Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Cortesz

Je sice pravda, že tento film má styl, je stylově natočen v duchu Sin City apod., takže se na něj sakra dobře kouká, ale pro mě postrádá celkově smysl, a to především po dějové stránce. Film je takovým mixem mezi již zmíněným Sin City a Tarantinovým Auto Zabiják, a to především velkým počtem ženských v hlavních rolích, což by mi nevadilo, ale jen kdyby se nechovaly tak, jak se chovají (kdo viděl, ví, kdo neví, snad uvidí). Finální pointa je naprosto směšná, proto dávám pouhou jednu hvězdu za ten vizuál, který už sice není žádným převratem, ale jak jsem již naznačil, dobře se na to kouká. ()

vitac.

Méně než tři hvězdičky tomu může dát jen buzerant, nebo zapšklá feministka:) Ale tak vážně, já se u filmu celkem dobře bavil. Krom Julie Voth (to je ale micina!;)) se mi líbila praštěnost děje, úchylnost vedlejších postav (no, vlastně asi všech postav), dobře vybraná hudba a sympatická nadsázka. Zkrátka čekal jsem nudou pitomost a nakonec jsem viděl hodně zábavou pitomost. Tři a půl. ()

Mara12

Absolutní béčko, ve kterém jisté části těla hlavních představitelek dostaly více prostoru než-li jejich herecký um (jop a potom mě krmte tím, že na vzhledu nezáleží). Zpomalovačky a holčičí rvačky mě bavily a obsadit do vedlejších rolí kompletní osazenstvo Xeny a Herkula považuju za geniální tah, v celku slabší tři hvězdy, ale podle mě film větší ambice stejně neměl. ()

Vykuk

Fetišistická lesbická show, která by mohla být dobrým péčkem s několika pochopitelnými úpravami. Přičemž scény, kde se holky natřásají, jak v levném strip baru, mě ani zdaleka nebavili (sex je fajn, ale všeho moc škodí). Zápletka nebyla špatná a některé akční scény hodně povedené, za které by se nemusel styďět žádný áčkový titul. Podtrženo sečteno, film, který jsem nemusel vidět, rychle zapomenu, ale zase úplně nudné to nebylo, přestože jsem to musel chvílemi přeskakovat. Jedna stár za holčičí rvačky a nějaký ten povedený efektík. ()

mark9th

Vyborne becko v style grindhouse, ktore najviac tazilo z erotickeho naboja hlavnych protagonistiek. Ale tak to sa da odpustit, nie? :D ()

warhammer

Tak přesně takovej druh filmu považuju za naprosto zbytečnej. 1* za dobrý kozy a štětky. Nic víc mě nezaujalo, což je problém, protože když budu chtít čumět na kozatý štětky pustím si porno. ()

Hanz924

Tady prostě musím dát 5*, takhle si představuju Terminátora v ženském podání a to hned trojnásobně v jednom filmu :-D ()

Olafsson

Tahle stupidní slátanina si zaslouží odpad, ALE za prvý za luxusní Julii Voth a hlavně za druhý za závěr který mě opravdu překvapil (to se mi často nestává) přidávám po hvězdě... ()

Pitryx

Velmi dobře zpracováno. Na rozdíl od Fasteru je tu více akce a gore. A také i spousta překvapení. Ty přináší jeden flashback za druhým, ale ani při nich se nenudíte. Většinou jsou vysvětlující. Občas jsem se i hodně zasmál. ()

White-Man

Takže jednu hvězdičku dávám za pěkné ženské, druhou za lesbickou scénu, třetí za BIG GUN, čtvrtou za velmi vtipné finální souboje a pátou za skloubení všeho dohormady. Tak a teď strhávám jednu za příšernou práci s kamerou, druhou za totální stupiditu a nelogiku, překračující fyzikální zákony, třetí za příšerné ztvárnění retrospektivy, čtvrtou za absencí dialogů (ale jo, nějaké tam jsou, ale kdo to má sledovat, když se na obrazovce pořád prohánějí polonahé ženské) a pátou strhávám za žánr (tohle je prostě jasná komedie a né akční film). Suma sumárum, vyšlo 0 hvězdiček (odpad!), ale protože film byl absurdní, hodnotím také absurdně. ()

ShotgunED

S každou další scénou jsem přemýšlel kam až daleko do naivity a absurdity dokáže ten film zajít a opravdu nezklamal mé vysoké očekávání jeho mezí. Velkým plusem snímku, který já oceňuji je ovšem, že přesně ví kde stojí a o co mu jde. Takže s tím co člověk vidí, nemůže být ve výsledku nijak překvapen, natož tím ukrutným "zcela jasně očekávatelným" twistem na závěr. A tak zde škodí dle mého soudu hlavně provedení a způsob podání. S malým rozpočtem se snažili co mohli, ale je to dost znát. Možná, že Michael Bay a pěnezmi od Bruckheimera by z toho udělal pecku léta, ale i tak myslím, že takovýto výtvor určitě potěší partu teenagerů na nějaké chlastačce:-) ()

jjimmy

wau... neviem, čo by malo byť spomenuté..ale jednoznačne to bolo dobré... jedna hviezdička navyše za super hudbu :D:D ()

x_ander

Prototyp filmu pro chlapy. Tři nadržené holky v hlavních rolích, spousta řezání se, střelby, výbuchů a krve, husté hlášky a to celé v nejluxusnějším béčkovém obalu. Není co řešit, tenhle film splnil všechno, co jsem od něho očekával. Na nic si nehraje, nebere se vážně, je přesně takový, jaký být měl. A ty bitky jsou po technické stránce natočeny hodně slušně. ()

Zodiak

Hmm paradni becko. Nic vic, nic min. Me to celkem sedlo. V dany moment jsem mozek odlozil do kouta a nechal se valcovat lacinym chticem :D Kozicky, prdelky...jojo to je moje ()