Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Ogneslaw

zabavil som sa, ako nahoty tam mohlo byt viac... (nebola tam ziadna) proste nahe zeny.. a nie zabery na dekolty.... na druhej strane bolo akcne a napinave, dokonca aj dejove zvraty ktore ma dost prekvapili.... a najlepsi boli niektori herci - hral tam hercules, iolaos... a xena s gabrielle v roli mnisok... uzasne :D ()

Antal89 odpad!

Omylem jsem na to přepnul a vskutku mi to přišlo jako béčko s dobrými triky, ale jinak se na to nedalo absolutně dívat. ()

michalkop

Prvoplánovitá jednorázovka prošpikovaná lacinými a samoúčelnými dialogy scénkami. Plno záběrů do výstřihů, kopají díru a přitom se svíjí, jakoby tancovaly u tyče, najednou se začnou polévat vodou, už vůbec neřeším, jak to že voda v kbelících na poušti vydržela tak dlouho, pak se po sobě vrhnout a začnou se líbat nebo mlátit. Pointu jsem očekával už od první chvíle, kdy tam zaznělo jméno "Pinky", jen jsem nevěřil, že filmaři budou až tak tupí, byli ještě tupější. Bitch Slap je odlehčený výplach mozku, jednotlivé části na sebe nijak nenavazují a nemají valnou kvalitu, zpracování některých akčních scén dost pokulhává. Divákovi, zejména tomu americkému, v nablyštěném kabátku předkládá to, co chce vidět - kozy, dívčí bitku, trochu laciné erotiky, krev a výbuchy. Nic víc, nic míň. Aspoň, že ústřední trio vypadá docela k světu, ale blondýna by bodla. Během smíchu si občas chcete vyrvat mozek z hlavy, že se takové píčovině smějete a bavíte se u ní. Extra body ze speciální hmat - zákus do kalhot - žádný takový jsem vážně ještě v žádné mlátičce neviděl. 25% ()

mcclane412

Čirá katarze který zaplnila můj intelektuálně vyprahlý mozek, jako když strčíte svou ruku do... králičí nory. Všechny ty poučné informace o hledání diamantů (nebo o čem že to vlastně bylo) se mi zasunuly do paměti, jako když vrazíte.... klíč do zámku. A nyní se můj duch pozvedl na vyšší úroveň existence, jako když se postaví... obří péro. Kurva proč jsem nadrženej jako prase??? ()

Atewi

Béčkový film pro pánskou část publika - obzvláště ocení fanoušci dámského wrestlingu. Příběh klasický, kamera a efekty hrozné. Mé původní hodnocení bylo *, za větu na konci: "We're all just bitches in the end." dávám **. Znovu si film rozhodně nepustím. ()

opiumka

To, že jsem tomu dala 4 hvězdičky, neznamená, že to není kardinálně stupidní ptákovina. Film je naplněný všemi možnými sexistickými obrazy, jaké si jen člověk může představit. Slow motion záběry na prsa, zadky a tak podobně, lesbická erotická scéna, krásný ženský, co se mlátí do zubů. Co víc si mladý onanista může přát. Každopádně všechno tohle je jasné už z plakátu a traileru. Takže ano, 4 hvězdičky za správně uchopený žánr + za překvapivý konec. ()

Pythonator

Neskutečné. Dostal jsem, co jsem očekával a ještě něco málo navíc. Pocta "trešovým kozofilmům" alá Faster Pussycat Kill Kill. Už to sice nemá tu řemeslnou vymazlenost jako klasika, ale v mnohém je to ještě lepší. Bitch Slap se místy tváří skoro jako Sin City, díky těm záběrům s hezky dobarveným a přehnaně nepasujícím pozadím. Je to celé tak hezky vykozené a vybarvené, že to nemůžete nemilovat. Prvotřídní kozobéčko. Ty tři rajdy prostě nemají chybu a rozuzlení zápletky by snad nikdo nedokázal odhadnout. Jako třešnička na dortu nás na konci filmu čeká asi ta nejlépe a nejbrutálněji natočená holčičí bitka všech dob. Kamera a choreografie je dokonce tak dobrá, že to strčí do kapsy většinu mlátiček ze současných akčních filmů. K dokonalosti tomu chybí jen režie Roberta Rodrigueze či jiného zručného nadaného umělce. ()

ian.draco

Koukáte se na bojový film pane? Co jako? Kde jinde se má dělník odreagovat, než u bojového filmu? Parta vytrénovanejch válečníků, který se snaží převést jeden druhého v ultimativním boji. Není to film, ale kumšt. Bitch Slap? Toje teprve kumšt. Ale vždyť tolik krve v sobě člověk ani nemá a co ten rozpočet, ty retrospektivní scény, kamera, scénář a ty triky? A kterépak fandíte, pane? Všem, aby co nejdýl vydržely. ()

leonskennedy

Tři pěkný kočky plus japonka dobrý,prostě čubky k sežrání pěkný prdele a mega kozy a perfektní lezby scéna.Super vtipný hlášky.Ani mi nevadilo že se to odehrává jen na jednom místě v poušti ,kromě flashbeků. ()

enterama

Film som sledoval v original eng. verzii , pretoze neboli pribalene titulky. Myslel som , ze to bude problem. Naopak. Z toho pribehu si dokaze vycitat dialogy aj hluchy , takze doporucujem uzriet v org. verzii in english. Intro animacia ma potesila a cakal som nastup tych najlepsich strihov. Bohuzial v tomto smere je to becko s velkym B. Napriek svojim korenom /vid. reziser/ je film akoby som to napisal "stalo mi to" zato celych 100 a niekolko minut sledovania polonahych lesieb a ich pohyblivych organov. Pacilo sa mi ako Jacobson dava filmu tvar vaznej dramy a chvilami to "zase bude stat" za to. Urcite prva a jedina kyblova scena v dejinach cinemy. Na jednu stranu vykradacka a na tu druhu asi tiez :) btw ... Michael Hurst je celkom dobry herec ... 46 ,5 % .. Erin je skvela ()

phoebinka

Přistupovala jsem k tomu filmu s nadhledem a s tím, že to má být šprýmovní parodie. Ale vůbec jsem se nesmála a tu jednu hvězdičku jsem dala asi jenom za velmi velmi kratičkou scénu Lucy Lawless a Reneé O'Connor. Ani nevím, jestli jsem tu "zápletku" (pokud nějaká vůbec byla) pochopila správně, ale to je jedno. Prostě si autoři měli vlastně ujasnit, co chtějí a jakou formou to zpracují. ()

weetya

Eh, co říci k tomuhle? Masakr. To se musí vidět. Všechno úžasně přitažené za vlasy - zpomalené záběry, propletená historie, litry krve, obživnutí padlých postav, parodie na vše možné. Dokonce i drsňák Kevin Sorbo s brýlemi. ()