Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Harapes odpad!

Tak tohle byl příšernej omyl.Je to taková krávovina,že jsem ji musel dokoukat a vzpomínat,jak v době puberty bych byl paf z takovýho filmu,kde se střílí,řeže a jsou vnadný holky.Ale teď je to pro mě slátanina,která nemá obdob. ()

Drirr

Tak mě to bavilo hlavně kvůli té plejádě mini a cameo rolí pro staré známé - Hercules, Xena, Gabriela, Yoláos atd. Sem tam jsem měl na obličeji i ten úchylnej úsměv, kterej tam měl bejt asi pořád. Bohužel vnady ústřední trojky mě nějak nechávaly chladným. Bylo to celé až příliš umělé a paradoxně - chladné a bez náboje. Režisér se na jednu stranu snažil o ty pravé cool záběry, na stranu druhou měl nahotu zřejmě zakázanou a tak co celé působí tak nějak bezzubě. Holky za celou dobu vlastně nic neukážou a herečky také nejsou nikterak geniální. Navíc když už bez nahoty, tak si s těma holkama mohl režisér alespoň daleko víc pohrát a předvést aspoň trochu rafinovanosti. Ale ono nic. Takže nakonec až překvapivě bez šťávy, sexapealu, a na to jaké guilty pleasure z toho mohlo být, docela nuda. 40 % ()

Arach.No

Film, který se tváří hrozně odvázaně a přitom víc odhalených ženských prsou uvidíte v průmerné epizodě Hry o trůny. Docela dlouho jsem si nebyl jistý čemu se ve filmu mám smát, jestli je v něm něco myšlené vážně a hlavně jestli je ten cheap look záměr, nebo prostě nebyly peníze. Nakonec bych vsadil na variantu, že nebylo dost peněz, tak je všechno, kromě ústřední scény, točené před zeleným pozadím a film se snaží vypadat, jakoby to nebylo jenom z nouze. Hlavní problémy ale leží jinde - herečky buď neumí hrát, nebo je režisér nedokáže režírovat, akce je většinou nudná, vedlejší postavy nefungují, příběh je naprosto nesmyslně a nekoncepčně vyprávěn odzadu a chybí jakákoliv pointa. Několikrát se citují věty o válce, což je vysloveně k smíchu. Bitch Slap zůstalo napůl cesty, takže nefunguje ani jako akční film, ani jako ”cheap thrill“ a bohužel už vůbec ne jako kombinace obojího. ()

Honzeek95

Filmy tohoto typu mě nikdy nepřestanou udivovat. Jak může někdo takovou sra*ku natočit?! To si úplně odporuje s lidskostí a zdravým rozumem. Tři lesby na poušti a do toho spousta "wtf" postav a scének. Jedna hvězda za krásu Julie Voth. ()

Perverz

Tak tady se erekce nekonala, žádné kozy tady nejsou, jen záběry do výstřihů, nůůůůůda, navíc Erin Cummings vypadá jak nějaká protivná tchýně a America Olivo s tím svým koním ksichtem mi lezla na nervy, když říkala hlášky typu ustřelím ti palici, děvko, a snažila se tvářit drsně, vypadala jak ÚPLNÁ píča. Pipina. Takže jediná kočka je tady Julia Voth. Tam byl trochu hučák.. Taková ulítlost by mohla být přímo pro mě, komiksový look ala Sin City, sprosté hlášky, prostě pitominka na pobavení. Ale tohle mě nebavilo, je to debilní až moc. A ta lesbická scéna? Nudička. Mám to takové rozporuplné, na jednu stranu prostě super sexy úlet a na druhou stranu moc nudné. A ta druhá převládá. Režisér měl zařvat: Střih!! A teď vy kundy, všechny do naha! Hned!! .......Klapka!! Aááá, jedem! No a byla by to jasná pětihvězdičková záležitost.. ()

Dallas

Tri hviezdy za tri parádne poprsia (dobre celkovo tie baby boli parádne), lebo ten film o ničom inom nie je a tvorcovia sa to ani nesnažili kamuflovať. ()

Krepi

Kozy kozy kozy.... všude jenom samé kozy... Po dodívání za mnou přišel kamarád a ptal se mě, čem to bylo - řekl sem, že nemám tušení:-) Dvě hvězdy dávám za ty ženské:-) ()

Mírouš

Nenáročná, pro mě i úsměvná blbina na odreagování. Na svý si přijdou hlavně obdivovatelé ženskýho dekoltu :-) ()

Ricky_CZ

Jde tady především o Bitches a jejich výstřihy... Všeho se dostalo! Vypnout mozek a jen se bavit je taky občas zapotřebí... ()

mira007

Taková holčičí řežba v poušti na kterou se hezky kouká a má to i fajn pointu, ale ty tři hvězdy jsou po jedné pro Julii, Erin a Americu jinak to žádný zázrak není. ()

Wancohoff

(17.1.2010 DVDRip) hovorte si co chcete ale...bolo to akcne, sexi,gore,dokonca chytre-aj ked sa to zo zaciatku tak nezdalo.malo to svoj styl, aj ked trochu odkukany,a,a nenudilo ma to ani minutu... co viac si od akcneho becka viac priat....?...u mna nic.. preto take hodnotenie... 75 % ()

Pavelos

Film určený pouze pro muže a ženy, které holdují stejnému pohlaví:-))) Pro příště by se měl pan režisér věnovat trochu více efektům, protože tady byly dóóóóst hrozný.. Ale i tak jsem to zkouknul s chutí;-) ()

bidja

Dnes jsem v práci nevyřešil některé věci správně a tak jsem se potrestal špatným filmem, hodně špatným filmem. Protože to byl velkej průser (v práci) a já se nedopodíval do konce musel jsem ještě podstoupit novou terapii Legion -pokračování na této straně.. ()