. Je příliš znát, že Bůh (anebo šikovný doktor) někde nadělil a jinde se zase nepředal anebo to děvčata zdatně předstírala - tak nebo tak, film působí dosti hloupě a kromě vyvinutých hrudníků nemá co ukázat. Ani vtip, který bych v takovémto snímku alespoň čekal, tu není. Zlatý Bounty killer. ()

neo_ap odpad!

Něco tak hrozného jsem dlouho neviděl. Úchylný scénář, který se vyžívá v detailních záběrech na výstřih a bezpředmětných zpětných záběrech. Tři praštěný ženský, každá se svojí vlastní psychickou poruchou. Děj žádný. Na snímek jsem se chtěl podívat, a díky tomu ho také viděl celý, kvůli Lucy, Reneé, a Kevina Sorba. Kdybych věděl, že se tam minou jen v pár vteřinách, okamžitě bych to vypnul. Jsou určitě tací, kterým se to bude líbit. Já však od filmu očekávám mnohem víc. – odpad. ()

mad.dog

Nejzábavnější sračkoidní film, co jsem za poslední dobu viděl. Jízda jak na Red Bullu, triky levný jak trika od Vietnamců a tři nekompromisní samice, který nejdou pro ránu nebo hlášku daleko. Pak tu ještě máme protagonisty Xeny a Herkula, soundtrack a kozi a prdelky těch koček. Týhle královský zábavě prostě nemůžu dát míň hvězd! ()

Dalajlada

Tento film je celý takový "rozhádaný". Ukazuje spoustu sexy koček, ale nic víc. Navozuje v nás pocit drsné akce, ale ne zas tak úplně. Navíc je celou dobu rozbíjen pohledy do minulosti a stejně dopadne tak, jak jste si od začátku mysleli. Kdo čeká hromadu odhalených ženštin, bude zklamán. Komu stačí hromada poloodhalených ženštin, bude spokojen. ()